Hledám zaměstnance - ceník služeb

Inzerce nabídek práce na Pracomat.cz

Pomůžeme vám najít nového zaměstnance. Inzerujte na Pracomatu a my vám pomůžeme oslovit lidi, kteří zrovna hledají práci. A vy si pak můžete vybrat, který z uchazečů o práci bude váš nový kolega. Vyberte si, jak chcete hledat nové zaměstnance:

Dlouhodobý inzerát

 • 30 dní na Pracomat.cz
 • řazeno před inzeráty ze stejného dne
 • označení inzerátu jako "TIP"
Objednej za 249 Kč *

Standardní inzerát

 • 14 dní na Pracomat.cz
 • řazeno před inzeráty ze stejného dne
 • označení inzerátu jako "TIP"
Objednej za 199 Kč *

Proč hledat nové zaměstnance na Pracomatu?

 1. Na Pracomatu hledají práci tisíce lidí denně - Pracomat.cz - průměrně 10 000 lidí denně.
 2. 95% vašich inzerátů schválíme a zveřejníme během pár desítek minut.
 3. Inzerát je po celou dobu platnosti zvýrazněn a ve výpisu okresů a profesí je řazen výše než jiné dříve zveřejněné nabídky práce.
 4. Elektronickou fakturu vám pošleme do e-mailu do pár dní. Inzerát už je mezitím zveřejněn a uchazeči se vám mohou hlásit.
 5. Inzerát na Pracomatu vidí více než 10 000 lidí každý den. Jsme středně velký pracovní portál v ČR. Váš inzerát uvidí průměrně okolo 50 lidí, kteří hledají práci. To se samozřejmě liší podle atraktivnosti pracovní pozice a lokality. Ve velkých městech to může být i několikanásobně více. Při ceně 249 Kč za inzerát je cena za zobrazení jednomu potenciálnímu uchazeči pouhých 5 korun.
 6. Inzerát si můžete v průběhu inzerce upravit a zkusit tak zaujmout lidi například zvýšením nabízené mzdy, benefitů, nebo zpřesněním náplně práce. Stačí nám napsat na [email protected] a úpravu inzerátu vám zařídíme.
 7. Balíčky inzerátů vám pomohou cenu inzerátů ještě snížit - Podívejte se jaké možnosti nabízíme: Balíčky inzerátů na Pracomat.cz.

Služby pro personální agentury a velké společnosti

Nabíráte na více než 10 pozic, nebo chcete komplexnější pomoc s náborem? Podívejte se na naše balíčky - Balíčky inzerátů na Pracomat.cz, nebo nám napište na [email protected] a spolu najdeme vhodné řešení, jak pro vás najít nové zaměstnance.

* Nejsme plátci DPH.