Nabídka práce uklízečka

1 304 aktuálních volných míst

 • TIPUklízeč - FN Brno

  Firma OLMAN SERVICE s.r.o. hledá do svého týmu pro pracoviště FN Bohunice šikovného pracovníka – muže na strojový úklid. Práce na HPP/DPP. Pracovní doba od 5.00 – 12.30 hodin (dle potřeby SO + NE). Hodinová mzda 75 - 80 Kč. Nástup ihned. Bližší informace na tel.: 730 186 797 nebo email: nabor@olman.cz Požadujeme: Trestní bezúhonnost Min. ...

 • TIPUklízečka ve škole

  Nabízíme práci slušné,pracovité paní,která se stane součástí našeho učitelského sboru,neboť svou pracovní činností bude zajišťovat pořádek a a vytvářet čisté prostředí,příkladem vychováváme. Plat od 12000,. do 20000,-Kč.Požadujeme dodržování hygienických norem. Za výbornou práci je možné získat odměny.

 • §92 Ostatní uklízeči a pomocníci

  §92 PP na dobu 90 dnů Kontakt: Trisheh Andrii, e-mail: at.stav@seznam.cz Adresa: Praha

 • Ostatní uklízeči a pomocníci

  Adresa: Sluneční nám. 11, Praha 5. Kontakt: Menzatov Enver, tel.: 775559275, e.: evoron@seznam.cz, Po-Pá 9-17,00h. Vyklízení a úklid nebytových prostor v obytných a neobytných domech a stavebních objektech na území hl.m. Praha.

 • Uklízeč/-ka

  UKLÍZEČ/-KA - Dohoda o provedení práce, v případě oboustranné spokojenosti možnost pracovní smlouvy; jedná se o zkrácený úvazek na cca 20 hod. týdně dopoledne; nástup možný ihned - Náplň práce: úklid kancelářských a provozních prostor - Požadujeme: min. základní vzdělání, zodpovědnost, spolehlivost, pracovitost, bezúhonnost - V případě zájmu volej ...

 • Uklízeč/ka

  Místo výkonu práce: Restaurace Oáza, Mýtinka u Poustky 16 (rozcestí na hrad Seeberg), 350 02 Vojtanov. Vhodné i pro osoby se zdravotním postižením. Vhodné i pro absolventy. Pracovní poměr na dobu určitou (1rok) s možností prodloužení na dobu neurčitou. Možno i na zkrácený pracovní úvazek (20hod/týden), možno i na dohodu o provedení práce. Pružná pr ...

 • Úklidový pracovník/-ce

  Praxe s úklidem vítána, ale není podmínkou. Nabízíme zaměstnání ve stabilní společnosti. Pracovní smlouva na dobu určitou jednoho roku s možnosti prodloužení na dobu neurčitou. K základní mzdě jsou poskytovány další zaměstnanecké benefity.Pracoviště Janské Lázně.

 • Uklízeč-ka + mytí aut

  A16 Z:17/8/2017 Firma zabývající se prodejem a pronájmem obytných automobilů. Uklízeč/ka + mytí aut Provozní doba od 7:00-15:30hod Nezasílat email, nevolat, zájemci se dostaví osobně 24.8.2017 v 9.00hod do sídla firmy ulice Frýdlantská 2150, Frýdek - Místek.

 • Uklizeč-ka

  A11 Náplň práce:úÚklid prostor prodejny a zázemí pro personál. možnost práce na HPP-zkrácený úvazek na DPP, DPČ. Rozvrh pracovní doby 2 x 2hod.týdně Út a Pá 7-9hod Nástup ihned. Kontakt telefonicky po-pá nebo emailem viz výše. Kontaktní osoba se na pracovišti nenachází.

 • Uklizeč-ka

  A11 Náplň práce:úklid prostor prodejny a zázemí pro personál. Možnost práce na HPP-zkrácený úvazek nebo na DPP, DPČ. Rozvrh pracovní doby 4hod. denně po-pá 15-19:00 hod. Nástup ihned. Kontakt telefonicky po-pá nebo emailem viz výše. Kontaktní osoba se na pracovišti nenachází.

 • §92

  §92, pracovní poměr na 90 dnů místo výkonu práce Praha kontakt pondělí, úterý 11-15 hod.

 • Úklidový pracovník

  Místo výkonu práce: Hotel Clarion, Ústí nad Labem. Náplň práce: úklid veřejných prostor a zázemí hotelu + manipulace s prádlem, mzda 75,-/hod., na dobu určitou s možností pokračování i možnost brigády, Požadujeme: vyučena obor nerozhoduje, pracovitost, spolehlivost, příjemné vystupování, praxe vítána. Nabízíme: mzdu 75,-Kč/hod., pracovní doba 5.30 ...

 • Přidavač (pomocný dělník)

  Upřesňující informace: pomocné stavební práce Kontakt: Krejčí Pavel, denně od 7:00 do 19:00 hod tel.: 731475375, e-mail: pa.krejci@seznam.cz

 • Uklízeč/ka

  Pracoviště: Šenovská 345/597, Ostrava - Bartovice V případě zájmu volejte Po-Pá od 8 do 14 hod. nebo pište na e-mail. Požadavky: Samostatnost, preciznost, zodpovědný přístup. Zaměstnanecké výhody: Práce na HPP, ranní směny, příjemné pracovní prostředí, firemní benefity, firemní akce.

 • Úklidový pracovník / úklidová pracovnice

  DOHODA O PRACOVNÍ ČINNOSTI, zkrácený pracovní úvazek na 20 hodin týdně, odměna hrubého 66,- Kč/hod. Nástup možný ihned. Zaměstnání je vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné, osoby se zdravotním postižením s max. 2. stupněm invalidity a absolventy/-ky. Kontakt telefonicky - p. Kabrhel, tel.: 606 078 224.

Úkolem uklízečky je úklid a údržba jí přidělených prostor. Obvykle uklízí podlahové a skleněné plochy, sociální a kuchyňské zařízení. Provádí také drobnější dezinfekční práce, čištění povrchů elektrických strojů a zařízení. Pro tuto práci stačí pouze základní vzdělání a cizí jazyk není nutný.