Nabídka práce v obci Hořovice

89 aktuálních volných míst

 • Vrátný - pracovník ostrahy, OZP, Hořovice od 114,-Kč + příplatky.

  Přijmeme na zkrácený úvazek hlavního pracovního poměru pracovníky pro ostrahu objektu v Hořovicích. Jednoduché kontrolní činnosti v průmyslovém areálu, pochůzka, převážně noční směny, vhodné pro muže i ženy se zdravotním znevýhodněním 1. - 3. stupně. Práce v příjemném prostředí, bez nutnosti znalosti PC a dalších systémů - pochůzková činnost. Pož ...

 • ŘIDIČI NÁKLADNÍCH AUTOMOBILŮ, TAHAČŮ A SPECIÁLNÍCH VOZIDEL. - Kontakt: e-mailem.

  Náplň práce: rozvoz zboží je v různých časových cyklech ve státech EU, turnusy cca 3 měsíce. Požadavky: komunikativní znalost RU+CZ/EN/DE, průkaz ADR a kód 95 výhodou. Konktakt: e-mailem [email protected]

 • STRÁŽNÍ/VRÁTNÍ - Kontakt: telefonicky či e-mailem

  Náplň práce: ostraha objektu, kontrola vstupů a vjezdů do objektů, pochůzková činnost, zápisy do evidenčních knih. Požadujeme: výpis z rejstříku trestů, spolehlivost a flexibilitu, certifikát strážný č.68-008-E výhodou, ne podmínkou. Vhodné pro OZP. Nabízíme: pracovní poměr na dobu určitou s možností prodlužování, zázemí stabilní firmy, možnost zí ...

 • PROGRAMME MANAGER - Kontakt: e-mailem.

  Znalost ČJ, RJ, AJ. Znalost NJ je výhodou. Řízení crowdfundingu, institucionál. fundraisingu a strategie rozvoje. Plánování a řízení každodenních činností. Zpracování návrhů projektů, administrace projektů v jejich průběhu. Pracovní zkušenosti v neziskovém sektoru 1+ let. Schopnosti a znalosti uchazeče si zaměstnavatel ověří během pracovního pohov ...

 • PRODAVAČ/KA, Kontakt: e-mailem.

  Požadujeme: pracovitost, zkušenosti s prodejem, znalolost vietnamštiny velkou výhodou, časová flexibilita . Kontakt: e-mailem.

 • ŘIDIČI NÁKLADNÍCH AUTOMOBILŮ, TAHAČŮ A SPECIÁLNÍCH VOZIDEL, Kontakt: e-mailem.

  Rozvoz zboží je v různých časových cyklech ve státech EU, turnusy cca 3 měsíce. Požadavky: komunikativní znalost RU+CZ/EN/DE, průkaz ADR a kód 95 výhodou. Kontakt: e-mailem.

 • ŘIDIČI MKD - Kontakt: telefonicky.

  ŘP C+E, karta řidiče, prof. průkaz. Přepravy EU - Německo, Polsko, Benelux, Francie. Volné víkendy. Zaměstnanecké výhody: 2 x ročně mimořádné prémie. Kontakt: telefonicky (7:00-17:00).

 • VŠEOBECNÍ ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍCI - Kontakt: e-mailem.

  Směnnost - 9:00 - 17:30. Požadované dovednosti: MS Office. Požadované jazykové znalosti: ruština C2. Kontakt: e-mailem.

 • ŘIDIČI NÁKLADNÍCH AUTOMOBILŮ, TAHAČŮ A SPECIÁLNÍCH VOZIDEL - Kontakt: e-mailem.

  Náplň práce: rozvoz zboží je v různých časových cyklech ve státech EU, turnusy cca 3 měsíce. Požadavky: komunikativní znalost RU+CZ/EN/DE, průkaz ADR (kód 95 výhodou). Konktakt: e-mailem.

 • SKLADNÍCI, OBSLUHA MANIPULAČNÍCH VOZÍKŮ - Kontakt: telefonicky či e-mailem.

  Náplň práce: skládání, balení a manipulace se zbožím, zaskladňování a vyskladňování palet. Připravování zboží do odpovídající zóny dle druhu zboží a jeho obalu. Připevňování zboží do určených skladových prostor. Obsluha manipulační techniky. Fyzicky náročná práce, zvedání a manipulace s těžkými břemeny. Nutný dobrý zdravotní stav, bezúhonnost, manu ...

 • VŠEOBECNÍ ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍCI - Kontakt: e-mailem.

  Směnnost: 9:00 - 17:30. Požadované dovednosti: MS Office. Požadována jazyková znalost: Ruština C2. Zaměstnanecké výhody: nástupní plat dne zkušenosti uchazeče. Kontakt: e-mailem.

 • DĚLNÍCI V OBLASTI VÝSTAVBY BUDOV - Kontakt: telefonicky.

  Kontakt: telefonicky.

 • VŠEOBECNÍ ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍCI - Konktakt: e-mailem.

  Nástupní plat dle zkušeností uchazeče, směnnost - 9:00 -17:30. Konktakt: e-mailem.

 • ŘIDIČI MKD - Kontakt: telefonicky, e-mailem.

  Požadavky: zdravotní prohlídka, praxe. Kontakt: telefonicky, e-mailem.

 • DĚLNÍCI V OBLASTI VÝSTAVBY BUDOV - Kontakt: e-mailem.

  Požadujeme: fyzickou zdatnost. Kontakt: e-mailem.

Najděte si práci v obci Hořovice v okrese Beroun. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Hořovice nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 89 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Hořovice nejčastěji hledají zaměstnance v oboru výroba, průmysl a strojírenství. Nabízená mzda se pohybuje od 16 000 Kč do 55 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Hořovice volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 89 volných pracovních míst v obci Hořovice. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 16 000 Kč do 55 000 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Hořovice hledají zaměstnance tyto firmy: Global Transporte Czechia s.r.o. (17), PAC Hořovice s.r.o. (12), CYMEDICA, spol. s r.o. (9), Arriva Services a.s. (7), NH Hospital a.s. (6).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Administrativní pracovník (7), Zedník (6), Automechanik, Autoopravář (5), Zpracovatel ovoce a zeleniny (5), Skladník (4).