Nabídka práce pro uklízečky v Havlíčkově Brodě

6 aktuálních volných míst

 • Uklízečka - pradlena

  úklid v domově pro seniory na přiděleném úseku, praní, žehlení, sušení prádla v prádelně domova

 • Uklízeč/ka

  - výkon práce v Havl. Brodě a okolí - nutný 1. tel. kontakt v prac. dny od 7 do 19 hod.

 • Uklízeč/ka

  - PODMÍNKOU - čistý trestní rejstřík - prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení - prac. doba PO-PÁ od 6 do 10 hod. - osobní kontakt možný po předchozí tel. dohodě

 • Uklízeč/ka

  - smysl pro pořádek, pečlivost, pracovitost, spolehlivost - po zkušební době možnost navýšení mzdy (v případě spokojenosti ze strany zaměstnavatele) - prac. poměr na 6 měs. s možností prodloužení Osobní kontakt možný po-pá 8-15 hodin.

 • Pracovník/ce na výdej obědů + úklid

  - prac. doba od 5:30 hodin - prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení Osobní kontakt možný každou středu od 10 do 12 hodin.

 • Úklid - prac. Havlíčkův Brod

  Pracoviště: Smetanovo náměstí č.p. 261, Havlíčkův Brod. Nástup ihned. Informace o pracovním místě: Pravidelný úklid místností a objektů manuálním nebo strojním způsobem. Vysávání koberců, stírání podlah, vynesení odpadků, otření omaků na nábytku, úklid sociálního zařízení, otření prachu. Pracovní úvazek: zkrácený. Pracovní místo vyhrazené zaměstna ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako uklízečka v Havlíčkově Brodě. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro uklízečky Havlíčkův Brod je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.