Nabídka práce v obci Senice

2 aktuálních volných míst

  • Pomocný/á kuchař/ka

    Pracovní doba: 9 - 17 hodin 5 dnů v týdnu, také víkendové směny; Místo výkonu práce Motorest v Senicích, okres Nymburk; Pracovní náplň: příprava a opracování masa a zeleniny, výdej jídel, udržování pracoviště v čistotě; Nabízíme: příspěvek na stravování, nápoje, pracovní ošacení a obuv, nadstandardní ohodnocení za víkendové směny, odměny. Zájem ...

  • Kuchař/ka

    Pracovní doba 9:00 - 17:00 hod. / 5 dnů v týdnu Pracovní náplň: česká kuchyně Nabízíme: příspěvek na stravování, nápoje, pracovní ošacení a obuv, odměny. Zájemci se mohou hlásit telefonicky.

Najděte si práci v obci Senice v okrese Nymburk. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Senice nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 2 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Senice nejčastěji hledají zaměstnance v oboru gastronomie. Nabízená mzda se pohybuje od 25 000 Kč do 40 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Senice volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst v obci Senice. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 25 000 Kč do 40 000 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Senice hledají zaměstnance tyto firmy: Milan Turbák (2).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Kuchař (1), Pomocný kuchař (1).