Nabídka práce v obci Králův Dvůr

73 aktuálních volných míst

 • Flexibilní práce v KFC BEROUN

  Hledáš práci na plný úvazek, stabilitu zaměstnání a jistotu pravidelné mzdy? Přidej se do našeho týmu, neboť my k tomu nabízíme ještě závazek k lidem a pozitivní přístup. JAK BUDE VYPADAT TVŮJ BĚŽNÝ PRACOVNÍ DEN? Nemusíš se bát, na začátku tě všechno naučí naši zkušení zaměstnanci a seznámí tě s tvými novými kolegy. U pokladny můžeš obsluhovat naš ...

 • Autoelektrikář

  AUTOELEKTRIKÁŘI - Místo výkonu práce: Králův Dvůr. Upřesňující informace: nástup možný ihned, autotronik, obsluha diagnostiky. Požadavky: výpis z rejstříku trestů, znalost práce na PC, ŘP sk. B. Zaměstnanecké výhody: od nástupu plná mzda. Kontakt: životopis zaslat na e-mail, pro bližší info volat na tel.

 • OBSLUHA MYČKY MOTOROVÝCH VOZIDEL - Kontakt: e-mailem, telefonicky.

  Požadujeme: spolehlivost. Nabízíme: příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, zvýhodněné volání a tankování, cafeterie. Kontakt: e-mailem, telefonicky (Po-Pá 7:00-14:00).

 • KLEMPÍŘI, POKRÝVAČI - Kontakt: telefonicky.

  Kompletní realizace střech. Kontakt: telefonicky.

 • AUTOMECHANICI, Kontakt: e-mailem, telefonicky

  Vyučení v oboru automechanik nebo v oboru příbuzném, v případě absence je možné akceptovat praxi v oboru příbuzném. Kontakt: e-mailem: [email protected], telefonicky: 724506418 (pracovní dny od 7-14h).

 • AUTOELEKTRIKÁŘI, Kontakt: e-mailem, telefonicky

  Vyučení v oboru autoelektrikář případně v oboru příbuzném. Kontakt: e-mailem: [email protected], telefonicky: 724506418 (pracovní dny od 7-14h).

 • Řidič vozidla nad 3,5t

  Řidič MKD.Požadujeme ŘP sk. C+E, karta do tachografu. Částečně pravidelné jízdy CZ - D a zpět. Firma s rodinnou atmosférou, férové jednání, včasná výplata mzdy. Vozový park max. 5-ti letý, po té výměna kamionů za nové. Kontakt e-mailem. Zaměstnanecké výhody:stravenky, letní a zimní prémie.

 • PROVOZNÍ ZÁMEČNÍCI - Kontakt: telefonicky, e-mailem

  Náplň práce: montáž a demontáž strojních zařízení, schopnost číst technickou dokumentaci. Požadujeme: vyučení v oboru strojní mechanik, opravář, základní znalosti pneumatických a hydraulických systémů, zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost a důslednost. Vhodné pro absolventy.Nabízíme: stravenky, prémie, 25 dní dovolené, penzijní připojištění. Nást ...

 • PROVOZNÍ ZÁMEČNÍCI - Kontakt: telefonicky, e-mailem

  Náplň práce: montáž a demontáž strojních zařízení, schopnost číst technickou dokumentaci. Požadujeme: vyučení v oboru strojní mechanik, opravář, základní znalosti pneumatických a hydraulických systémů, svářečský průkaz, min. 3 roky praxe v oboru,zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost a důslednost. Nabízíme: stravenky, prémie, 25 dní dovolené, penz ...

 • ELEKTRIKÁŘI - Kontakt: telefonicky, e-mailem

  Náplň práce: instalace a opravy řídících a ovládacích obvodů válcovacích tratí, dělících linek a jeřábů, opravy elektrohydraulickýcch zařízení, průmyslové analogové a digitální techniky, čtení a orientace ve výkresové dokumentaci, opravy a kreslení schémat. Požadujeme: vyučení v oboru elektro, praxe v oboru min. 2 roky, platná vyhláška č. 50/1978 ...

 • STROJNÍCI/CE - Kontakt: telefonicky, e-mailem.

  Požadujeme: strojní průkaz, ŘP C+E, osvědčení o profesní způsobilosti. Nabízíme: stravenkový paušál, cestovné. Po roce možnost prodloužení zaměstnání na dobu neurčitou. Kontakt: telefonicky, e-mailem.

 • JEŘÁBNÍ/CE - Kontakt: telefonicky, e-mailem.

  Požadujeme: jeřábnický průkaz, ŘP B+C, osvědčení o profesní způsobilosti, Nabízíme: stravenkový paušál, cestovné. Po roce možnost prodloužení zaměstnání na dobu neurčitou. Kontakt: telefonicky, e-mailem.

 • ŘIDIČ/KA - Kontakt: telefonicky, e-mailem.

  Požadujeme: ŘP C+E, osvědčení o profesní způsobilosti, Nabízíme: stravenkový paušál, cestovné. Po roce možnost prodloužení zaměstnání na dobu neurčitou. Kontakt: telefonicky, e-mailem.

 • ŘIDIČI NÁKLADNÍHO VOZIDLA NAD 3,5 tuny - solo 12 t, denní rozvozy

  ŘIDIČI NÁKLADNÍHO VOZIDLA NAD 3,5 tuny - 12t, denní rozvozy - Místo výkonu práce: Králův Dvůr. Upřesňující informace: nástup možný ihned, denní rozvozy v rámci ČR (Po-Pá). Požadavky: řidičský průkaz C, profesní způsobilost, karta digitálního tachografu, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost. Zaměstnanecké výhody:13. a 14. plat, stravenky. Kont ...

 • Pomocní kuchaři

  Kontakt: telefonicky, emailem.