Nabídka práce obsluha čerpací stanice v Olomouci

3 aktuálních volných míst

  • Obsluha čerpací stanice

    Firma LAMMEL STAR s.r.o. přijme zaměstnance na pozici - OBSLUHA ČERPACÍ STANICE na zkrácený úvazek (120 h měsíčně). Nabízíme práci v dobrém pracovním kolektivu a v pěkném prostředí. Požadujeme slušné vystupování, zájem učit se novým věcem, všestrannost a obratnost. Směny ranní a odpolední. HMP činí 18 000 - 25 000, po zapracování nabízíme bonus v p ...

  • Obsluha ČS LPG

    Nástup možný ihned. Pozice je vyhrazena pro osoby OZP Provozní doba: PO - PÁ 7:00 - 19:00 hod., SO 8:00 - 15:00 hod. První kontakt je možný POUZE e-mailem nebo telefonicky (9:00 - 14:00 hod.).

  • Obsluha čerpací stanice

    Nástup možný ihned. Práce na pokladně, práce na PC, komunikace s lidmi. Pracovní dobu lze upřesnit dle dohody. Práce u velké mezinárodní společnosti MOL CZ. Kontakt telefonicky od 8:00 hod do 12:00 hod PO - PÁ.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako obsluha čerpací stanice v Olomouci. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce obsluha čerpací stanice Olomouc je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Obsluha čerpací stanice Olomouc?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Olomouci na pozici Obsluha čerpací stanice 3 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 17300 Kč do 28000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 21767 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Obsluha čerpací stanice Olomouc?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :