Nabídka práce pro kuchaře v Praze

186 aktuálních volných míst

 • Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

  Nutná dovednost: specializace na indickou kuchyni, min. 3 letá praxe v oboru indické kuchyně, znalost receptů a postupů indické kuchyně a přípravy indických pokrmů. Výhodou je jazyková znalost hindština, min. pasivně angličtina.

 • Kuchař/ka

  Kontakt: Stern Miriam., tel.: 770171528, e-mail: stern@domovpraha3.cz, volat PO - PÁ 8:00 - 15:30, e-mail: dapeka@seznam.cz. Místo výkonu práce: Ošetřovatelský domov, Habrová č.p. 2654/2, Praha 3.

 • Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

  kontakt @ Hledá se kuchař do mexické restaurace, který hovoří španělsky nebo anglicky a má zkušenosti s přípravou typických mexických pokrmů. stravování během služby zdarma

 • Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

  kontakt: Korbová Lenka, e-mail: prague_fa@hardrock.com, prvotní kontakt emailem, osobně Malé náměstí 142/3, 11000 Praha 1. Místo výkonu:Malé náměstí 142/3, 11000 Praha 1. Znalost anglického a českého jazyka výhodou.Motivační ohodnocení, strava během pracovní doby zajištěna.

 • Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

  Kontakt:e-mail: chileylimon@chileylimon.net Požadavky: znalosti mexické kuchyně PP na 90 dní.

 • Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

  Kontakt:e-mail: chileylimon@chileylimon.net Požadavky: znalosti mexické kuchyně

 • Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

  Místo ývkonu práce: Legerova č.p. 1832/40, Praha Prvotní kontakt: daria@etnosvet.cz - u každé odpovědi vyžadujeme zaslat CV - kandidati, kterým nebude na e-mail odpovězeno, nepostoupili do dalšiho kola pohovoru Kandidati mohou přijít na pohovor až po domluvě, nikoliv sami a bez jakéhokoliv ohlášení předem.

 • Kuchaři studené kuchyně

  Místo práce: Náprstkova č.p. 273/8, Praha 1 tel.: 736606203, e-mail: kacirek@restaurant-michal.cz Jedná se o přípravu a úpravu pokrmů před vydáváním + vydávání pokrmů. Příprava a úprava pokrmů pro bankety, recepce, rauty, apod. Spolupráce při ošetřování kuchyňského náčiní a vybavení. Vyučení v oboru kuchař výhodou. Manuální zručnost, cit pro detail ...

 • Kuchaři, pomocní kuchaři

  MÍSTO VÝKONU : Praha, (restaurace PerTe) KONTAKT : Biljana Stjepanović, tel.: 602220896, e-mail: perte@perte.cz SŠ vzdělání podmínkou (nemusí být v oboru). Dobrý zdravotní stav podmínkou. Vzhledem ke komunikaci s personálem je nutná znalost anglického jazyka a jednoho z balkánských jazyků. Zkušenost na obdobné pozici výhodou. ...

 • Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

  Kontakt telefonicky. Pohovory pouze na adrese restaurace pro předhcozím telefonickém objednání, nejlépe formou sms. Požadujeme znalost přípravy tradičních pokrmů čínské kuchyně, předchozí praxe vítána. Čínský jazyk vítán.

 • Kuchař

  MVP: Praha Kontaktovat mailem janecek@nasepivovary.cz Práce v gastronomii, restauracích a hotelech. Požadujeme základní angličtinu.3 Zaměstnanecké výhody: personální stravování Zaměstnanecké výhody: personální stravování

 • Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

  Kontakt: Voytikhovská Víra, tel.: 776 849 703 Po- Pá 9:00 - 17:00 hod.

 • Pizzař

  MVP: Před rybníkem č.p. 2903/1a, Praha 5 Kontakt: Emeder Dario, tel.: 606631379, e-mail: tashunkewitko@gmail.com, osobní kontakt v místě výkonu práce. Na volné pracovní místo pizzaře je akceptovatelná 3 letá praxe v oboru, která nahradí vyžadované vzdělání. Potvrzeni o 3 lete praxi na miste pizzare je pro spolecnost dostacujici doklad prokazujici ...

 • Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

  kontakt:Martin Jordán, tel.: 737 177 590 9-11, 13-15h, e-mail: martin@aegis-consulting.eu, prvotní kontakt telefonicky, místo výkonu:Oldřichova č.p. 506/14.Pasivní angličtina, znalost korejské kuchyně. Částečná znalost korejského jazyka výhodou.

 • Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

  Místo výkonu práce: Hybernská č.p. 1034/5, Nové Město - provozovna bude otevřena od 1.9.2017. Kontaktní osoba: pan Štift Jiří, e-mail: jiri.stift@gmail.com. Požadavky: - praxe minimálně 2 roky ve 4hvězdičkovém hotelu - restauračním provozu na pozici kuchař - specialisté v asijské kuchyni - alespoň pasivní znalost AJ.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako kuchař v Praze. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro kuchaře Praha je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.