Nabídka práce pro uklízečky v Havlíčkově Brodě

4 aktuálních volných míst

 • Uklízeč/ka v kancelářích - prac. Havlíčkův Brod

  Pracoviště: Na Písku č.p. 1346, Havlíčkův Brod. Nástup ihned. Informace o pracovním místě: Pravidelný úklid místností a objektů manuálním nebo strojním způsobem. Vysávání koberců, stírání podlah, vynesení odpadků, otření omaků na nábytku, úklid sociálního zařízení, otření prachu. Pracovní úvazek: zkrácený 4 hod./den Mzda: 73,20 Kč/hod. Chráněné ...

 • Uklízeč/ka

  - zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost - úklid, manipulace s potravinami, mytí nádobí - prac. doba PO-PÁ 6-14 a 14-20 hodin, 1x za dva týdny SO-NE 6-14 hodin Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.

 • Uklízeč/ka vlakových souprav

  - 12-ti hodinové směny - úkolová mzda - prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.

 • Pomocník/ce v domácnosti

  - pracovitá a přátelská pomocnice do domácnosti pro starší osobu, časová flexibilita podmínkou (dle potřeby i večer) - úklid, žehlení, praní, podávání jídla, drobné pochůzky, venčení psa Osobní kontakt možný na adrese Lípa 222 každý pátek 17-19 hodin. JEN PRO ÚP. CIZÍ SERVERY PROSÍM NEPŘEBÍRAT TENTO INZERÁT!

Pomůžeme vám s hledáním práce jako uklízečka v Havlíčkově Brodě. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro uklízečky Havlíčkův Brod je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.