Nabídka práce kuchař v Nymburce

31 aktuálních volných míst

 • Hlavní kuchař/ka

 • Kuchař/ka

  Vývařovna Straky Požadavek: vyučen v oboru - dlouholetá praxe. Pracovní doba PO - PÁ, víkendy volné.

 • Kuchař/ka

  Jedná se o čínskou kuchyni, znalost čínských jídel výhodou. Kontaktovat nás můžete telefonicky v době od 9:00 - 15:00 hod.

 • Pomocný/á kuchař/ka

  Jedná se o čínskou kuchyni, znalost čínských jídel výhodou. Kontaktovat nás můžete telefonicky v době od 9:00 - 15:00 hod.

 • Kuchař/ka

  Moderní, čtyřhvězdičkový hotel přijme do svého týmu posilu, na pozici kuchař. Nabízíme možnost plného nebo částečného úvazku. Pravidelné služby v rytmu dlouhý/krátký týden. Praxe v hotelového/ restauračním provozu vítaná, ale rádi zaučíme i nováčka. Nabízíme: stabilní zaměstnání, personální stravování, firemní slevy a výhody, relaxační program N ...

 • Kuchař/ka

  Nabízíme: FKSP. Kontaktujte nás e-mailem nebo telefonicky.

 • Kuchař/ka

  Samostatný kuchař pro středisko zaměřené na závodní stravování, příprava, expedice. Nabízíme: závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele. Pracovní doba: 6:00 - 14:00 hod. Kontaktovat nás můžete osobně v Nymburce, e-mailem nebo telefonicky PO-PÁ 7:00-15:00 hod.

 • Učitel/ka odborného výcviku - kuchař

  Pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou. Nabízíme: podnikové stravování, mimořádné odměny, příspěvek na dovolenou, na relaxaci, na penzijní spoření, na stravování, 40 dnů dovolené, možnost osobního rozvoje, práce v příjemném moderním prostředí, pevná pracovní doba. Kontaktovat nás můžete e-mailem. ...

 • Pomocný/á kuchař/ka

  Pracovní doba: 9:00- 17:00 hod. 5 dnů v týdnu, také víkendové směny. Možnost zkráceného úvazku. Místo výkonu práce: Motorest v Senicích, okres Nymburk. Nástup možný ihned nebo dle dohody. Pracovní náplň: příprava a opracování masa a zeleniny, výdej jídel, udržování pracoviště v čistotě. Nabízíme: příspěvek na stravování, nápoje, pracovní ošace ...

 • Kuchař/ka

  Hledáme kuchaře pro čínskou restauraci v Poděbradech. Požadujeme: praxi v oboru přípravy čínské kuchyně; Kontaktujte nás e.mailem, telefonicky nebo osobně každou středu v době od 15:00 - 17:00 hod.

 • Pizzař/ka

  Kontaktovat nás můžete telefonicky nebo osobně v Nymburce, ESO PIZZA 10:30-21:00 hod.

 • Kuchař/ka

  Pracovní doba: 8:00 - 17:00 hod. Kontaktovat nás můžete e-mailem nebo telefonicky PO-PÁ 7:00 - 15:00 hod.

 • Kuchař/ka

  Vzdělání: vyučen v oboru "kuchař". Požadujeme: trestní bezúhonnost, spolehlivost. Nabízíme: 5 týdnů dovolené, možnost čerpání FKSP, pro různé účely dané interní směrnicí, zaměstnanecká strava za výhodnou cenu, pracoviště v centru lázeňského parku výhodné z hlediska dostupnosti autobusové i železniční dopravy. Nástup možný ihned nebo dle dohody. ...

 • Pomocný kuchař/ka

  Náplň práce: pomocné práce ve stravovacím provozu, pomoc při výrobě teplé a studené kuchyně, mytí nádobí, úklid. Požadavky: základní nebo střední odborné vzdělání (výuční list), odpovídající zdravotní stav, bezúhonnost, příjemné vystupování, flexibilita, spolehlivost, trpělivost, práce o víkendu - nepravidelně. Iniciativa, samostatnost, kladný v ...

 • Kuchař/ka

  Náplň práce: Výroba a výdej běžných druhů teplých jídel a moučníků. Výroba polévek a příloh k hlavním jídlům. Studená kuchyně. Výroba dietních (odlehčených) jídel. Stanovování technologických postupů pří výrobě jídel, sestavování receptur, jídelních lístků. 12hodinové směny - denní (nerovnoměrně rozvržená pracovní doba). Požadavky ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako kuchař v Nymburce. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce kuchař Nymburk je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Kuchař Nymburk?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Nymburce na pozici Kuchař 28 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 17300 Kč do 50000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 24608 Kč.

V této profesi a lokalitě můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 3 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 100 Kč do 180 Kč za hodinu.

Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v Kuchař Nymburk je 137 Kč/hod.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Kuchař Nymburk?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :