Nabídka práce pro kuchaře v Olomouci

33 aktuálních volných míst

 • Kuchař/ka

  Pracoviště: Heyrovského č.p. 460/33 Olomouc. Jedná se 6. platovou třídu. Mzda se odvíjí od délky praxe. Zam. výhody: podnikové stravování, příspěvek FKSP Pracovní doba (od - do): 6:00 - 14:30

 • Kuchař/ka

  Pracoviště: Ztracená č.p. 321/3, Olomouc. Nástup dle domluvy. Hledáme nového zaměstnance/novou zaměstnankyni na pozici: Kuchař. Pracovní doba: po - pá 6:00 - 14:30 hod. Požadujeme: výuční list v oboru kuchař, spolehlivost, pracovitost, fyzickou zdatnost, ochotu učit se novým věcem, smysl pro týmovou práci. Praxe v oboru výhodou! Nabízíme: práci v z ...

 • Kuchař/ka

  Pracoviště: Olomoucká č.p. 1848/173, Šternberk. Termín nástupu: ihned. Požadavky: - Střední odborné vzdělání s výučním listem v oboru kuchař, kuchařské práce - Praxe a zkušenosti velkou výhodou - Samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, časová flexibilita, organizační schopnosti - Zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost - Chuť vařit a učit se ...

 • Kuchař/ka - pizzař/ka

  Pracoviště: Věrovany č.p. 15. 783 75 Dub nad Moravou. Praxe výhodou, ne však podmínkou. Vhodné i pro absolventy. Nabízíme: zaměstnanecká strava a další benefity. Kontakt je možný POUZE telefonicky.

 • Kuchař/kuchařka, pomocný kuchař/kuchařka, pomocná síla v kuchyni - začátek pracovní doby 3:00 hod.!!!

  Pracoviště: Dvorská č.p. 960/13, Šternberk. Pokud projevíte zájem o námi nabízené pracovní místo, prosím o osobní návštěvu na provozovně ve Šternberku na adrese: Stravování u Šrotů, Dvorská 13, je to naproti nové sportovní haly, kontakt pan Šrot starší, nebo paní Dvořáčková, profesní životopis s sebou k pohovoru. Jedná se o práci pomocného kuchaře ...

 • Kuchař/kuchařka

  Pracoviště: tř. Kosmonautů č.p. 983/11, Olomouc. Jedná se o práci v asijské restauraci. Výhodou znalost čínské kuchyně, nebo asijské kuchyně. Pracovní doba: PO - PÁ od 10:00 hod do 18:00 hod Kontakt POUZE telefonicky PO 14:00 nebo emailem.

 • Kuchaři

  Pracoviště: Jeremenkova č.p. 1211/40b, Olomouc. Prac. doba: 11:00 - 19:00 hod. Požadavky: vyučení v oboru kuchař nebo praxe v čínské kuchyni. Kontakt je možný osobně na adrese pracoviště nebo telefonicky.

 • Kuchaři

  Pracoviště: Wellnerova č.p. 1322/3b, Olomouc. Prac. doba: 11:00 - 19:00 hod. Požadavky: vyučení v oboru kuchař nebo praxe v čínské kuchyni. Kontakt je možný osobně na adrese pracoviště nebo telefonicky.

 • Kuchař/kuchařka

  Pracoviště: Riegrova č.p. 374/8, Olomouc. Znalost přípravy: balkánská jídla, pizza, burek, kebab. První kontakt POUZE mailem.

 • Kuchař/kuchařka

  Pracoviště: tř. Kosmonautů č.p. 983/11, Olomouc. Jedná se o práci v asijské restauraci. Požadujeme teoretickou a praktickou znalost přípravy pokrmů tradiční čínské kuchyně, čínský jazyk vítán. První kontakt POUZE telefonicky PO - PÁ od 14:00 - 18:00 hod. Osobní kontakt pouze po předchozí tel. domluvě.

 • Kuchař/kuchařka

  Pracoviště: Riegrova č.p. 395/15, Olomouc. Jedná se o vietnamské bistro a vietnamskou restauraci. Požadujeme znalost vaření vietnamských jídel. Kontakt je možný POUZE e-mailem nebo telefonicky denně od 8 - 20 hod.

 • Kuchař/kuchařka se specializací na balkánská jídla

  Pracoviště: Riegrova č.p. 374/8, Olomouc. Požadavky: zkušenosti s přípravou balkánského jídla podmínkou (burek z listového těsta). Nepřetržitý provoz, práce i v noci. Možnost zajištění ubytování na náklady zaměstnavatele. První kontakt je možný POUZE telefonicky nebo mailem.

 • Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

  Pracoviště: Pražská č.p. 255/41, Olomouc. Pracovní doba 10-22 hod. (krátký dlouhý týden). Jedná se o práci v asijské restauraci (čínský a vietnamský kolektiv). Požadujeme teoretickou a praktickou znalost přípravy tradičních pokrmů čínské kuchyně, čínský jazyk vítán. Kontakt je možný POUZE telefonicky.

 • Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

  Pracoviště: Olomoucká č.p. 90, Vsisko. Pracovní doba 10-22 hod. (krátký dlouhý týden). Jedná se o práci v asijské restauraci (čínský a vietnamský kolektiv). Požadujeme teoretickou a praktickou znalost přípravy tradičních pokrmů čínské kuchyně, čínský jazyk vítán. Kontakt je možný POUZE telefonicky.

 • Kuchař/ka

  Pracoviště: Na trati č.p. 213/59, Olomouc. Kvalitní přístup k vykonávané práci. Kontakt je možný POUZE e-mailem.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako kuchař v Olomouci. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro kuchaře Olomouc je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.