Nabídka práce pro kuchaře v Karlových Varech

68 aktuálních volných míst

 • TIPKuchař- Kuchařka/ čišník-servírka

  Hledáme šikovné zaměstnance na pozici kuchař/ka nebo číšník/servírka. Nabízíme práci v novém prostředí za zajmavých finančních podmínek. Jedná se o nově zrekonstruovaný hotel v Karlových Varech.

 • Kuchař/ka do čínské restaurace

  Znalost čínské kuchyně podmínkou. Praxe s čínskou kuchyní podmínkou. Znalost čínského jazyka. Kontakt: předem telefonicky.

 • Kuchař

  Lázeňský hotel přijme vyučeného kuchaře/ kuchařku s praxí. Pracovní doba nerovnoměrně rozvržená (krátký/dlouhý týden). včetně sobot, nedělí a svátků.Základní mzda 17500,-- + prémie. Kontaktní osoby: p. Krajczy a p. Pencáková. Mobil: 606049586. Životopis zasílejte na e-mail: fab@hotel-kgm.cz.

 • Kuchař/ka teplé kuchyně

  Kontakt: předem e-mailem: molnarova@cajkovskij.com Pracovní doba: 8-20.30 - krátký/dlouhý týden

 • Kuchař/ka

  Kontakt: telefonicky, e-mailem, osobně PO-PÁ 9-12 hod Praxe v oboru výhodou, flexibilita, spolehlivost, zájem o moderní gastronomii, bezúhonnost.

 • Kuchař/ka

  Kontakt: předem telefonicky 7-14 hod, e-mailem Zaměstnanecké výhody: Práce v příjemném kolektivu, příspěvky z FKSP, pouze ranní směny, svátky volné, 25 dnů dovolené.

 • Kuchař přílohář

  Kontakt: předem telefonicky, e-mailem. SPA HOTEL THERMAL přijme do týmu kuchaře/kuchařku pro výrobu příloh. Vhodný uchazeč by měl být vyučený v oboru nebo prokázat odbornost z praxe. Nabízíme zázemí velkého lázeňského hotelu, systém zaměstnaneckých benefitů, odpovídající mzdové ohodnocení a podporu při dalším profesním rozvoji. Pracovní doba od 8 d ...

 • Kuchař/ka

  Kontakt: předem e-mailem zaslat životopis s fotografií: personalni@bristolgroup.cz -- SO vzdělání v oboru kuchař - praxe v oboru - znalost RJ vítána - samostatnost, pracovitost, spolehlivost a zodpovědnost Nabízíme zaměstnání v perspektivní společnosti a zajímavé zaměstnanecké benefity. Životopisy s fotografií zasílejte na uvedený e-mail. ...

 • Kuchař/ka - vedoucí směny

  Kontakt: předem e-mailem: hr@olympiahotel.cz Pracovní doba: Krátký/dlouhý týden - 8-20 hod Vzdělání a praxe v oboru min. 2 roky podmínkou, zodpovědnost, samostatnost, chuť vařit, příjemné vystupování a komunikativnost.

 • Kuchař/ka

  Kontakt: předem telefonicky, e-mailem: restaurace@royalgolf.cz Pracoviště: Royal Golf Art Hotel Do 4* hotelu v Cihelnách přijmeme šikovnou pracovnici/šikovného pracovníka na pozici kuchař. Pracovní doba: 7.00 - 21.30 hod. - dle potřeby. Zaměstnanecké výhody: zaměstnanecká strava, vstup do wellness.

 • Kuchař/ka - pomocný/á kuchař/ka

  Kontakt: předem e-mailem: info@cantina-nostress.cz Pracoviště: Cantina-Café Nostress, Závodní 391/96C, Karlovy Vary. Pracovní doba: 7.00 - 15:30 hod. Uvedený plat je nástupní. Vzdělání v požadovaném oboru.

 • Kuchař/ka

  Kontakt: s životopisem na adrese zaměstnavatele, životopis e-mailem: hrm@astoria-spa.cz Vyučení v oboru kuchař/ka, samostatnost, spolehlivost, praxe v lázeňském provozu výhodou. Stravování zajištěno, 5 týdnů dovolené.

 • Kuchař/ka v lázeňském hotelu

  Kontakt: telefonicky 7.30 - 14.00 hod Pracovní doba: Ranní - 6-14.30 hod; odpolední 13.30 - 21.00 nebo 14.30 - 22.00 hod Příprava, výroba, expedice, doplňování studených, teplých pokrmů a příloh, praxe vítána.

 • Kuchař/ka

  Kontakt: e-mailem: prucha@akjung.cz Znalost speciální čínské gastronomie, praxe v oboru, znalost čínského jazyka.

 • Kuchař/ka

  Kontakt: předem e-mailem: blazek@edengroup.cz, telefonicky. Místo výkonu práce: Hotel Carlsbad Plaza, Mariánskolázeňská 23, Karlovy Vary. V případě znalosti přípravy asijských specialit, není nutný výuční list, ale doložení praxe. Zaměstnanecké výhody: viz. www.edengroup.cz/zamestnani

Pomůžeme vám s hledáním práce jako kuchař v Karlových Varech. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro kuchaře Karlovy Vary je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.