Nabídka práce v obci Mořina

20 aktuálních volných míst

 • DĚLNÍCI V OBLASTI VÝSTAVBY A ÚDRŘBY BUDOV - Kontakt: e-mailem.

  Náplň práce: pomocné stavební práce, penetrace podkladu stropu pod štuk, ruční omítání stěny a stropu, pomoc při bourání, zvedání těžkých břemen. Požadujeme: výpis z rejstříku trestů. Kontakt: e-mailem.

 • DĚLNÍCI V OBLASTI VÝSTAVBY BUDOV - Kontakt: telefonicky, e-mailem.

  Práce je fyzicky náročná - zvedání a manipulace s těžkými břemeny, práce v prašném prostředí, nakládání a vykládání stavebních materiálů. Požadujeme: výpis z rejstříku trestů. Práce o víkendu, pracovník může být vyslán na pracovní cestu v rámci ČR. Kontakt: telefonicky (Po-Út 11:00-14:00), e-mailem.

 • SKLADNÍCI, OBSLUHA MANIPULAČNÍCH VOZÍKŮ - Kontakt: e-mailem, telefonicky (út 8:00-10:00).

  Požadavky: příprava a manipulace se zbožím, práce s těžkými břemeny, vykládání a nakládání zboží, plnění pokynů nadřízeného pracovníka. Jedná se o fyzicky náročnou práci. Vyžadujeme: bezúhonnost. Kontakt: e-mailem, telefonicky (út 8:00-10:00).

 • DĚLNÍCI V OBLASTI VÝSTAVBY BUDOV - Kontakt: telefonicky.

  Popis práce: Práce je fyzicky náročná, míchání materiálů, jakou jsou beton, omítka a malta, kopání a zaplňování jam a příkopů s použitím ručních nástrojů. Může zahrnovat i práci o víkendu. Požadujeme: zodpovědnost, výpis z rejstříku trestů, dodržování bezpečnostních předpisů na pracovišti. Kontakt: telefonicky. ...

 • TECHNICI ŽIVOČIŠNÉ VÝROBY - kontakt telefonicky (7:00 - 15:00)

  Pracovní doba 7:00 - 15:30 hod, pracoviště Mořina-.Nabízíme stravenky, zajištění ubytování. Kontakt: telefonicky (7:00 - 15:00), e-mailem.

 • OPRAVÁŘI ZEMĚDĚLSKÉ TECHNIKY - Kontakt: telefonicky (7:00 - 15:00).

  Další informace: ranní směna od 4:00 hodin, odpolední od 15:00 hodin. služby o sobotách a nedělích. Kontakt telefonicky.

 • HOSPODYNĚ V DOMÁCNOSTI A CHŮVA - Kontak: e-mailem: [email protected]

  Požadujeme: plynulou znalost anglického jazyka a bahasa - slovem i písmem podmínkou, základy kantonštiny a jávištiny velké plus, asijské a evropské kuchařské znalosti, min. 5ti letou zkušenost s výchovou dětí, zkušenosti s domácími pracemi a úklidem. Nabízíme: ubytování. Kontakt: e-mailem: [email protected] .

 • MONTÁŽNÍ DĚLNÍCI VÝROBKŮ Z KOVŮ - Kontakt: telefonicky (Po-ST 10:00-12:00)

  Pořadavky: bezúhonnost. Kontakt e-mailem či telefonicky (PO-ST 10:00 - 12:00)

 • Kvalifikovaní stavební dělníci hlavní stavební výroby - Kontakt: tel. (Út-Čt: 12:00-16:00 hod.), e-mailem.

  Náplň práce: řezání, tvarování a povrchová úprava kamene pro stavební účely, zvedání a manipulace s těžkými břemeny, nakládání a vykládání stavebních materiálů. Upřesňující informace: fyzicky náročná práce, může zahrnovat i práci o víkendu či vyslání na pracovní cestu v rámci ČR (dle objednávky). Požadavky: dobrý zdravotní stav - fyzicky zvládnout ...

 • AUTOMECHANICI - Kontakt: tel. (7:00-15:00 hod.).

  Pracovní doba: 7:00-15:30 hod. Zaměstnanecké výhody: stravenky, zajištění ubytování. Kontakt: tel. (7:00-15:00 hod.).

 • OPRAVÁŘI ZEM. TECHNIKY - Kontakt: tel. (7:00-15:00 hod.).

  Pracovní doba: 7:00-15:30 hod. Zaměstnanecké výhody: stravenky, zajištění ubytování. Kontakt: tel. (7:00-15:00 hod.).

 • Montážní dělníci výrobků z kovů

  Kontakt e-mailem, telefonicky (PO-PÁ od 9:00 - 16:00) či osobně na adrese Počernická 96, 108 00 Praha 10 (9:00-16:00).

 • Pomocní pracovníci v autoservisu

  Upřesňující informace: nástup možný ihned. Náplň práce: pomocné práce, mytí a čištění dílů, uklízení, prodej apod. Kontakt: telefonicky, emailem.

 • Ostatní pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby)

  Upřesňující informace: Přijmeme zaměstnance na plný, nebo zkrácený úvazek, preferujeme osobu zdatnou pro fyzicky náročnou práci. Požadavky: manuální zručnost, technická zdatnost, zodpovědnost za provedenou práci, ochotu pracovat v multikulturním kolektivu. Výhoda: znalost ruského jazyka a ukrajinského jazyka pro komunikaci z ostatními členy týmu. Z ...

 • POMOCNÍ PRACOVNÍCI VE SMÍŠENÉM HOSPODÁŘSTVÍ - Kontakt: telefonicky či e-mailem.

  Náplň práce: krmení, napájení a čištění zvířat, čištění chlévů, sledování hospodářských zvířat, hlášení jejich stavu, provádění drobných oprav příslušenství, zařízení budov, sklízení zemědělských plodin podle ročního období. Požadujeme: dobrý zdravotní stav, bezúhonnost a hmotnou odpovědnost. Kontakt: telefonicky (PO - STŘ: 8:00 - 10:00) či e-maile ...