Nabídka práce pro řidiče ve Znojmě

4 aktuálních volných míst

 • Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby)

  POŽADAVKY: - řidičský průkaz sk. B - zkušenosti s prací ve stavebnictví, se stavebními stroji - spolehlivost, samostatnost, flexibilita INFORMACE: - mailem - telefonicky

 • Řidiči autobusů v městské hromadné dopravě

  POŘADAVKY: - řidičské oprávnění sk. D - platný průkaz profesní způsobilosti - flexibilita, komunikativnost, spolehlivost a loajalita - trestní bezúhonnost - praxe a digitální karta vítány ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: - PP na dobu neurčitou - 1 týden dovolené navíc - příspěvek na životní a penzijní připojištění - příspěvek na lázeňský pobyt - možnost pojiš ...

 • Řidiči autobusů linkové přepravy

  Řidič autobusu. Jízdy v rámci JMK - Miroslav. ŘP a profesní průkaz sk. D (pomůžeme získat). Zaměstnanecké benefity: důchodové pojištění, zvýhodněný rodinný tlf tarif, příspěvek na dopravu, hrazené školení a vstupní prohlídky. Informace osobně, telefonicky, e-mail.

 • Řidiči plachtové dodávky do 3,5 tuny

  POŽADAVKY: - řidičský průkaz sk. B - praxe výhodou - spolehlivost - zodpovědnost DALŠÍ NABÍDKA: - jízdy s vozidly značky IVECO Daily - jízdy v rámci EU - zázemí silné společnosti - stabilní zaměstnání na HPP - pravidelně vyplácená mzda k 15. dni v měsíci - individuální přístup - možnost následného rozšíření řid.oprávnění na skupiny C+E INFO ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako řidič ve Znojmě. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro řidiče Znojmo je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Řidič Znojmo?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce ve Znojmě na pozici Řidič 4 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 24000 Kč do 60000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 35625 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Řidič Znojmo?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :