Nabídka práce ve Znojmě

138 aktuálních volných míst

 • Prodavači ostatního zboží v prodejnách

  Pracovní náplní je starost o kvalitní prezentaci zboží, poskytování kvalifikovaných informací zákazníkům o našem zboží, komunikace se zákazníky, doplňování regálů. Požadujeme: SOU/SŠ vzdělání, samostatnost, spolehlivost, orientaci na zákazníka, flexibilitu - práce o víkendech. Nabízíme: HPP (smlouva na 3 roky), zajímavé mzdové ohodnocení, další be ...

 • Montážní dělníci výrobků a zařízení

  různorodá práce při výrobě tepelných čerpadel, svářecí průkaz výhodou,

 • Recepční

  Příjemné vystupování, ochota pracovat ve směnném provozu (systém dlouhý - krátký týden), znalost německého jazyka na komunikativní úrovni, znalost anglického jazyka výhodou, praxe v obdobné pozici výhodou, vhodné i pra absolventy škol bez praxe. Zaměstnanecké výhody: Příspěvek do benefit clubu 2.500.- Kč, zdarma občerstvení na pracovišti, firemní ...

 • Prodavači potravinářského zboží

  prodej pečiva , zdravotní průkaz,

 • Pomocní pracovníci ve výrobě

  Lehké pomocná práce při výrobě zvěřiny, balení a expedice masa, znalost problematiky výhodou, zdrav. průkaz, firma zaučí, pečlivost, práce v chladu. Bližší informace o volném místě p. Windsor - telefonicky, profesní životopis lze zaslat na e-mail.

 • Číšníci a servírky

  číšník - servírka pro obsluhu hostů resortu hotelu Savannah a Anerican Chance Casinos. Vyučení v oboru výhodou, vhodné i pro absolventy škol bez praxe se zájmem o další vzdělávání. Rádi Vás zaškolíme. Požadujeme příjemné vystupování, flexibilitu, schopnost přizpůsobit se firemním pravidlům, základní znalost německého jazyka slovem výhodou. Zaměstna ...

 • Prodavači textilu, obuvi a kožené galanterie

  Práce zahrnuje prodej zboží, péči o zákazníky a vzhled prodejny. Nabízíme práci v příjemném pracovním prostředí, možnost podílet se na úspěších a rozvoji světově známé značky. Bonusový systém. Profesionálně Vás zaškolíme. Požadujeme komunikativnost, aktivní znalost němčiny, pracovní stálost a nadšení, elegantní vzhled a vynikající přístup k zákazn ...

 • Dělník do výroby

  Místo výkonu práce Blížkovice 323. Pracovní doba od 6:00 do 14:30, odebírání a ukládání polotovarů k dalšímu zpracování. První kontakt osobně-Blížkovice 323, e-mailem nebo telefonicky v době od 6:30 do 14:30 v pracovní dny.

 • Specialisté v oblasti agronomie

  Práce agronoma. ŘP sk. "B", zákl. znalost MS Word, Excel. Příspěvek na stravování, služební vozidlo, služební telefon, možnost prodloužení PS. Místo výkonu práce Hrádek u Znojma. Bližší informace o volném místě p. Hartman - osobně na provozu Hrádek, každé pondělí od 13:00 do 15:30 hodin u p. Hartmana.

 • Traktoristé a obsluha zemědělských strojů

  Základní znalost zemědělských prací, řidičský průkaz sk. "T", sk. "B" výhodou, samostanost, svědomitost, spolehlivost, přizpůsobení potřebám firmy. Bližší informace o volném místě p. Hartman - osobně na provozu Hrádek, každé pondělí od 13:00 do 15:30 hodin u p. Hartmana.

 • Pomocní pracovníci v rostlinné výrobě

  Pomocné práce na poli při sklizni na poli. Bližší informace o volném místě p. Hartman - osobně na provozu Hrádek, každé pondělí od 13:00 do 15:30 hodin u p. Hartmana.

 • Pomocní pracovníci v rostlinné výrobě

  Práce v rostlinné výrobě. Bližší informace o volném místě p. Stehura Serhii.

 • Pomocní pracovníci v rostlinné výrobě

  Bližší informace o volném místě p. Slavíková - telefonicky v době od 08:30-10:30 hodin, profesní životopis lze zaslat na e-mail.

 • Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků

  Ruční mytí vozidel, obsluha mycího portálu, inkaso peněz v hotovosti, drobná údržba mycího portálu. Bližší informace o volném místě p. Psota - telefonicky, profesní životopis lze zaslat na e-mail.

 • Obsluha zemních a příbuzných strojů

  Pozice strojníka pro obsluhu strojů, ŘP sk. "C" + strojní průkaz. Práce na provozovnách Božice, Tasovice. Zaměstnanecké benefity: 13. plat, stravenky. Bližší informace o volném místě p. Ryant Martin - telefonicky, profesní životopis lze zaslat na e-mail.