Nabídka práce v Nymburce

213 aktuálních volných míst

 • Pěstitelé zemědělských plodin

  nástup možný ihned; možno i absolvent; prac.poměr na dobu neurčitou;

 • Pomocné práce v areálu výroby

  Náplň práce: pomocné práce navazující na následnou výrobu betonových prvků; úklidové práce, čištění a příprava forem pro výrobuů Požadujeme: manuální zručnost, zodpovědnost, práce v mladém kolektivu, dobrá fyzická zdatnost; Kontaktujte nás e.mailem; osobně nebo telefonicky Po-Pá od 9:00 - 15:00 hod.

 • Kuchař

  Požadujeme: znalost přípravy pokrmů asijské kuchyně, zejména čínské; praxe v asijské kuchyni vítána a základní znalost čínského jazyka vítána; Pohovor pouze po telefonickém objednání na adrese restaurace.

 • Administrativní pracovník/ce

  Náplň práce: zapisování faktur eshopu, skladových pohybů, komunikace emailem v angličtině (občas i telefonicky), vhodné i pro osoby s OZP, ale neposkytujeme úlevy (individuální odchody, častější nepřítomnosti) nutná 8 hodinová přítomnost na pracovišti každý den.

 • Technický a odborný pracovník

  Požadujeme: vzdělání technického nebo ekonomického směru; znalost a používání anglického jazyka na úrovni jazykově způsobilý; řidičský průkaz skupiny B; ochotu cestovat do zahraničí; Náplň práce: zajímavou a různorodou práci v rámci tuzemských i zahraničních projektů; zajištění a koordinace výroby u subdodavatelů; příprava cenových nabídek a tec ...

 • Stavební technik ZTI a ÚT

  Požadujeme : vzdělání SŠ, SO stavební; znalost práce na PC; ŘP sk.B, praxe v oboru; zodpovědnost, trestní bezúhonnost, samostatnost v rozhodování; zkoušky TZB vítány; Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování; 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění; Kontaktovat nás můžete e. mailem, nebo telefonicky v pracovní dny. ...

 • Topenář

  Požadujeme : vyučen v oboru, ŘP sk.B, praxe výhodou, zodpovědnost, trestní bezúhonnost; Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování; 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění; Kontaktovat nás můžete e. mailem, nebo telefonicky v pracovní dny.

 • Instalatér

  Požadujeme : vyučen v oboru, ŘP sk.B, praxe výhodou, zodpovědnost, trestní bezúhonnost; Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování; 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění; Kontaktovat nás můžete e. mailem, nebo telefonicky v pracovní dny.

 • Elektrikář stavební

  Požadujeme : vyučen v oboru, nutná vyhláška 50, par.6; ŘP sk.B, praxe výhodou, zodpovědnost, trestní bezúhonnost; Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování; 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění; Kontaktovat nás můžete e. mailem, nebo telefonicky v pracovní dny.

 • Stavební technik elektro

  Požadujeme: vzdělání SŠ, SO stavební; vyhl.50/1978, min. par. 6, znalost práce na PC - Word, Excel; ŘP sk. B; zodpovědnost; samostatnost v rozhodování; trestní bezúhonnost; praxe v oboru nutná. Nabízíme: příspěvky na stravování, 5 týdnů dovolené, přísp.na penzijní připojištění; Kontaktovat nás můžete e. mailem, nebo telefonicky v pracovní dny. ...

 • Zedník

  Požadujeme : vyučen v oboru zedník, ŘP sk.B, praxe výhodou, zodpovědnost, trestní bezúhonnost; Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování; 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění; Kontaktovat nás můžete e. mailem, nebo telefonicky v pracovní dny.

 • Obchodní manažer/ka "hunter"

  Náplň práce : vyhledávání a oslovování nových zákazníků v regionu Stř. kraj, Svč. Kraj, Liberecko a Hradecko, vedení obchodních jednání s manažery a jednateli, příprava obchodních nabídek, komunikace uvnitř firmy, reporting, kompletní péče o zákazníky, silnou orientaci na výsledek Požadavky : minimálně SŠ vzdělání, trestní bezúhonnost, aktivní říze ...

 • Brigáda - pomocná síla ve stravovacím provozu

  Náplň práce: pomocné práce ve stravovacím provozu nemocnice - pomoc při přípravě hlavních jídel, zeleniny, ovoce; obsluha kuchyňského zařízení, spolupráce při údržbě zařízení, manipulace s hrnci, úklid, mytí nádobí, zařízení atd. Požadujeme: zdravotní (potravinářský) platný průkaz; výhoda praxe ve stravování. Kontaktovat nás můžete e.mailem, tele ...

 • Brigáda - kuchař/ka

  Požadujeme :vyučený kuchař s praxí; Nástup možný dle dohody. Zájemci se mohou hlásit Po - Pá od 7:00 - 14:00 hod. telefonicky nebo e.mailem.

 • Technický pracovník montážník

  Jedná se o montážní interiérové práce (montáž garnýží, montáž nábytku, pomocné podlahářské práce, atd.), řízení dodávky, rozvoz a přeprava zboží, práce při údržbě a chodu firmy.

Pomůžeme vám rychle najít práci v Nymburce a okolí (Poděbrady, Lysá nad Labem, Milovice, Sadská, Semice a další obce). Volná místa denně kontrolujeme, abyste nemuseli ztrácet čas s volnými pracovními místy, která už volná nejsou. Aby bylo z čeho vybírat, tak hledáme nejnovější nabídky práce v Nymburce i okolí a přidáváme je k těm aktuálním. Pojďte s námi hledat novou práci, která vás bude bavit a vydělá vám dostatek peněz, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny a nakopněte s námi už dnes svou kariéru v Nymburce!

Máme pro vás zajímavé informace o hledání práce v Nymburce za srpen 2016 (aktuální data MPSV):

 • průměrný plat je 27 997 Kč hrubého
 • míra nezaměstnanosti dosahuje 5,84 %
 • počet uchazečů o zaměstnání činí 3 743 lidí
 • počet volných pracovních míst je 1 245 míst
 • na jedno volné pracovní místo tak připadá 3,0 zájemců o práci
 • zaměstnavatelé nejčastěji hledají pozice dělník, prodavačka, číšník, servírka, skladník a kuchař.