Nabídka práce pro obsluhu čerpacích stanic v Českých Budějovicích

10 aktuálních volných míst

 • Obsluha čerpací stanice a mycí linky

  Pracovní doba: 7:00 - 19:00 hod., 19:00 - 7:00 hod. Nabízíme: příspěvek na stravování, příjemné pracovní prostředí, zázemí stabilní firmy. Kontakt e-mailem.

 • Obsluha čerpací stanice

  Požadujeme: trestní bezúhonnost, potravinářský průkaz, zodpovědný přístup k cizímu majetku a k samotnému zaměstnání. Bližší informace: jedná se o práci v nepřetržitém provozu- 4 směny a 4 dny volna (noční a denní směny). Pracovní poměr lze i upravit jako brigádu, výpomoc. Zaměstnanecké výhody: motivační odměny, příplatky za noční služby, za víkendy ...

 • Venkovní obsluha čerpací stanice

  Pracovní pozice je vhodná pro osoby zdravotně znevýhodněné a OZP s maximálně 2. stupněm invalidity. Místo výkonu práce: čerpací stanice SHELL, Novohradská ul., ČB. Náplň práce: venkovní obsluha, čerpání pohonných hmot, údržba čerpací stanice, doplňování zboží. Nástup: dle dohody. Každého zájemce si sami zaškolíme, nepožadujeme předchozí praxi. Za ...

 • Pokladní

  Místo výkonu práce: čerpací stanice SHELL Novohradská ulice, ČB. Náplň práce: komunikace se zákazníky, příjem hotovosti a platebních karet. Nabízíme: osobní ohodnocení, stabilní příjem. Kontakt: možný telefonicky, e-mailem nebo osobně.

 • Obsluha čerpací stanice phm

  NABÍZÍME: rozmanitou práci v pěkném prostředí; příjemný, malý kolektiv; okamžitý nástup; stálou pracovní smlouvu i dlouhodobou brigádu; průměrně 25 000 Kč měsíčně. KONTAKT: [email protected] tel.: 724 980 559.

 • Obsluha čerpací stanice

  Požadavky: vyučení v oboru prodavač výhodou. Náplň práce: práce s pokladnou- čerpací stanice KM - PRONA. Bližší informace: možné i jako brigáda. Nástup: ihned.

 • Údržbář/ka myčky automobilů

  Požadujeme: řidičský průkaz skupiny "B", znalost práce na počítači, a technickou znalost strojů. V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele osobně, e-mailem či telefonicky.

 • POKLADNÍ na čerpací stanici

  Jedná se o pracovní poměr nebo brigádu. Nástup: ihned. Požadavky: znalost práce na PC, čistý trestní rejstřík, práce s penězi, organizační schopnosti, samostatnost. V případě zájmu zašlete životopis na e-mail.

 • Obsluha čerpací stanice a mycí linky

  Pracovní doba: 7:00 - 19:00 hod., 19:00 - 7:00 hod. Nabízíme: příspěvek na stravování, příjemné pracovní prostředí, zázemí stabilní firmy. Kontakt e-mailem.

 • Obsluha čerpací stanice

  Pracovní pozice je vhdoná i pro osoby zdravotně znevýhodněné. Hledáme pracovníka na denní nebo noční směny. Pracovní náplní je práce s pokladnou, péče o zákazníka, aktivní prodej, informování zákazníka o probíhajících akcích, doplňování zboží, úklid provozovny a okolí. Zaměstnanecké výhody: sleva na pohonné hmoty, možnost karierního růstu. V pří ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako obsluha čerpací stanice v Českých Budějovicích. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro obsluhu čerpacích stanic České Budějovice je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.