Nabídka práce v obci Městec Králové

18 aktuálních volných míst

 • Zástupce vedoucí/ho prodejny maso-uzeniny

  Požadujeme: praxi v oboru min. 2 roky, zkušenost s vedením týmu, vysoké pracovní nasazení, příjemné vystupování, schopnost komunikovat se zákazníkem. Náplň práce: aktivní prodej a prezentace zboží, kontrola kvality a čerstvosti, zodpovědnost za dodržování předpisů, standardů a postupů, zastupování vedoucí/ho prodejny (objednávky, zodpovědnost za ...

 • Prodavač/ka maso-uzeniny

  Požadujeme: příjemné vystupování, schopnost komunikovat se zákazníkem, manuální zručnost a pečlivost. Zkušenosti v prodeji výhodou. Náplň práce: aktivní prodej a prezentace zboží, kontrola kvality a čerstvosti, zodpovědnost za dodržování předpisů, standardů a postupů. Nabízíme: stabilní práci v české výrobní společnosti, náborový bonus 10 000 ...

 • Pomocní pracovníci v kovovýrobě

  Jedná se o fyzicky náročnou práci, noční, zkušenosti v kovovýrobě výhodou; Kontaktujte nás telefonicky Po - Čt v době od 9:00 - 14:00 hod.

 • Pomocní pracovníci v živočišné výrobě

  Jedná se o fyzicky náročnou práci. Kontaktujte nás telefonicky Po - ČT v době od 9:00 - 14:00 hod.

 • Pomocní pracovníci v kovovýrobě

  Jedná se o náročnou fyzickou práci, noční, zkušenosti v kovovýrobě výhodou; Kontaktujte nás telefonicky Po - ČT v době od 9:00 - 14:00 hod.

 • Pomocní pracovníci v živočišné výrobě

  Kontaktujte nás telefonicky Po - ČT v době od 9:00 - 14:00 hod.

 • Operátor výroby

  Hledáte stabilního zaměstnavatele s komplexním programem péče o zaměstnance? Společnost Lovochemie, a.s., člen skupiny AGFORFERT, je největším výrobcem dusíkatých a vícesložkových hnojiv v České republice. Společnost je jedním z největších zaměstnavatelů v Ústeckém kraji s více než 100letou historií. Svým zaměstnancům poskytuje zázemí silné a stabi ...

 • Kuchař/ka - vedoucí kuchař/ka

  Nabízíme: benefity, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění; Kontaktovat nás můžete e.mailem nebo telefonicky v době od 6:00 - 12:00 hod.

 • OSTRAHA PRODEJNY Penny

  Po dohodě nástup možný ihned. Požadujeme : Věk nad 18 let, trestní bezúhonnost, fyzickou zdatnost, příjemné vystupování, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu,základy práce na PC pro kamerový systém, znalost českého jazyka slovem i písmem. Potravinářský průkaz, praxe a certifikát strážného výhodou. Náplň práce: Pochůzky po prodejně, kamerový ...

 • Elektrikář

  Nabízíme: stabilní zaměstnání, v případě spokojenosti prodloužení PP na dobu neurčitou, podnikové stravování, motivační bonusy, školení; Požadujeme: vyučen v oboru elektro, vyhláška 50 § 5 a výše, řidičský průkaz skupiny B, spolehlivost, zodopovědnost, samostatnost, flexibilita; Naplň práce: elekrikářské práce v provoze; Kontaktujte nás telefon ...

 • Operátor velínář

  Hledáte stabilního zaměstnavatele s komplexním programem péče o zaměstnance? Společnost Lovochemie, a.s., člen skupiny AGROFERT, je největším výrobcem dusíkatých a vícesložkových hnojiv v České republice. Společnost je jedním z největších zaměstnavatelů v Ústeckém kraji s více než 100letou historií. Svým zaměstnancům poskytuje zázemí silné a stabil ...

 • Řidič nákladního vozu

  Řidič nákladního vozu do 7.500 kg. Jedná se o rozvoz a vykládku uhlí. Kontaktujte nás e-mailem, osobně nebo telefonicky Po-Pá od 8:00 - 16:00 hod.

 • Seřizovač a obsluha cnc strojů

  Pracovní náplň: obsluha a seřizování CNC strojů; Požadujeme: praxi na obdobné pozici; Nabízíme: podnikové stravování, možnost dalšího vzdělávání; Nástup možný IHNED nebo dle dohody. Vhodné i pro občany Ukrajiny. Zájemci se mohou hlásit e-mailem nebo telefonicky.

 • Projektový obchodní manažer

  Náplň práce: kompletní zpracování obchodních případů - spolupráce s oddělením Technologie a Plánování a řízení výroby. Požadujeme: znalost práce na PC. Nabízíme: podnikové stravování, možnost dalšího vzdělávání. Nástup možný IHNED nebo dle dohody. Zájemci se mohou hlásit e-mailem nebo telefonicky.

 • Obsluha svařovacího robota

  Pracovní náplň: obsluha CNC strojů; Požadujeme: praxe na obdobné pozici, znalost svařování výhodou; Nabízíme: podnikové stravování, možnost dalšího vzdělávání; Nástup možný IHNED nebo dle dohody. Zájemci se mohou hlásit e-mailem nebo telefonicky.

Najděte si práci v obci Městec Králové v okrese Nymburk. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Městec Králové nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 18 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Městec Králové nejčastěji hledají zaměstnance v oboru výroba, průmysl a strojírenství. Nabízená mzda se pohybuje od 16 200 Kč do 40 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Městec Králové volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 18 volných pracovních míst v obci Městec Králové. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 16 200 Kč do 40 000 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Městec Králové hledají zaměstnance tyto firmy: DRUPOL, výrobní družstvo (5), VERTA asistent a.s. (4), Beskydské uzeniny, a.s. (2), Lovochemie, a.s. (2), MAROOFF s.r.o. (1).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Dělník (4), Dělník (2), Prodavačka (2), Pracovník ostrahy (1), Nástrojař (1).