Nabídka práce v obci Králův Dvůr

74 aktuálních volných míst

 • TIPFlexibilní práce v KFC BEROUN

  Hledáš práci na plný úvazek? Přidej se k nám, neboť my ti nabízíme jistotu, stabilitu a závazek k lidem. JAK BUDE VYPADAT TVŮJ PRVNÍ DEN V PRÁCI? První den v práci začne s instruktorem. Seznámí tě s našimi pravidly, a hlavně s novými kolegy. U pokladny budeš pomáhat s obsluhou hostů či s kompletací objednávek. Taký můžeš zajistit přípravu sendvič ...

 • Prodavač Specialista

  V Albertu jsme hrdí na svoji práci, protože naším cílem je pomáhat Čechům jíst a žít lépe. Každý z našich kolegů odvádí denně neuvěřitelný kus práce, abychom mohli našim zákazníkům nabízet zdravější, šetrnější a lokální potraviny. Proto práce, kterou společně odvádíme, není „jen práce“. Je to práce, která je smysluplná pro nás, pro naše komunity, p ...

 • AUTOMECHANICI - Kontakt: telefonicky či e-mailem.

  Vyučení v oboru automechanik nebo v oboru příbuzném. V případě absence vyučení je možné akceptovat praxi v oboru. Zdravotní způsobilost. Zaměstnanecké výhody: stravenkový paušál, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, cafeterie, zvýhodněné volání a tankování PHM. Kontakt: telefonicky či e-mailem (Po-Pá 7:00-14:00). ...

 • ÚKLID A ADMINISTRATIVNÍ PRÁCE - Kontakt: telefonicky či e-mailem.

  Kontakt: telefonicky či e-mailem.

 • Dispečeři - spediteři mkd

  DISPEČER - SPEDITER MKD - Místo výkonu práce: Králův Dvůr u Berouna. Doplňující informace: fixní mzda - možnost mzdy dle dohody. Požadavky: znalost práce s PC, zkušenosti v oboru a praxe - výhodou a vlastní kontakty výhodou, nutnost aktivní znalost NJ či AJ. Kontakt: životopis (CV) na e-mail.

 • UKLÍZEČI - Kontakt: telefonicky či e-mailem.

  Kontakt: telefonicky či e-mailem.

 • ÚKLID RETAILOVÉHO PARKU - Kontakt: telefonicky či e-mailem.

  Náplň práce: úklid retailového parku a jeho údržba Pohyblivá složka 0 - 2 000,- Kč. Info k pracovní pozici: flexibilní pracovní doba. Kontakt: telefonicky či e-mailem.

 • OBSLUHA CNC - Kontakt: telefonicky či e-mailem.

  Vyučen v oboru strojní mechanik, opravář. Práce na CNC stroji dle výkresové dokumentace. Broušení válců, seřizování, obsluhování a zajišťování údržby strojů. Zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost a důslednost. Zaměstnanecké výhody: stravenky, prémie, 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění. Kontakt: telefonicky či e-mailem. ...

 • BRUSIČI KOVŮ - Kontakt: telefonicky či e-mailem.

  Vyučen v oboru strojní mechanik, opravář. Provádění veškerých brusičských prací. Výměna a vyvážení brusných kotoučů. Sledování pracovního režimu brousících strojů. Samostatná práce dle přiložených výkresů. Zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost a důslednost. Zaměstnanecké výhody: stravenky, prémie, 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění. Kontakt: t ...

 • KLEMPÍŘI, POKRÝVAČI - Kontakt: telefonicky.

  Kompletní realizace střech. Kontakt: telefonicky.

 • Autoelektrikář

  AUTOELEKTRIKÁŘI - Místo výkonu práce: Králův Dvůr. Upřesňující informace: nástup možný ihned, autotronik, obsluha diagnostiky. Požadavky: výpis z rejstříku trestů, znalost práce na PC, ŘP sk. B. Zaměstnanecké výhody: od nástupu plná mzda. Kontakt: životopis zaslat na e-mail, pro bližší info volat na tel.

 • AUTOMECHANICI, Kontakt: e-mailem, telefonicky

  Vyučení v oboru automechanik nebo v oboru příbuzném, v případě absence je možné akceptovat praxi v oboru příbuzném. Kontakt: e-mailem: [email protected], telefonicky: 724506418 (pracovní dny od 7-14h).

 • AUTOELEKTRIKÁŘI, Kontakt: e-mailem, telefonicky

  Vyučení v oboru autoelektrikář případně v oboru příbuzném. Kontakt: e-mailem: [email protected], telefonicky: 724506418 (pracovní dny od 7-14h).

 • Řidič vozidla nad 3,5t

  Řidič MKD.Požadujeme ŘP sk. C+E, karta do tachografu. Částečně pravidelné jízdy CZ - D a zpět. Firma s rodinnou atmosférou, férové jednání, včasná výplata mzdy. Vozový park max. 5-ti letý, po té výměna kamionů za nové. Kontakt e-mailem. Zaměstnanecké výhody:stravenky, letní a zimní prémie.

 • PROVOZNÍ ZÁMEČNÍCI - Kontakt: telefonicky, e-mailem

  Náplň práce: montáž a demontáž strojních zařízení, schopnost číst technickou dokumentaci. Požadujeme: vyučení v oboru strojní mechanik, opravář, základní znalosti pneumatických a hydraulických systémů, zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost a důslednost. Vhodné pro absolventy.Nabízíme: stravenky, prémie, 25 dní dovolené, penzijní připojištění. Nást ...

Najděte si práci v obci Králův Dvůr v okrese Beroun. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Králův Dvůr nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 74 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Králův Dvůr nejčastěji hledají zaměstnance v oboru výroba, průmysl a strojírenství. Nabízená mzda se pohybuje od 16 200 Kč do 60 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Králův Dvůr volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 74 volných pracovních míst v obci Králův Dvůr. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 16 200 Kč do 60 000 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Králův Dvůr hledají zaměstnance tyto firmy: kešner a.s. (10), BILSTEIN CEE a.s. (6), Arriva Services a.s. (4), elkawe s.r.o. (4), HEACO XM s.r.o. (4).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Řidič nákladních vozidel (6), Stavební dělník (5), Automechanik (4), Truhlář (4), Strojní zámečník (4).