Nabídka práce v Rychnově nad Kněžnou

363 aktuálních volných míst

 • Stavební dělník/ice

  - SOU výhodou - praxe v oboru zedník nebo dlaždič výhodou - ŘP sk. "B" výhodou - pracovitost, spolehlivost Kontakt telefonicky.

 • Dělník/ice pekařské výroby

  Kontakt e-mailem jana.machova@frostfood.cz. - ZŠ - zdravotní průkaz

 • Řidič/ka nákladního automobilu vnitrostátní dopravy

  Kontakt telefonicky. - ZŠ - praxe řidiče nákladního automobilu vítána - řidičský průkaz sk. C + E - práce pro Škoda Auto a.s., Kvasiny - možnost ubytování, volné víkendy.

 • Pracovník/ice lakovny

  Kontakt e-mailem job@pewag.cz nebo osobně na pracovišti. - SOU - manuální zručnost - samostatnost a zodpovědnost - navěšování komponentů na lakovně - stravenky, flexipassy, 5 týdnů dovolené - příspěvek penzijního připojištění, pojištění odpovědnosti - vzdělávací kurzy, školení.

 • Pracovník/ice balení

  Kontakt e-mailem job@pewag.cz nebo osobně na pracovišti. - SOU - manuální zručnost, samostatnost a zodpovědnost - montáž a balení komponentů - stravenky, flexipassy, 5 týdnů dovolené - příspěvek penzijního připojištění, pojištění odpovědnosti - vzdělávací kurzy, školení.

 • Asistent/ka ředitele

  Kontakt zasláním životopisu na e-mail chudobova@dabona.eu. - vyřizování firemní agendy a korespondence - zpracování pošty, příprava cenových nabídek - SŠ - certifikovaná zkouška ze psaní na klávesnici - uživatelská znalost PC (Word, Excel, Outlook) - znalost AJ (NJ) - řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič - samostatnost, odpovědnost, schopnost rych ...

 • Referent/ka ekonomického odboru - účetní

  Bližší informace a náležitosti přihlášky do VŘ na úřední desce www.kostelecno.cz Uzávěrka přihlášek 28.2.2017 ve 12:00 hod. Přihlášky předat na sekretariát, podatelnu MÚ nebo posílat na adresu MÚ v Kostelci n.Orl. - VŠ nebo ÚSO ekonomického směru - praxe v oboru - znalost zákona č. 128/2000 Sb., o obcích - znalost zákona č. 563/2000 Sb., o účet ...

 • Odborný/á účetní a daňový/á pracovník/ice

  Kontakt telefonicky nebo e-mailem volf@ckdanovakancelar.cz. - SŠ/VŠ v oboru - praxe v oboru mzdové účetnictví podmínkou - praxe v obecném účetnictví vítána - ŘP sk. "B" a znalost AJ, NJ či RJ výhodou - profesní růst, roční odměny a prémie, stravenky, služební telefon - nástup možný ihned.

 • Bankovní poradce/kyně

  Kontakt zasláním životopisu na e-mail zuzana.sladkova@obchod.wuestenrot.cz. Požadavky: - SŠ/VŠ vzdělání - pokročilá znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook) - komunikační a prezentační dovednosti - řidičský průkaz sk. B - maximální orientace na výsledek - samostatnost, odpovědnost, časová flexibilita Pracovní náplň: - správa svěřeného portfolia k ...

 • Zedník/ice- obkladač/ka

  Kontakt telefonicky. Zaměstnanci nebudou členové družstva. Práce na stavbách v okrese Rychnov n.Kn. dle sjednaných zakázek. - ZŠ - praxe v oboru podmínkou.

 • Chemik/čka, laborant/ka pro analytickou a fyzikální laboratoř

  Kontakt zasláním životopisu na e-mail zivotopis@engitec.office.cz, info@engitec-office.cz, schůzku je nutné sjednat telefonicky denně od 8:00 hod. do 20:00 hodin. - SŠ, VŠ - vhodné i pro absolventy SPŠ, VŠ chemického směru - praxe výhodou - zkušenosti s chemickými provozy nebo s lakovacími procesy a technologiemi výhodou - znalost práce na PC - MS ...

 • Auditor/ka systémů a procesů

  AUDITOR SYSTÉMU A PROCESŮ Popis pracovní náplně: - tvorba a aktualizace plánu auditů, provádění výrobních a nevýrobních auditů - zpracování zpráv z auditů, pravidelná kontrola opatření k nápravě z auditů procesů - vytváření a aktualizace registračních listů z auditů (certifikačních, procesních, ISŘ, D-TLD , LPA) - kontroly pracovišť - práce se ...

 • Vrchní referent/ka

  Kontakt telefonicky, osobně v pracovní dny od 7 do 14 hod. nebo zasláním životopisu na e-mail krph.nabor@pcr.cz. - SŠ jakéhokoliv zaměření - trestní bezúhonnost - dobrá fyzická kondice a zdravotní stav - psychická odolnost v zátěžových situacích - součástí přijímacího řízení jsou psychotesty, fyzické testy a zdravotní prohlídky - nástupní hrubá mzd ...

 • Pracovník/nice v obchodě

  Místo výkonu: Kvasiny č.p. 263, 517 02 Kvasiny Střídavě práce o sobotách a nedělích Nabízíme: firemní benefity Životopisy zasílejte na e-mail: instruktori@konzumuo.cz.

 • Prodavač/ka smíšeného zboží

  Místo výkonu: Struha č.p. 700, 517 54 Vamberk Střídavě práce o sobotách a nedělích Nabízíme: firemní benefity Životopisy zasílejte na e-mail: instruktori@konzumuo.cz.

Pomůžeme vám rychle najít práci v Rychnově nad Kněžnou a okolí (Vamberk, Kostelec nad Orlicí, Kvasiny, Dobruška, Týniště nad Orlicí a další obce). Volná místa denně kontrolujeme, abyste nemuseli ztrácet čas s volnými pracovními místy, která už volná nejsou. Aby bylo z čeho vybírat, tak hledáme nejnovější nabídky práce v Rychnově nad Kněžnou i okolí a přidáváme je k těm aktuálním. Pojďte s námi hledat novou práci, která vás bude bavit a vydělá vám dostatek peněz, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny a nakopněte s námi už dnes svou kariéru v Rychnově nad Kněžnou!

Máme pro vás zajímavé informace o hledání práce v Rychnově nad Kněžnou za srpen 2016 (aktuální data MPSV):

 • průměrný plat je 25 192 Kč hrubého
 • míra nezaměstnanosti dosahuje 1,99 %
 • počet uchazečů o zaměstnání činí 1 118 lidí
 • počet volných pracovních míst je 1 430 míst
 • na jedno volné pracovní místo tak připadá 0,8 zájemců o práci
 • zaměstnavatelé nejčastěji hledají pozice montér, prodavačka, řidič nákladních vozidel, dělník a číšník, servírka.