Nabídka práce pro kuchaře v Pardubicích

10 aktuálních volných míst

 • DoporučujemeKFC Atrium Pardubice hledá nové kolegy/kolegyně na ranní směnu :)

  - zkušenosti v gastronomii nejsou podmínkou - práce v nové, moderní, znovuotevřené pobočce s 13 letou historií - náplní práce je obsluha hostů a příprava produktů, vše tě naučí tvůj instruktor - na nejlepší z Vás čeká možnost kariérního rozvoje v rámci společnosti - pro studenty možnost plánování směn dle rozvrhu Požadujeme: - pozitivní přístup k ...

 • Kuchař/ka

  Znalost spotřebních košů a zkušenost s vařením dětských jídel výhodou. První kontakt e-mailem nebo telefonicky v době 9.00 - 18.00 hod.

 • Kuchař/ka

  První kontakt e-mailem, telefonicky nebo osobně

 • Kuchař/ka - pomocný/á kuchař/ka

  Pracovní doba začíná v 10.00 hodin Pracuje se i o víkendech, rozvržení pracovních dní je na dohodě v kolektivu Požadujeme znalost čínské kuchyně Práce probíhají na obou adresách dle potřeby obsazení směn První kontakt e-mailem

 • Kuchař/ka

  Kuchař/ka vietnamské kuchyně Pracovní doba 9.00 - 17.00 První kontakt osobně na provozovně nebo telefonicky v době 14.00 - 16.00

 • Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

  Jedná se o práci v asijské restauraci. Požadujeme velmi dobrou znalost přípravy pokrmů tradiční čínské kuchyně. První kontakt telefonicky (Po - Pá, 10:00 - 14:00) nebo osobně (na adrese provozovny po předchozí tel. domluvě).

 • Kuchař/ka

  Požadujeme: zájem o moderní gastronomii, výpis z trestního rejstříku, pracovitost, slušné vystupování. Pracovní doba: 08:00 - 16:30. První kontakt e-mailem nebo telefonicky

 • Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

  Jedná se o práci v asijské restauraci. Požadujeme velmi dobrou znalost přípravy pokrmů tradiční čínské kuchyně. První kontakt e-mailem nebo telefonicky (Po - Pá, 09:00 - 13:00).

 • Kuchař/ka

  Práce v čínské a vietnamské restauraci. Znalost asijské kuchyně. Výhodou znalost čínského popřípadě anglického jazyka. Pracovní doba: 10:00 - 22:00. První kontakt e-mailem nebo osobně.

 • Kuchaři

  Práce v zavedené restauraci. Jedná se o dvousměnný provoz. Provozní doba: PO: 11:00 - 20:00 ÚT - ČT: 11:00 - 22:00 PÁ - SO: 11:00 - 00:00 NE: 11:00 - 17:00 Požadujeme: zodpovědnost, pracovitost, spolehlivost Samostatnost a praxe v oboru vítána. První kontakt e-mailem.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako kuchař v Pardubicích. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro kuchaře Pardubice je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Kuchař Pardubice?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Pardubicích na pozici Kuchař 9 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 17300 Kč do 40000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 26800 Kč.

V této profesi a lokalitě můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 1 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 114 Kč do 140 Kč za hodinu.

Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v je 127 Kč/hod.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Kuchař Pardubice?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :