Nabídka práce ve Znojmě

224 aktuálních volných míst

 • Řidič MKD

  Požadavky: řidičský průkaz C + E. Jedná se pouze o denní směny; každý večer návrat domů. Směna pondělí - čtvrtek; úterý - pátek. Trasa Znojmo - Graz. Telefonický (po - pá 8,00 - 15,00 hod.) nebo e-mailový kontakt.

 • Vývojář

  požadujeme, HTML, SCSS, JAVASCRIPT. Náplň: vývoj sofrwaru. Informace telefonicky od 9:00-17:00 (PO-PÁ) - 608090909 nebo e-mailem: faraga@able.cz

 • Pomocníci v kuchyni

  Umývání nádobí, loupání brambor, zeleniny atd. Zaměstnanecké benefity: strava zdarma. Bližší informace o volném místě p. Velebová - osobně v provozu Restaurace Blanka v době od 14:00 hodin, telefonicky, profesní životopis zaslat na e-mail.

 • Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

  Práce ve skladu. Zaměstnanecké benefity: závodní stravování, doprava firemním autobusem. Bližší informace o volném místě p. Novák, profesní životopis lze zaslat na e-mail.

 • Montážní dělníci mechanických zařízení

  Manipulační práce, pomocné práce. Bližší informace o volném místě e-mailem - p. Bazal.

 • Dispečer nákladních vozidel

  Dispečer nákladních vozidel nad 3,5 t. SŠ vzdělání, pečlivost, spolehlivost, samostatnost a flexibilita. Zaměstnanecké benefity: firemní telefon, firemní akce, osobní ohodnocení a stravenky. Bližší informace o volném místě p. Tušínský - telefonicky v pracovní dny PO-PÁ v době 07:00-16:00 hodin.

 • Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví)

  možno i pro RK, klasické masáže, praxe výhodou, doprava vlastní. Bližší informace o volném místě p. Zezulková - telefonicky, profesní životopis lze zaslat na e-mail.

 • Učitelé na 1. stupni základních škol

  VŠ pedagogického směru podmínkou, praxe výhodou, doprava vlastní. Bližší informace o volném místě p. Martinková, profesní životopis lze zaslat na e-mail.

 • Manikéři a pedikéři

  Znalost a praxe v modeláži nehtů výhodou, RK výhodou, možnost vzdělávání a pokroku v profesi - zaučíme, částečná znalost NJ, práce o víkendech, kreativita, pečlivost, doprava vlastní. Bližší informace o volném místě p. Zezulková - telefonicky, profesní životopis lze zaslat na e-mail.

 • Barmani

  Obsluha hostů na provozovně, manipulace s finanční hotovostí, provádění inventur. Práce v režimu krátký/dlouhý týden (denní/noční směny). Spolehlivost, zodpovědnost, vstřícný přístup k zákazníkům, praxe výhodou. Bližší informace o volném místě p. Kasal, profesní životopis lze zaslat na e-mail.

 • Pomocní pracovníci ve výrobě

  Lehké pomocná práce při výrobě zvěřiny, balení a expedice masa, znalost problematiky výhodou, zdrav. průkaz, firma zaučí, pečlivost, práce v chladu. Bližší informace o volném místě p. Windsor - telefonicky, profesní životopis lze zaslat na e-mail.

 • Řidiči ostatních speciálních vozidel

  ŘP sk. "B", "C", profesní průkaz. Samostatnost, spolehlivost, odpovědnost. Nástup dle domluvy. Zaměstnanecké benefity: dovolená 25 dní, stravenky, poukázky na praní OOPP, penzijní připojištění, sociální program. Bližší informace o volném místě p. Dvořák - telefonicky.

 • Kadeřníci

  Klasické dámské, pánské a dětské, praxe u vyučených výhodou, doprava vlastní, možno i na zkrácený úvazek Bližší informace o volném místě p. Zezulková - telefonicky, profesní životopis lze zaslat na e-mail.

 • Kosmetici a maskéři

  Vzdělání podmínkou, možno i rekvalifikace, praxe vítána, možno i na zkrácený úvazek, znalost modeláže nehtů vítána, doprava vlastní. Bližší informace o volném místě p. Zezulková - telefonicky, profesní životopis lze zaslat na e-mail.

 • Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

  Příprava zeleniny, výroba příloh, vydávání jídel atd. Možnost kariérního postupu. Úzká spolupráce s hlavním kuchařem. Vhodné pro absolventy. Zaměstnanecké benefity: možnost bezplatného ubytování aj. Bližší informace o volném místě p. Velebová - telefonicky v době 10:00-18:00 hodin, profesní životopis zaslat na e-mail. ...