Nabídka práce pro uklízečky v Olomouci

42 aktuálních volných míst

 • TIPPravidelná odpolední brigáda v úklidu

  Hledáte pravidelný přivýdělek k zaměstnání, rodičovské dovolené, důchodu? Právě nyní přijímáme pracovníka/ci na pravidelný odpolední úklid kanceláří, šaten, sprch, toalet, provozních prostor apod. ve výrobní společnosti v Olomouci na Tovární ulici Pracovní doba od pondělí do pátku od 16:00 do 19:30 hod. Práce je vhodná také pro OZP. Požadujeme: ...

 • Odpolední úklid kanceláří v Olomouci - pouze pro OZP

  Úklidová společnost hledá úklidového pracovníka/ci na úklid v Olomouci, ul. Vejvodského. Pracovní místo je vyhrazené pouze pro osoby invalidní nebo zdravotně znevýhodněné - podmínka. Práce na HPP, pracovní úvazek 4 hod/den, pracovní doba Po - Pá, 15:00 - 19:00 hod. Nástup ihned. Náplň práce: úklid kanceláří, sociál. zařízení a společných prostor P ...

 • Úklidový pracovník/úklidová pracovnice

  Kontakt možný POUZE telefonicky v pracovní dny od 8:00 do 13:00 nebo e-mailem. Společnost IF FACILITY a.s. přijme pracovníka/pracovnici na úklid firmy Agrotec a.s. v Olomouci. Nabízíme práci na HPP se zkráceným pracovním úvazkem 5 hodin denně, odpolední směna. Práce je vhodná spíše PRO MUŽE, jedná se o úklid servisní dílny. Požadujeme spolehlivost, ...

 • Pojezdový pracovník/pojezdová pracovnice úklidu

  Hledáme pojezdového pracovníka úklidu v Olomouci. Vhodné i pro OZZ či OZP. Řidičský průkaz skupiny B nutný. Nástup možný ihned. Kontakt možný POUZE telefonicky v době od 8:00 do 15:00 hodin.

 • Uklízeč/ka

  Nástup možný ihned. Vyhrazeno pro OZP a OZZ. Běžné úklidové práce kanceláří, výrobních prostor a souvisejících sociálních zařízení zaměstnavatele. Kontakt je možný POUZE telefonicky nebo emailem.

 • Úklidový pracovník

  Náplň práce: Pracovní pozice vhodná pro muže - zvedání břemen nad 20 kg. Pracovní pozice pro OZP.Úklid výrobní haly a venkovního prostranství, likvidace odpadů. Po zapracování možnost navýšení mzdy. Pracovní doba: po - pá, 07:00- 11:00 nebo 11:00 - 15:00 Kontakt je možný POUZE telefonicky nebo emailem.

 • Uklízeč/ka

  Vyhrazeno pro OZP. Kontakt POUZE telefonicky.

 • Uklízeč/ka

  Dobrý zdravotní stav. Osobní schůzku domluvit předem na základě telefonického kontaktu. (Po - Pá 7.00-15.30)

 • Uklízečka/eč na chráněném bydlení

  Nástup možný ihned. Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení. Plat.tř.2, hrubá mzda 17.070,- Kč za měsíc+ po uplynutí zkušební doby os.příplatek Kontakt je možný POUZE emailem.

 • Pracovník/pracovnice úklidu

  Hledáme pracovníky úklidu do zdravotního střediska SPEA Olomouc. Pozice vyhrazena pouze pro zdravotně znevýhodněné osoby či OZP. Nástup možný ihned. Pracovní doba dle domluvy. Kontakt možný POUZE telefonicky v době od 8:00 do 15:00 hodin.

 • Pracovník/pracovnice úklidu

  Úklid objektu prodejny aut v době od 17:00 hod do 19.00 hod. Úvazek 6 - 12,5 hodin týdně. Kontakt telefonicky v době od 7:00 hod do 16:00 hod. nebo emailem.

 • Pracovník úklidu

  Nástup možný IHNED Nástupní plat - základní plat od 17 070 Kč + osobní ohodnocení + příplatky Možnost přiznání osobního příplatku již po 1 měsíci práce. - zkušenosti s úklidem výhodou - spolehlivost, pečlivost, vstřícnost Nabízíme: - stabilitu zaměstnance státního sektoru - zaručenou a pravidelnou mzdu (plné odvody na sociální zabezpečení - tvor ...

 • Uklízeči a pomocníci

  První kontakt POUZE mailem nebo telefonicky pondělí až pátek od 8:00 do 16:00 hod.

 • Umývač/ka oken

  Vyhrazeno pro OZP. Kontakt POUZE telefonicky.

 • Zaměstnanec/zaměstnankyně úklidu

  Nástup od: IHNED Směnnost: ranní, pracovní doba od 7:00 hod Náplň práce: - zajištění úklidu společných prostor bytových domů v Olomouci Kontakt POUZE telefonicky: Jana Jílková, Tel.: 603 542 071

Pomůžeme vám s hledáním práce jako uklízečka v Olomouci. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro uklízečky Olomouc je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Uklízečka Olomouc?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Olomouci na pozici Uklízečka 30 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 3100 Kč do 23000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 13404 Kč.

V této profesi a lokalitě můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 12 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 96 Kč do 150 Kč za hodinu.

Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v je 105 Kč/hod.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Uklízečka Olomouc?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :