Nabídka práce pro uklízečky v Nymburce

8 aktuálních volných míst

 • Uklízeč/ka

  Pracovní poměr na dobu neurčitou. Jedná se o úklid kanceláří a domácností. Kontaktovat nás můžete osobně - po předchozí telefonické domluvě nebo na e.mail.

 • UKLÍZEČ/KA (m/f)

  Nápň práce: Pravidelný úklid administrativních prostor;Pravidelný úklid sociálních zařízení;Pravidelný úklid výrobních prostor;Pravidelná dezinfekce společných prostor;Mytí oken, tepování koberců, atd. několikrát ročně Práce ve dvousměnném provozu 6,00 - 14,30 a 12,00 - 20,30 Nabízíme: Měsíční bonus po zkušební době až 4 000 Kč;Týden dovolené nav ...

 • Ostatní uklizeči a pomocníci

  Jedná se o úklid na 4 hod. denně ve večerních hodinách od 17 hod. - úklid kanceláří, toalet, vrátnice a společných prostor jako jsou chodby a schodiště. Pracovní místo je vhodné pro osoby zdravotně znevýhodněné, OZP. Kontaktujte nás e-mailem nebo telefonicky v době od 9:00 - 14:00 hod.

 • Ostatní uklizeči a pomocníci

  Náplň práce: úklid autosalonu, kanceláří, dílny, toalet, sprch a kuchyňky. Od 7:00 - 11:00 hod. Požadujeme čistý RT. Pracovní místo je vhodné pro osoby zdravotně znevýhodněné, OZP. Kontaktujte nás e-mailem nebo telefonicky Po - Pá od 8:00 - 14:00 hod.

 • Uklizeč/ka

  Moderní, čtyřhvězdičkový hotel přijme do svého týmu šikovnou pracovnici na pozici uklízečka. Náplň práce: jedná se práci na plný úvazek s možností nástupu ihned; Požadujeme: základní vzdělání Upřednostňujeme uchazeče z Poděbrad. Nabízíme: personální stravování, firemní slevy a výhody, relaxační program; ...

 • Úklidový pracovník

  Požadujeme: spolehlivost a flexibilitu, vhodné pro osoby zdravotně znevýhodněné, OZP, denní směny, odměny; Kontaktujte nás e.mailem, telefonicky Po-Pá v době od 8:00 - 14:00 hod.

 • Uklizeč/ka

  Jedná se o úklid chodeb, soc. zařízení a potravinářské výroby včetně zařízení kuchyně. Kontaktujte nás e.mailem nebo telefonicky.

 • Ostatní uklízeči a pomocníci

  Místo výkonu práce: Semice 329, 289 17 a další pracoviště firmy na okr. Nymburk Zájemci se mohou hlásit telefonicky nebo osobně v době od 7:00 do 15:30 hod.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako uklízečka v Nymburce. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro uklízečky Nymburk je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.