Nabídka práce kuchař

1 630 aktuálních volných míst

 • DoporučujemeKuchař - kuchařka

  Hledáme parťáka do kuchyně - kuchaře na minutkovou a hotovkovou kuchyni s pracovní dobou krátký dlouhý týden. Férové jednání, slušné platové podmínky, HPP, stravování zdarma, dobrá parta, poctivá česká kuchyně... . V případě zájmu pište na lokalsport@seznam.cz nebo rovnou volejte na 777 600 606.

 • DoporučujemePizzaře

  Výroba a příprava pizz . Praxe výhodou není podmínkou. Pracovní doba od 10-22:00 hodin

 • TIPPracovník rozvážkové pizzérie ŘIDIČ

  Hledáme do týmu kolegy na HPP práce.. Práce na směny krátký a dlouhý týden, popřípadě změna při domluvě. Více info na osobním pohovoru. Znalost města výhodou.

 • TIPPomocný kuchař - pomocná síla do kuchyně

  Přijmeme nového kolegu / novou kolegyni na pozici pomocná síla do kuchyně . Jedná se o plný i zkrácený úvazek, můžete si zvolit dle vašich časových možností. Práce v přátelském mladém kolektivu.Pracuje se cca 180 hodin měsíčně .Týden práce a týden volna . Odměny ,benefity - strava,ubytování ,podíl na tuzérech atd.

 • TIPDlouhodobá brigáda v McDonalds

  Koho hledáme: Pokud od brigády očekáváš, že bude časově flexibilní a umožní ti skloubit studium, koníčky, rodinu či další povinnosti, tahle bude ta pravá. Jsme světovým lídrem na trhu s rychlým občerstvením a do našeho přátelského týmu hledáme spolehlivého kolegu s chutí se učit novým věcem. Budeš u nás připravovat skvělé jídlo a za pokladnou obdar ...

 • TIPNoční obsluha - až 23 000Kč/měsíc

  Restaurace Burger King v centru v Prahy hledá nové posily na pozici obsluha na noční směny. Výhodou je vlastní plánování směn, smlouva na dobu neurčitou a mnoho dalších finančních i nefinančních benefitů, např. zvýhodněné stravování, výhody u partnerských značek, příplatky za svátky, víkendy a noční směny.

 • TIPPomocná síla do kuchyně (117 Kč/hod,volné víkendy, výplata týdně, fajn kolektiv)

  Rádi byste pracovali v kuchyni, ale nejste vyučeni? Pojďte k nám pomáhat kuchařům. Hledáme vhodné a spolehlivé pracovníky do závodní jídelny - úklid provozovny - obsluha mycí linky - výdej obědů - obsluha pokladny - příprava zeleniny V případě zájmu nás kontaktujte přes tlačítko odpovědět.

 • TIPPomocný kuchař (volné víkendy, výplata týdně, 120 Kč/hod,fajn kolektiv)

  Rádi byste pracovali v kuchyni? Pojďte k nám pomáhat kuchařům. Hledáme vhodné a spolehlivé pracovníky do závodní jídelny. - teplá, studená kuchyně - výdej obědů - výroba pokrmů - odpovědnost za kvalitu jídel - příprava vše dle norem a předpisů V případě zájmu nás kontaktujte přes tlačítko odpovědět.

 • TIPBrigáda v cukrářské výrobně VĚTRNÍK 95-105 Kč/h

  Brigáda ve vyhlášené brněnské cukrárně Větrník - vše dle domluvy a vašich časových možností. Práce obnáší přípravu korpusů a krému, příprava chlebíčků - jednoduché práce, které se dají snadno naučit – vše zaučíme. - Výběr pracovních dnů je podle vašich možností - Minimum jsou 2-3 směny za týdne - Délka směn je následující, dají se volit: Dopol ...

 • TIPKuchař v moderním bistru

  Ahoj, přijmeme kolegu do týmu v kuchyni bistra Home Kitchen Kozí. Náplň práce obsahuje ranní chléb, vaječné i bezvaječné snídaně, polévky, obědové a večerní menu, obložené chleby a saláty. Menu měníme po sezónnách. Můžeš s námi sdílet své nápady na tu další ;)

 • TIPPomocná síla v kuchyni

  Hledáme do moderního hostince v srdci Kolína brigádníky na odpolední směny na pomoc do kuchyně.

 • TIPCukrář/ka v Hypermarketu 140 Kč/ hod - výplata týdně

  Hledáme brigádníky do cukrárny v hypermarketu Cukráři, kteří umí vyrábět zákusky všeho druhu, včetně špiček, větrníků a samozřejmě dortů (většinou se šlehačkovým základem) Naše pekařství je opravdové, s opravdovou cukrárnou, kde vyrábíme tradiční Sachr a k výrobě dortů používáme pravou šlehačku.

 • TIPAmici Pizza & Burgers Prostějov hledá pizzaře / kuchaře!

  AMICI Pizza & Burgers rozšiřuje tým! Milujete jídlo a baví Vás jeho příprava? V kuchyni jste "jako doma"? Pak pro Vás máme zajímavou nabídku práce! Aktuálně hledáme do provozovny v Prostějově pizzaře / kuchaře. Nabízíme kompletní zaškolení. Jedná se o práci na DPP / HPP! Pokud právě Vy hledáte zajímavou práci v přátelském kolektivu, neváhejte n ...

 • TIPAMICI Pizza & Burgers hledá pizzaře!

  AMICI Pizza & Burgers rozšiřuje tým! Milujete jídlo a baví Vás jeho příprava? V kuchyni jste "jako doma"? Pak pro Vás máme zajímavou nabídku práce! Aktuálně hledáme do nově otevřené pobočky Amici v Olomouci pizzaře s praxí. Jedná se o práci na HPP! Pokud právě Vy hledáte zajímavou práci v přátelském kolektivu, neváhejte nás kontaktovat! ...

 • TIPKuchaři na cateringovou akci s výplatou ihned po akci - 9.9. - 13.9.

  Pro cateringovou společnost zabývající se hlavně belgickou, asijskou a poctivou českou kuchyní hledáme šikovné kuchaře a kuchařky na cateringové akce v termínu 9.9. - 13.9. Místo práce: Praha - Kbely (po přípravě jídel zajištěný odvoz na cateringové akce) Náplň práce: příprava, výroba a servis pokrmů výpomoc se zajišťováním provozu při různých ...

Kuchařova pracovní náplň je příprava, úprava a podávání teplých i studených jídel. Kuchař sestavuje jídelní lístek, objednává zboží pro přípravu pokrmů, poté dohlíží na jeho uskladnění a čerstvost. Vede evidenci nákladů na suroviny, udržuje vybavení kuchyně a kuchyňské náčinní dle hygienických standardů. jazykové vzdělání není ve většině případů pro toto povolání potřebné.