Nabídka práce v obci Milovice - Nymburk

11 aktuálních volných míst

 • Učitel/ka mateřské školy

  Hledáme empatickou, příjemnou a milou osobnost s plnou kvalifikací pro učitelství v MŠ, může být i speciální pedagogika. Praxe není podmínkou, ale je vítána. Nástup od 1. listopadu 2022. (současná kolegyně odchází na mateřskou). Perspektiva trvalého pracovního poměru, plný úvazek. Školka je moderně a plně vybavena, má novou atraktivní zahradu, pr ...

 • ŘIDIČ skupiny. C+E

  Přijmeme řidiče mezinárodní kamionové přepravy. Jedná se o jízdy převážně do D, NL, BE.

 • Vedoucí autoservisu

  Přejímací technik/vedoucí autoservisu pro značky Renault, Dacia. Náplní práce je základní znalost mechanických oprav, vedení servisního týmu, převzetí zakázky od zákazníků, stanovení ceny opravy a termínu dokončení, komunikace s mechaniky, plánování a kontrola práce mechaniků, průběžný kontakt se zákazníkem o rozsahu a ceně opravy vozu a předvedení ...

 • Prodavači smíšeného zboží

  Jedná se o fyzicky a česově náročnou práci, výhodou je znalost vietnamského jazyka. Kontaktujte nás osobně každý pátek v době od 16:00 - 17:00 hod.

 • Prodavač smíšeného zboží

  Požadujeme: znalost vietnamského jazyka výhodou, fyzicky náročná práce; Nabízíme dotovaný oběd. Kontaktujte nás telefoniocky nebo osobně každý pátek v době od 14:00 - 16:00 hod. na adrese: Dukelská 306/2, 289 24 Milovice.

 • Švadlena/šička

  Požadujeme: znalost práce s overlockem. Kontaktovat nás můžete osobně v Milovicích, Italská 704 nebo e-maillem.

 • Montážní dělníci výrobků z pryže a plastů

  Náplň práce: práce s karbonem - broušení, matování; Požadujeme: aktivní přístup k práci, schopnost zapamatovat si různé postupy práce, ochotu přizpůsobit pracovní dobu potřebám zaměstnavatele; Kontaktujte nás e.mailem nebo telefonicky.

 • Řidič sk. c

  Řidič pro vnitrostátní a mezinárodní dopravu, preference Německo. Volné víkendy. Vhodné i pro občany Ukrajiny. Kontaktovat nás můžete telefonicky, e-mailem nebo osobně v Milovicích.

 • Zubní lékař/ka

 • Rozvoz

 • Montážní dělníci výrobků z pryže a plastů

  Náplň práce: výroba ostatnich dílů pro automobilový průmysl; Požadujeme: dobrý zdravotní stav, všeobecnou manuální zručnost, spolehlivost, základní + praktická škola; Upozorněni: prašná práce Před osobní schůzkou nutná telefonická domluva, volat v době od 10:00 - 12:00 hod. Adresa pro osobní schůzku: každé útěry v době od 8:00 - 9:00 hod. na adr ...

Najděte si práci v obci Milovice - Nymburk v okrese Nymburk. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Milovice - Nymburk nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 11 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Milovice - Nymburk nejčastěji hledají zaměstnance v oboru výroba, průmysl a strojírenství. Nabízená mzda se pohybuje od 19 700 Kč do 60 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Milovice - Nymburk volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 11 volných pracovních míst v obci Milovice - Nymburk. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 19 700 Kč do 60 000 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Milovice - Nymburk hledají zaměstnance tyto firmy: Teijin Automotive Technologies Czech s.r.o. (1), AFINASERVICE, odštěpný závod (1), Vanber s.r.o. (1), Miloslav Salač (1), J & D Dental Group s.r.o. (1).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Montér (2), Řidič nákladních vozidel (2), Prodavačka (2), Dělník (1), Dentista, stomatolog (1).