Nabídka práce v Karlových Varech

934 aktuálních volných míst

 • Masér (NZP)

  Kontakt: předem telefonicky, e-mailem zaslat životopis s fotografií: manager@ostende.cz Pracovní doba: 7.30 - 16.00 hod. Praxi v oboru, znalost RJ, čistý trestní rejstřík, samostatnost, pracovitost, spolehlivost a zodpovědnost. Korektní, vstřícné chování a vystupování.

 • Pokojská

  Kontakt: telefonicky od 9.00 - 15.00 hod. Požadujeme: min. základní vzdělání, znalost RJ výhodou, příjemný vzhled a vystupování, bezúhonnost, spolehlivost a poctivost, pečlivost, smysl pro pořádek a čistotu. Práce je vhodná zejména pro ženy. Pracovní doba: 12 hodinové směny - krátký, dlouhý týden. Nabízíme zajímavou práci v moderním prostředí, z ...

 • Učitel/ka

  Kontakt: předem telefonicky, emailem zaslat životopis: prenkova@zskomenskeho-kv.cz Pracovní doba: 7.30 - 16.00 hod Hledáme kvalifik. učitelku 1. stupně do 1. třídy ideálně s praxí,není podmínkou, znalost na práce na PC,práce s interaktivní tabulí, flexibilita, speciální pedagog vítán, plný úvazek je 20 - 22 hodin, lze sjednat i kratší úvazek. Plat ...

 • Obsluha strojů ve výrobě - dělník/ce do výroby pvc prvků

  Kontakt: předem e-mailem: rene.lobel@kalibra.cz Pracovní doba: 6.00 - 14.30 hod Dělník do výroby PVC prvků - oken, dveří apod., obsluha strojů, aktivní přístup k řešení pracovních úkolů a ochotu učit se.

 • Pracovník/ce do skladu obtisků

  Kontakt: osobně úterý až čtvrtek od 9.00 - 13.00 hod. Pracovní doba: 6-14.30 hod Flexibilita, zkušenosti v obdobném oboru vítány, zodpovědný přístup k zadaným povinnostem, vhodné pro ženy.

 • Zdravotní sestra

  Kontakt: telefonicky, e-mailem: rybackova@richmond.cz Lázeňský hotel Richmond v Karlových Varech přijme do hlavního pracovního poměru - zdravotní sestru s registrací do směnného provozu - denní, noční služba.

 • Kuchař/ka v lázeňském hotelu

  Kontakt: telefonicky 7.30 - 14.00 hod Pracovní doba: Ranní - 6-14.30 hod; odpolední 13.30 - 21.00 nebo 14.30 - 22.00 hod Příprava, výroba, expedice, doplňování studených, teplých pokrmů a příloh, praxe vítána.

 • Denní recepční s obsluhou lobby baru

  Kontakt: předem telefonicky, e-mailem Požadujeme NJ, případně AJ, schopnost obsluhovat hosty lobby baru, znalost PC. Práce na krátký/dlouhý týden.

 • Finanční referent/ka - ekonom/ka

  KONTAKT: předem e-mailem Vzdělání ekonomického směru, výhodou praxe v příspěvkové organizaci, znalost účetnictví a legislativy, znalost sestavování a kontroly rozpočtu, znalost agendy výběrových řízení, trestní bezúhonnost, dobrá znalost MS Office (Excel, Word). Strukturovaný životopis a motivační dopis zašlete na e-mail: mmartinek@kv-mzss.cz, htu ...

 • Pokojská - dpp

  Kontakt: předem e-mailem: prace@carlsbadschool.cz Pracovní doba: 7.00-18.30 hod - krátký, dlouhý týden Nástup možný ihned. Předchozí zkušenost na pozici pokojské vítána. Více informací paní Brožíková, tel: 720037571. V případě zájmu o pozici zašlete životopis nebo své kontaktní údaje na e-mail: prace@carlsbadschool.cz

 • Prodavač/ka

  Kontakt: předem telefonicky, e-mailem: potucky@veltaeu.cz Požadujeme: Výpis z rejstříku trestů starý max. 3 měsíce, znalost NJ výhodou, platný potravinářský průkaz, dobrou pracovní morálku, spolehlivost a komunikativnost, schopnosti učit se nové věci, zkušenosti s prodejem potravin výhodou. Nabízíme: Zaměstnání na hlavní pracovní poměr, možnost d ...

 • Servírka/číšník

  Kontakt: telefonicky, e-mailem: faustuv-dvur@seznam.cz NJ, AJ, RJ - komunikativně, barmanské znalosti, časová flexibilita. Zaměstnanecké výhody: Dotace na pohonné hmoty.

 • Prodavač/ka

  Kontakt: předem telefonicky Pracovní doba: 10 - 18 hod Výborná znalost RJ - podmínkou. Příjemné vystupování.

 • Recepční

  pracovní doba od 19:00 - 07:00 hod., Rj komunikativně, + Aj a NJ výhodou, trestní bezúhonnost, práce s PC uživatelsky. Kontakt předem na tel: 777357248, zasílat životopis + foto na e-mail: info@hotelambiente.cz.

 • Zámečník (strojní a stavební)

  Kontakt: e-mailem: abrasmont@seznam.cz Pracoviště: Karlovy Vary. Hledáme zámečníka s praxí, NJ výhodou, praxe nutná.