Nabídka práce pro uklízečky v Karlových Varech

25 aktuálních volných míst

 • Pokojská

  Kontakt: telefonicky 9-15 hod, e-mailem: martin.albrecht@irishotel.cz Spa hotel IRIS**** přijme do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici pokojská. Požadujeme: min. základní vzdělání, znalost RJ a NJ výhodou, příjemný vzhled a vystupování, bezúhonnost, spolehlivost a poctivost, pečlivost, smysl pro pořádek a čistotu. Práce je vhodná zejména pro žen ...

 • Uklízeč/ka

  Pracoviště: Bar Kiss klub. Vhodné pro ženy. Vlastní automobil, špatná dopravní dostupnost. Kontakt: předem telefonicky.

 • Ruční mytí vozidel

  Kontakt: Termín pohovoru domluvit telefonicky předem! Pracovní doba: 8.00 - 16.30 hod Čistý rejstřík trestů, řidičský průkaz sk. B, ruční mytí vozidel.

 • Uklízeč/ka kontejnerů (sanitárních, obytných)

  KONTAKT: telefonicky domluvit schůzku Vhodné pro ženy. Jedná se o úklid hotových kontejnerů (obytných, sanitárních). Zaměstnanecké výhody: Závodní stravování, př.stravenky.

 • Uklízeč/ka - brigáda

  Kontakt: POUZE e-mailem zasílat životopisy: zdenek.slabyhoud@vernat.cz Pracovní doba: 8-13 hod - pondělí až neděle (krátký, dlouhý týden) Požadavky: Čistý trestní rejstřík, samostatnost, časová flexibilita.

 • Uklízeč/ka - dpp, dpč

  Kontakt: POUZE telefonicky Úklid kuchyně a prodejní místnosti. Pracovní doba: Ráno přibližně od 7-9 hod (dle dohody)

 • Uklízeč/ka - zkrácený úvazek

  Prvotní kontakt e-mail : event@zamek-luzec.cz, zaslat životopis, prac. doba 30 hod. týdně

 • Pokojská

  Pracoviště Zámek Lužec u Děpoltovic, prac. doba 8-16,30 hod. prvotní kontakt e-mail :event@zamek-luzec.cz - zaslat životopis

 • Uklízeč/ka - plný úvazek

  Kontakt: e-mailem event@zamek-luzec.cz - předem - zaslat životopis Pracovní doba: krátký/dlouhý týden

 • Pracovník/ce na mytí výloh - ranní směna

  Kontakt: předem telefonicky 8.00 - 15.00 hod, e-mailem Pracovní doba: dle potřeby Společnost Skyclean s.r.o. je úklidová společnost. Zabývá se úklidovými pracemi všeho druhu, hlavně strojovým a ručním úklidem. Požadujem čistý RT. Nástup ihned.

 • Uklízeč/ka - HPP

  Kontakt: životopisy POUZE e-mailem: zdenek.slabyhoud@vernat.cz - telefonický kontakt: p. Slabyhoud, tel.: 602 149 658 - pracoviště v Karlových Varech - úvazek: 6 hod, pracovní doba: 17.00 - 24.00 hod. - mzda: 11 500 Kč + odměny - nástup ihned - vhodné pro ženy - požadované vzdělání: základní - požadavky: čistý trestní rejstřík, samostatnost, čas ...

 • Uklízeč/ka - víkendový úklid - brigáda

  Kontakt: POUZE e-mailem zasílat životopisy: zdenek.slabyhoud@vernat.cz Pracovní doba: Od 8 hod - sobota, neděle Úvazek: 5-7 hod Požadujeme čistý trestní rejstřík, samostatnost, časová flexibilita.

 • Pokojská

  Kontakt: po domluvě e-mailem společně se zaslaným životopisem: frontofficemanager@retroriverside.cz Praxe v oboru, příjemné vystupování. Pracovní doba: 7.00 - 19.00 hod.

 • Uklízeč/ka

  Kontakt: předem telefonicky 8.00 - 15.00 hod. Pracovní doba: 19.00 - 02.00 hod. Společnost SKYCLEAN s.r.o., je úklidová společnost, která se zabývá úklidovými pracemi různého druhu. Máme zájem o pracovníky na pozice - uklízeč/ka pro Karlovy Vary - 5 lidí na noční úklid autobusů v prostoru Dopravního podniku Karlovy Vary. Požadujeme čistý RT, dobr ...

 • Pokojská

  Kontakt: V případě zájmu kontaktujte telefonicky 777 064 130 (p. Bc. Petr Pavlovský). Osobně - předem důležité domluvit si termín osobní návštěvy, bez přechozího ohlášení nebude uchazeč přijat k pohovoru. Nabízíme práci v nově zrekonstruovaném baby friendly penzionu na Božím Daru, v mladém kolektivu. Ubytování zdarma možné, stravování zajištěné. Za ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako uklízečka v Karlových Varech. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro uklízečky Karlovy Vary je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.