Nabídka práce pro sklidníky v Berouně

27 aktuálních volných míst

 • Pomocní skladníci

  Požadujeme: manuální zručnost, učenlivost, fyzickou zdatnost, bezúhonnost. Kontakt telefonicky. Od 1. - 14. července 2019 - dovolená, VŘ neprobíhají!

 • SKLADNÍCI, OBSLUHA MANIPULAČNÍCH VOZÍKŮ - Kontakt: telefonicky, e-mailem.

  Kontakt: telefonicky, e-mailem.

 • SKLADNÍCI, OBSLUHA MANIPULAČNÍCH VOZÍKŮ - Kontakt: telefonicky (Po, St 9:00 - 15:00), e-mailem.

  Náplň práce: Fyzicky náročná práce (zvedání a manipulace s těžkými břemeny). Požadavky: dobrý zdravotní stav, manuální zručnost, zodpovědnost, spolehlivost, manuální zručnost, samostatné myšlení, schopnost učit se novým věcem a pracovat v týmu, bezúhonnost. Kontakt: Kontakt: telefonicky (Po, St 9:00 - 15:00), e-mailem. ...

 • Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - Kontakt: tel., e-mailem.

  Náplň práce: skladové práce, manipulace s materiálem, fyzická příprava výrobků pro expedici ke konečnému zákazníkovi. Fyzicky náročná práce (zvedání a manipulace s těžkými břemeny). Požadavky: dobrý zdravotní stav, manuální zručnost, přesnost, pečlivost, slušné vystupování a dobrá pracovní morálka, samostatnost a spolehlivost, bezúhonnost, oprávněn ...

 • SKLADNÍCI, OBSLUHA MANIPULAČNÍCH VOZÍKŮ - Kontakt: telefonicky (ÚT 8:00 - 10:00), e-mailem.

  Požadujeme: dobrý zdravotní stav, čistý RT. Jedná se o pomocné práce podle pokynů nadřízeného pracovníka, hmotná zodpovqědnost. Kontakt: telefonicky (ÚT 8:00-10:00), e-mailem.

 • POMOCNÍ SKLADNÍCI - Kontakt: telefonicky

  Požadujeme: manuální zručnost, učenlivost a fyzickou zdatnost, požadujeme výpis z rejstříku trestů. Výběrové řízení se koná po telefonické domluvě na adrese Na Cintlovce 236, Hořovice. životopis s sebou.

 • SKLADNÍCI, MANIPULANTI - Kontakt: telefonicky (Po - Pá 8:00 - 14:00), e-mailem.

  Požadujeme: schopnosti a praxe v obsluze vysokozdvižných vozíků VZV (osvsědčení obsluhy VZV výhodou - není podmínkou), obsluha strojů pro údržbu komunikací a zeleně. Kontakt: tel. (8:00-14:00 hod.), e-mailem.

 • Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

  Kontakt telefonicky (PO- PÁ 8:00 - 16:00).

 • SKLADNÍK/SKLADNICE - Kontakt: telefonicky (Po-Pá 08:00-15:00), e-mailem.

  Náplň práce: jedná se o práci ve vytápěném skladu, používání formátovací pily, čtečky čárových kódů, používání vysokozdvižných vozíků. Nabízíme: stravenky, 5 týdnů dovolené, volné víkendy. Kontakt: telefonicky (Po-Pá 08:00-15:00), e-mailem.

 • Operátoři - manipulanti

  Požadavky: flexibilita, spolehlivost, manuální činnost, komunikativnost, loajalita. Průkaz VZV, ŘP sk. B výhodou. Náplň práce: obsluha přidělených strojů a přístrojů, nakládka a vykládka, třídění a manipulace s materiály a odpady, realizace přidělených úkolů nadřízeným. Kontakt: tel. (8:00-14:00 hod.), e-mailem.

 • Řidiči - manipulanti

  Požadavky: flexibilita, spolehlivost, ŘP sk C, E, komunikativnost, loajalita a organizační schopnost. Zaměstnanecké výhody: stravenky. Kontakt: telefonicky (8:00 - 14:00).

 • Skladníci manipulanti

  Požadavky: flexibilita, spolehlivost, ŘP sk B, C, kominukativnost, loajalita a organizační schopnost. Zaměstnanecké výhody: stravenky. Kontakt: telefonicky (8:00 - 14:00).

 • Pomocní skladníci

  Požadavky: bezúhonnost, manuální zručnost, učenlivost a fyzická zdatnost. Kontakt: na výběrovém řízení - každou středu mezi 12:00 - 13:00 na adrese: Na Cintlovce 236, 268 01 Hořovice (životopis s sebou).

 • Pomocní skladníci

  Kontakt telefonicky.

 • POMOCNÍ SKLADNÍCI - kontakt telefonicky

  Kontakt: telefonicky (PO-PÁ od 8:00 - 16:00).

Pomůžeme vám s hledáním práce jako skladník v Berouně. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro sklidníky Beroun je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.