Nabídka práce v Berouně

352 aktuálních volných míst

 • RECEPČNÍ - kontakt telefonicky

  Požadavky: znalost AJ, znalost práce na PC. Další informace: krátký/dlouhý týden, pracovní doba od 7:00 do 20:00 hodin. Výhody: 25 dní dovolené, vstup do Aquaparku. Kontakt telefonicky.

 • DĚLNÍCI V OBLASTI VÝSTAVBY BUDOV - kontakt e-mailem

  Požadavek: praxe v oblastech: klempíř, zedník, malíř, sádrokartonář, střechař, obkladač, fasádník, omítkář, svářeč v jedné osobě (tj. osoba vykonávající tyto profese s praxí min. 10 let), ruský jazyk, a ukrajinský jazyk výhodou, zkušenosti jako vedoucí týmu, perfektní komunikační dovednosti. Kontakt e-mailem.

 • PROVOZNÍ DĚLNÍCI - Kontakt: telefonicky

  Další informace: výkonnostní odměny, podnikové ubytování, dotované stravování. Kontakt: telefonicky.

 • PROVOZNÍ DĚLNÍCI - Kontakt: telefonicky

  Zaměstnanecké výhody: výkonnostní odměny, podniková ubytovna, dotované stravování. Kontakt: telefonicky (od 9:00-15:00 hod.).

 • POMOCNÍ MANIPULAČNÍ PRACOVNÍCI (KROMĚ VÝROBY) - kontakt osobně, telefonicky či e-mailem

  Náplň práce: balení, přenášení, nakládání a vykládání nábytku a jiných předmětů, nakládání a vykládání nákladů a přenášení a ukládání zboží v různých skladech, balení strojů, předmětů a příbuzného zboží pro přepravu z jednoho místa na jiné. Požadavek: dobrý zdravotní stav (prašné prostředí, horko, manipulace s desinfekčními prostředky, noční směny) ...

 • Pracovníci v sociálních službách

  PRACOVNÍCI V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH - Místo výkonu práce: Beroun. Výhodou je kurz pracovníka v sociálních službách - pokud není, nutno si ho do 18 měsíců od nástupu dodělat (6 nedělní rekvalifikační kurz). Kontakt: telefonicky, emailem, osobně (Beroun, Wagnerovo nám. 1541).

 • Ruční baliči, plniči a etiketovači

  RUČNÍ BALIČI, PLNIČI A ETIKETOVAČI - místo výkonu Hořovice. Požadujeme: manuální zručnost, učenlivost, fyzickou zdatnost, bezúhonnost. Kontakt: telefonicky. Od 1. - 14. července 2019 - dovolená, VŘ neprobíhají!

 • Pomocní skladníci

  POMOCNÍ SKLADNÍCI - místo výkonu: Hořovice. Požadavky: bezúhonnost, manuální zručnost, učenlivost a fyzická zdatnost. Kontakt: telefonicky.

 • Manipulační dělníci ve výrobě

  MANIPULAČNÍ DĚLNÍCI VE VÝROBĚ - místo výkonu: Hořovice. Požadavky: bezúhonnost, manuální zručnost, učenlivost a fyzická zdatnost. Kontakt: telefonicky.

 • Ostatní pomocní pracovníci

  OSTATNÍ POMOCNÍ PRACOVNÍCI - Místo výkonu práce: Lochovice. Jedná se o těžkou práci. Kontakt: osobně (Pá 8:00 hod., Žebrák, dle tel domluvy), telefonicky.

 • Provozní dělníci - operátoři výroby

  PROVOZNÍ DĚLNÍCI - OPERÁTOŘI VÝROBY - Místo výkonu práce: Loděnice. Kontakt: emailem, telefonicky.

 • Obsluha technologického zařízení

  OBSLUHA TECHNOLOGICKÉHO ZAŘÍZENÍ - Místo výkonu práce: Hořovice. Upřesňující informace: obsluha technologického zařízení v nepřetržitém provozu (12 hod. směny, střídá se 2 dny ranní, 2 dny volno, 2 dny noční, 2 dny volno - ranní směna od 7:00-19:00, noční směna od 19:00-7:00 hod.), při výrobě automobilových skel. Vhodné i pro absolventy. Pracovní p ...

 • DĚLNÍCI V OBLASTI VÝSTAVBY BUDOV - kontakt: e-mailem.

  Jedná se o manuální práci - fyzicky zdravé osoby. Možná práce přesčas i víkendy. Kontakt: e-mailem.

 • ASISTENTI - kontakt: e-mailem

  Další informace: nástup možný ihned, po zkušební době a zapracování je možné úvazek změnit na plný s dobou neurčitou. Nástupní mzda 21.000 brutto při plném úvazku. Náplň práce: kompletní administrativní činnost, obsluha webových stránek, Instagramu. Požadavky: znalost práce na PC (MS Office podmínkou), komunikativnost, samostatné myšlení, organizač ...

 • OSTATNÍ UKLÍZEČI A POMOCNÍCI - Kontakt: e-mailem.

  Náplň práce: manuální práce. Doplňující informace: muže být i přesčas a víkendy. Kontakt: e-mailem.