Nabídka práce v obci Moravský Krumlov

9 aktuálních volných míst

 • Svářeči

  Práce svářeče. Bližší informace o volném místě - telefonicky p. Kocanda.

 • Mechanici a opraváři nákladních automobilů

  informace e-mailem: [email protected]

 • Štukatéři

  informace e-mailem: [email protected] REZERVOVÁNO pro ZamK

 • Řidiči autobusů - svoz zaměstnanců do JE Dukovany

  Podmínkou řidičský průkaz sk. D, firma případně zařídí. Praxe vítána. Náborový příspěvek. Stravné.

 • Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva)

  Pracovní pozice zedníka. Bližší informace o volném místě p. Kocanda - telefonicky.

 • Pracovníci úklidu železniční stanice RAKŠICE (POUZE PRO OZP)

  Jedná se o pozici pracovníka úklidu na železniční stanici Rakšice - úklid čekárny, WC a venkovní úklid nástupiště. INFORMUJTE SE POUZE NA UVEDENÉM TELEFONNÍM KONTAKTU (v době 8-15 hod.) NE NA ŽELEZNIČNÍ STANICI.

 • Pracovníci úklidu železniční stanice MORAVSKÝ KRUMLOV (POUZE PRO OZP)

  Jedná se o pozici pracovníka úklidu na železniční stanici Moravský Krumlov - úklid čekárny, WC a venkovní úklid nástupiště. INFORMUJTE SE POUZE NA UVEDENÉM TELEFONNÍM KONTAKTU (v době 8-15 hod.) NE NA ŽELEZNIČNÍ STANICI.

 • Servisní technici

  ŘP sk. B podmínkou, vyhláška 50 nebo svařovací průkaz výhodou. Zaměstnanecké benefity: stravenkový paušál. Informace p. Machová na e-mail.

 • Operátoři logistiky

  Práce v nepřetržitém provozu POPIS ČINNOSTI a POŽADAVKY: - obsluha VZV - znalost práce se čtečkou je výhodou - ŘP sk. B ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: - 5 týdnů dovolené - stravenky 100-200 Kč/den - firemní kantýna - závodní stravování - odborné školení, profesní růst INFORMACE: - osobně - e-mailem - telefonicky (6-14 hod.)

 • Operátoři výroby

  Práce v nepřetržitém provozu Základní obsluha PC (zadávání dat do systému) ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: - 5 týdnů dovolené - stravenky 100-200 Kč/den - firemní kantýna - závodní stravování - odborné školení, profesní růst INFORMACE: - osobně - e-mailem - telefonicky (6-14 hod.)

 • Vedoucí výrobní linky

  Práce v nepřetržitém provozu POPIS ČINNOSTI: - základní obsluha PC (zadávání dat do systému) ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: - 5 týdnů dovolené - stravenky 100-200 Kč/den - firemní kantýna - závodní stravování - odborné školení, profesní růst INFORMACE: - osobně - e-mailem - telefonicky (6-14 hod.)

Najděte si práci v obci Moravský Krumlov v okrese Znojmo. Nabídky práce pro vás denně aktualizujeme, takže si můžete vybrat z nejnovějších volných pracovních míst, které Moravský Krumlov nabízí. V dnešní nabídce práce najdete 9 volných míst.
Zaměstnavatelé v obci Moravský Krumlov nejčastěji hledají zaměstnance v oboru výroba, průmysl a strojírenství. Nabízená mzda se pohybuje od 16 800 Kč do 45 000 Kč. Přejeme vám hodně štěstí při hledání vašeho nového zaměstnání.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik je v obci Moravský Krumlov volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 9 volných pracovních míst v obci Moravský Krumlov. Všechna místa na Pracomatu jsou aktuální - stačí si mezi nimi najít to, které vám bude vyhovovat nejvíce.

Nabízená mzda u nabídek práce se pohybuje od 16 800 Kč do 45 000 Kč.

2️⃣ Jaké firmy a profese hledají zaměstnance v této obci?

Nejčastěji v obci Moravský Krumlov hledají zaměstnance tyto firmy: OSP, spol. s r.o. (4), RETEX a.s. (3), DELTA facility, s.r.o. (2), Tepelná čerpadla MACH, s.r.o. (1), ZNOJBUS s.r.o. (1).

A nejvíce jsou hledané tyto profese: Uklízečka (2), Dělník (2), Dělník (1), Automechanik (1), Svářeč (1).