Nabídka práce pro dělníky ve výrobě v Karlových Varech

21 aktuálních volných míst

 • Manipulační dělník/ce

  Kontakt: předem telefonicky od 8.00 do 15.00 hod, e-mailem: anna.bendova@vlnap.cz Spolehlivost, ochota učit se nové, průkaz k řízení manipulačních vozíků výhodou. Zaměstnanecké výhody: Podnikové stravování, stabilizační odměna, dovolená navíc.

 • Manuální pracovník/ce ve výrobě

  Kontakt: předem telefonicky, e-mailem: thrus@volny.cz Požadavky: Manuální zručnost, spolehlivost, samostatnost. Nabízíme: nástupní plat 16 000,-.

 • Kontrolor/ka

  Kontakt: předem telefonicky PO-PÁ 7-15.30 hod, e-mailem: bergmanova@renatechnik.cz Zaměstnanecké výhody: Stravenky v hodnotě 100,-Kč, vánoční odměny.

 • Tiskař/ka porcelánu

  Kontakt: e-mailem, osobně - ÚT až ČT 9-13 hod Zručnost, flexibilita, u nevyučených praxe v oboru. Vhodné pro ženy. Pracovní doba: 6.00 - 14.30 hod. Kontakt: životopisy zasílat na uvedené e-maily.

 • Dělník - keramik - stříkač/ka

  Kontakt: osobně úterý až čtvrtek od 9.00 - 12.00 hod. Kontaktní osoby: Dagmar Červenková, Lucie Rysová , cervenkova@bohemiamz.cz , rysova@bohemiamz.cz Zručnost, samostatnost, flexibilita, znalost a vyučení v keramickém oboru vítána, vhodné i pro autolakýrníka, po zapracování doba neurčitá, na pozici - stříkání zaučíme. Pracovní doba: 6.00 - 14.30 h ...

 • Malíř/ka porcelánu

  Kontakt: POUZE e-mailem Zručnost, flexibilita, u nevyučených praxe v oboru. Vhodné pro ženy. Pracovní doba: 6.00 - 14.30 hod. Kontakt: životopisy zasílat na uvedené e-maily.

 • Operátor výroby

  Kontakt: předem telefonicky, e-mailem: RJ@ncv.cz Obsluha strojů a zařízení na úpravu vláken - přadlák, přadlena. Práce v riziku hluku. Nepřetržitý provoz. Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování.

 • Dělník/ce ve výrobě kosmetiky

  Pouze pro OZP. Vhodné pro ženy. Telefonický kontakt předem nutný.

 • Pracovník/ce pro obsluhu vodohospodářských zařízení

  Kontakt: POUZE telefonicky, e-mailem: personalista@bryvecasta.cz Pracoviště - Vodárna Obrovice Obsluha a údržba vodárenského zařízení, vyučení v oboru instalatér a praxe v oboru výhodou. Vhodné pro OZP.

 • Pomocná síla do malo a velkoobchodu - balič/ka dárkových předmětů - dpp

  Kontakt: zasílat životopisy na e-mailovou adresu: gastronomkv@seznam.cz Práce na DPP. Ochota pracovat, spolehlivost, trestní bezúhonnost, schcopnost pracovat v kolektivu, časová flexibilita, řidičský průkaz výhodou.

 • Dělník ve výrobě nerudných surovin - horní tašovice

  Náplň práce: obsluha a údržba technologické linky na zpracování kameniva Požadujeme: nástup ihned nejpozději však 1.4.2017, minimálně SO vzdělání v oboru elektro, odborná způsobilost dle vyhl. 50/1978 Sb., min. §5, flexibilitu, fyzickou zdatnost Uvítáme: průkaz strojníka pro kolové nakladače, průkaz svářeče, jeřábnický a vazačský průkaz, praxi při ...

 • Mistr/ová úseku ručních prací

  Kontakt: POUZE e-mailem, telefonicky. Místo výkonu práce: Botanická 256, Dalovice Pracovní doba: 7.00 - 15.30 hod. Pro tuto pozici je nutný dobrý zdravotní stav. Práce s papírovými výrobky, lepení, skládání, vylupování, balení. Jedná se o agenturu/tiskárnu poskytující full service v oblasti grafických návrhů, výroby tiskovin a reklamních předmětů. ...

 • Obsluha cnc stroje a leseru

  Kontakt: předem telefonicky, e-mailem: luxlighting@luxlighting.cz Pracovní doba: 7.00-15.30 hod Pokročilá znalost na PC nutností. Ovládání grafického programu typu Corel, Adobe illustrator, nebo jiného vítána. Znalost technických výkresů vítána. Zaměstnanecké výhody: Odměny, společné akce.

 • Obsluha balicích strojů

  Kontakt: telefonicky denně od 8.00 - 15.00 hod, e-mailem zaslat životopis: nova@mpack.cz Náplň práce: Obsluha balicích strojů, odebirání hotových výrobků a kompletace do druhotného obalu. Vizuální kontrola výrobků a vyhotovení požadované dokumentace k výrobkům dle interních předpisů. Požadujeme: Dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonnost, spolehliv ...

 • Snímač u izostatického lisu

  Kontakt: Pohovor nutno předem telefonicky sjednat !!!! , e-mailem nebo osobně - úterý a čtvrtek 9.00-12.00 hod. Místo výkonu práce: Tovární 242, Nová Role Pracovní doba: 11,5 hodinové směny (5.00 - 17.00 , 17.00 - 5.00 hod.)

Pomůžeme vám s hledáním práce jako dělník v Karlových Varech. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro dělníky ve výrobě Karlovy Vary je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.