Nabídka práce obsluha čerpací stanice v Brně

3 aktuálních volných míst

  • TIPPokladní, obsluha čerpací stanice , prémie, stravenky, není nutná praxe

    Přidej se k našemu teamu a přijď si vydělat až 30tis./měsíc. Přijmeme nové kolegy/kolegyně na pozici obsluha na Čerpací stanici MOL Brno Bauerova (poblíž Brněnského výstaviště) Práce v příjemném prostředí , pokladna , udržování chodu na čerpací stanici. Vhodné i pro důchodce, absolventy a OSVČ. Požadujeme: Čistý trestní rejstřík ,potravinářsk ...

  • Venkovní obsluha čerpací stanice

    Kontakt e-mailem nebo telefonicky ve všední dny 8:00 - 15:00 hodin. Požadujeme znalost českého jazyka. Náplní práce je obsluha zákazníků na nádvoří, údržba zařízení a prostranství čerpací stanice Zaměstnanecké výhody: odměny Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

  • Obsluha čerpací stanice

    Místo výkonu práce Brno-Bosonohy Vhodné pro starobní i invalidní důchodce, brigáda pro studenty. Klidná, nenáročná práce.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako obsluha čerpací stanice v Brně. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce obsluha čerpací stanice Brno je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Obsluha čerpací stanice Brno?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Brně na pozici Obsluha čerpací stanice 1 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 20000 Kč do 27000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 23500 Kč.

V této profesi a lokalitě můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 1 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 140 Kč do 140 Kč za hodinu.

Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v Obsluha čerpací stanice Brno je 140 Kč/hod.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Obsluha čerpací stanice Brno?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :