Obsluha čerpací stanice

195 aktuálních volných míst

 • DoporučujemeObsluha čerpací stanice

  Přijmu zaměstnance na HPP - obsluha čerpací stanice BENZINA v ulici Nádražní. 12-ti hodinové směny - krátký/dlouhý týden. V případě zájmu mě kontaktujte na tel. čísle. Praxe v oboru výhodou! Požaduji: spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost, příjemné vystupování a vzhled, trestní bezúhonnost.

 • TIPObsluha čerpací stanice 26-28 000 Kč, příspěvek na PH, flexibilní plánování směn

  Do našeho týmu příjmeme obsluhu čerpací stanice MOL Strašnov, 35,2 km D10, směr Mladá boleslav. Nepřetržitý provoz.

 • TIPObsluha čerpací stanice omv v uherském hradišti

  NABÍZÍME ZAJÍMAVOU A RŮZNORODOU PRÁCI JAKO HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR NA ČERPACÍ STANICI OMV V UHERSKÉM HRADIŠTI. POKUD JSTE KOMUNIKATIVNÍ, MÁTE RÁDI JEDNÁNÍ S LIDMI A BAVÍ VÁS RŮZNORODÁ PRÁCE, PŘI KTERÉ SE NENUDÍTE, NAPIŠTE NÁM. RÁDI VÁS PŘIVÍTÁME DO NAŠEHO MILÉHO A VSTŘÍCNÉHO KOLEKTIVU.

 • Obsluha čerpací stanice PRAHA

  Přijmeme ihned obsluhu čerpací stanice. Místo výkonu práce Praha 10 (Černokostelecká ulice), nebo Praha 9 (Prosek, Kbelská ulice). Hledáme poctivé, pracovité lidi se vstřícným přístupem k zákazníkovi. Nepřetržitý provoz, malý a přátelský kolektiv. Směny jsou pravidelné, krátký a dlouhý týden. Praxe neni nutná, vše vás naučíme a zaškolíme. Přijďte s ...

 • Venkovní obsluha čerpací stanice Shell, 23.000 Kč/měsíc+bonusy

  Provoz 8,5 hod směny, bez práce v noci. Střídání směn 2x ranní směna /5.30 - 14 hod/ 2x odpolední směna /14.00-22.30 hod/ 2 xvolno

 • Pojďte pracovat k nám!

  - Naplánujete si směny podle sebe - Přesčasy Vám proplatíme - Každý den si zpříjemníte kávou na nás - Když přivedete nového kolegu máte u nás 3000Kč ( dojíždět můžete spolu ) Na kompletně zrekonstruovanou dobře dostupnou čerpací stanici v Bříství hledáme nové kolegy/-ně.

 • Obsluha čerpací stanice

  Práce na čerpací stanici - prodej a jiné pracovní činnosti spojené s provozem čerpací stanice

 • Obsluha čerpací stanice

  Přijmeme muže i ženy na HPP, praxe a věk není podmínkou, směnný provoz - denní noční vždy ve dvojici.

 • Obsluha čerpací stanice

  Hledáme zaměstnance pro čerpací stanici Benzina Nymburk. Práce na směny ve dvojici.

 • Obsluha čerpací stanice

  Místo výkonu práce Přelouč. Jedná se o prodej pohonných hmot, prodej zboží, úklid pracoviště, práce na PC, práce s penězi. Požadujeme zdravotní průkaz. Směny - krátký / dlouhý týden. Zaměstnanecké výhody: stravenky, mimořádné odměny. První kontakt telefonicky (kdykoliv), e-mailem nebo osobně - ČS PAP OIL Přelouč. ...

 • Čerpadlář - obsluha čerpací stanice

  20.9.2019 - obsluha čerpací stanice, mycí linky, pokladní činnost. Min. vyučen (obor nerozhoduje), vhodné i pro absolventy. Prac. doba v turnusech dlouhý/krátký týden mezi 8.00 - 20.00 hod. KONTAKT: Blažková Jana, tel.: 519 340 091 - schůzku domluvit předem Místo výkonu práce: Lednice

 • Obsluha čerpací stanice Benzina

  Náplň práce: obsluha a prodej PHM, doplňování zboží, obsluha terminálu Sazka, zajištění chodu ČS,úklid. Práce na směny (ranní - odpolední). Nutný telefonický kontakt předem!

 • Venkovní obsluha čerpací stanice

  Obsluha zákazníků u výdejního stojanu, komunikace se zákazníkem, příjemné vystupování. Nepřetržitý provoz, turnusové služby. Nutný e-mail kontakt předem!

 • Venkovní obsluha čerpací stanice

  Kontakt: Srpová Jana, e-mail: shell8018@csshell.net Obsluha zákazníků čerpacích stanic, práce na pokladně. Sleva na PHM

 • Obsluha čerpací stanice

  Nutný telefonický kontakt předem!

Náplní práce obsluhy čerpací stanice je zabezpečit služby a činnosti, které se týkají prodeje pohonných látek, doplňkového sortimentu jako je občerstvení, káva nebo noviny a případně i obsluha mycího řízení, pokud je součástí čerpací stanice. Pro získání tohoto zaměstnání může pomoct zkouška "Obsluha čerpací stanice s PHL", kterou pořádá Hospodářská Komora ČR ve spolupráci se Společenstvím čerpacích stanic ČR, o. s . Cizí jazyk může být výhodou v příhraničních oblastech, není ale rozhodně podmínkou pro práci obsluhy čerpací stanice.