Nabídka práce pro kuchaře v Táboře

30 aktuálních volných míst

 • Kuchař/ka tureckých specialit

  Praxe v oboru. Kontakt: telefonicky.

 • Kuchař/ka

  Nutná praxe, flexibilita, chuť pracovat Vaříme obědy - hotová jídla, odpoledne pizza + minutky (pizzu naučím). Zaměstanecké výhody: zvýhodněná strava Kontakt: osobně, telefonicky.

 • Kuchař/ka

  Pracovní smlouva je uzavírána vždy na 1 rok, poté možnost prodloužení na neurčito. Výuční list z oboru kuchař/ka není podmínkou. SMĚNY: 6:00 - 14:30 hod. a 6:00 - 19:00 hod. včetně sobot a nedělí. Nabízíme: FKSP, dovolenou 5 týdnů. Kontakt: telefonicky (6:00 - 13:30 hod.), e-mailem, osobně na adrese G-centrum Tábor - vývařovna, 6:00 - 13:30 hod. ...

 • Kuchař/ka

  Praxe v oboru, časová flexibilita, spolehlivost, ŘP sk. B výhodou. Náplň práce: příprava pokrmů pro prodej v restauraci. Nabízíme: podnikovou stravu, zvláštní prémie. Kontakt: osobně, telefonicky, e-mailem.

 • Kuchař/ka

  Povolení k zaměstnání dle §97 d) Dlouhý a krátký a pracovní týden. Zajištěné ubytování. Kontakt: e-mailem.

 • Kuchař/ka

  Dlouhý a krátký a pracovní týden. Zajištěné ubytování. Kontakt: e-mailem.

 • Kuchař/ka

  Možnost domluvy i na PP - zkráceném úvazku. Kontakt: telefonicky, emailem, osobně.

 • Kuchař/ka

  Možnost ubytování na hotelu. Kontakt: osobně, e-mailem, telefonicky.

 • Kuchař/ka

  krátký a dlouhý týden Kontakt: osobně, telefonicky.

 • Kuchař/ka

  Pracovitost, spolehlivost, řidičský průkaz sk. B. Zaměstnanecké výhody: personální strava, zaměstnanecké bonusy - služby hotelu, příspěvek na dopravu, parkování na hotelovém parkovišti, finanční bonusy. Kontakt: e-mailem, telefonicky.

 • Kuchař

  Co Vás zaujme: - restaurace uprostřed krásné přírody - poctivá inovativní jídla od našeho týmu kuchařů - prémiové portfolio nápojů a velký výběr vín - práce v dobře zařízeném, skvěle vybaveném a čistém prostředí - férové podmínky a finanční ohodnocení Požadujeme: - pozitivní přístup k práci - pracovitost, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost - sm ...

 • Kuchař/ka

  Pracovní doba 8:00 - 22:00 hod., krátký a dlouhý týden. Kontakt: telefonicky (v pracovní dny).

 • Kuchař/ka

  KUCHAŘE-KUCHAŘKU - vyučení v oboru - není podmínkou, důležitý je kladný vztah k práci, ochota učit se novým věcem, nástup možný ihned, zájemci mohou posílat zkrácený životopis na e-mail, možno i pro cizince, i pro absolventy. Nabízíme možnost ubytování. Kontakt: 773 979 787

 • Kuchař/ka

  Spolehlivost, samostatnost, dochvilnost, flexibilita, řidičský průkaz sk. B výhodou, odvoz do/ze zaměstnání možný. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nabízíme: personální stravu, příspěvek na dopravu, zaměstnanecké bonusy (sauna, bazén), parkování na hotelovém parkovišti, finanční bonusy, možnost přespání mezi směnami. Kontakt: e-mailem, telefonick ...

 • Kuchař/ka

  Nabízíme: stravu a pití zdarma Kontakt: osobně (Restaurace Pintovka 9:00 hod nebo v 15:00 hod.), e-mailem.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako kuchař v Táboře. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro kuchaře Tábor je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Kuchař Tábor?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Táboře na pozici Kuchař 29 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 17900 Kč do 45000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 31227 Kč.

V této profesi a lokalitě můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 1 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 170 Kč do 170 Kč za hodinu.

Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v je 170 Kč/hod.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Kuchař Tábor?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :