Nabídka práce v obci Nižbor

3 aktuálních volných míst

  • Dělníci v oblasti výstavby budov

    DĚLNÍCI V OBLASTI VÝSTAVBY BUDOV - místo výkonu Nižbor. Náplň práce: pomocné, údržbářské a úklidové práce na stavbách. Nabízíme: ubytování, stravování. Kontakt: e-mailem, telefonicky či osobně (po předchozí domluvě).

  • Skláři dutého, lisovaného a technického skla - skláři dutého skla

    SKLÁŘI DUTÉHO, LISOVANÉHO A TECHNICKÉHO SKLA - SKLÁŘI DUTÉHO SKLA - Místo výkonu práce: Nižbor. Požadavky: vyučení/zaučení v oboru, 3 směny, úkolová mzda, nutná praxe, dobrá znalost českého jazyka, spolehlivost, pečlivost, zručnost. Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, možnost ubytování v podnikové ubytovně. Kontakt: tel. či e-mailem. ...

  • Skláři dutého, lisovaného a technického skla - skláři dutého skla

    SKLÁŘI DUTÉHO, LISOVANÉHO A TECHNICKÉHO SKLA - SKLÁŘI DUTÉHO SKLA - Místo výkonu práce: Nižbor. Požadavky: vyučení/zaučení v oboru, 3 směny, úkolová mzda, nutná praxe, spolehlivost, pečlivost, zručnost. Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, možnost ubytování v podnikové ubytovně. Kontakt: tel. (Po-Pá: 7:00-15:00 hod.) či e-mailem. ...

Najděte si práci v obci Nižbor v okrese Beroun. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Nižbor nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 3 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Nižbor nejčastěji hledají zaměstnance v oboru výroba, průmysl a strojírenství. Nejvyšší nabízený plat je 25 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.