Nabídka práce pro kuchaře ve Znojmě

12 aktuálních volných míst

 • TIPPracovník restauračního provozu

  Miluješ vůni šťavnatých burgerů a křupavých hranolek? Staň se součástí královské rodiny Burger King, kde nám záleží na tom nejlepším zákaznickém servisu a jídle z čerstvých surovin. Studuješ nebo jsi zrovna na rodičovské dovolené? Chceš si přivydělat a přitom zůstat králem či královnou svého času? Přidej se do týmu Burger King! I pokud nemáš zkušen ...

 • Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

  Pracovní doba: Po-Pá od 6:00 do 14:30 Pracovní náplň: - příprava jídel, vydávání jídel v době oběda Požadovaná praxe kuchaře: 3-4 roky Zaměstnanecké výhody: - podnikové stravování - dotované obědy. Informace: - mailem - telefonicky v době 6-14 hod.

 • Pizzaři

  Zaměstnanecké výhody: - obědy pro zaměstnance Informace: - osobně v místě pracoviště - mailem - telefonicky v době 8-20 hod.

 • Kuchaři ve školní jídelně

  Zaměstnanecké výhody: - penzijní připojištění - příspěvek na stravu - Fokus Passy - 5 týdnů dovolené Informace: - telefonicky - mailem

 • Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

  Informace: - pouze telefonicky

 • Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

  Kuchař v tuniské restauraci, nutno znát tuniskou kuchyni. Zaměstnanecké benefity: jídlo. Bližší informace o volném místě p. Petra Ben Amor - e-mail.

 • Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

  Příprava klasické vietnamské stravy, znalost podmínkou+praxe. Informace p. Nguien Son, profesní životopis lze zaslat na e-mail.

 • Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

  Vzdělání nebo praxe v oboru kuchař výhodou. Znalost indické kuchyně - specialit

 • Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

 • Kuchaři - číšník, servírka - pizzaři - rozvoz pizzy

  Pracovní úvazek lze domluvit i jinak. Obsluha v rychlém občerstvení - kebab, pizza. Rozvoz ve vlastním voze. Zaměstnanecké výhody: - snídaně, obědy, večeře, pití - zdarma. Informace: - mailem - telefonicky v době 13-16 hod.

 • Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

  POPIS ČINNOSTI A POŽADAVKY: - praxe v oboru je výhodou, vhodné i pro absolventy škol bez praxe se zájmem o další rozvoj Rádi - zaškolení je samozřejmostí - zodpovědný přístup k práci, příjemné vystupování, chuť se rozvíjet a schopnost pracovat v kolektivu. ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: - doprava do zaměstnání - stravování zdarma - 5 týdnů dovolené, přís ...

 • Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

  Požadujeme zodpovědný přístup k práci, příjemné vystupování, chuť se rozvíjet a schopnost pracovat v kolektivu. Praxe v oboru výhodou, vhodné i pro absolventy odborných škol bez praxe se zájmem o další rozvoj, rádi zaučíme. Hrubá mzda ve zkráceném týdenním 37,5 hodinovém úvazku může být až 46.000,-Kč včetně všech příplatků a dalších bonusů. Zaměs ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako kuchař ve Znojmě. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro kuchaře Znojmo je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Kuchař Znojmo?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce ve Znojmě na pozici Kuchař 11 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 17300 Kč do 40000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 24019 Kč.

V této profesi a lokalitě můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 1 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 120 Kč do 150 Kč za hodinu.

Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v je 135 Kč/hod.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Kuchař Znojmo?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :