Nabídka práce pro montéry v průmyslu a výrobě v Rychnově nad Kněžnou

34 aktuálních volných míst

 • Production Line Operator - operátor/operátorka výroby

  Kontakt osobně na pracovišti nebo e-mailem [email protected] - montáž a balení vyrobených dílů - montáž vyrobených dílů podle standardů a pracovní dokumentace - provedení a ověření balení sestavených výrobků (balící instrukce) - dodržování pracovní dokumentace - dodržování instrukcí vedoucího oddělení a pokynů inspektorů kvality pro tot ...

 • Dělník/dělnice ve výrobě plastových oken

  V případě zájmu kontakt e-mailem [email protected] s průvodním dopisem - ZŠ - kompletní výroba plastových oken, obsluha jednoduchých strojů - manuální zručnost, zodpovědnost, spolehlivost - praxe ve výrobě oken vítána Kontakt zasláním strukturovaného životopisu s průvodním dopisem na e-mail [email protected] - moderní prostředí, perspektiv ...

 • Servisní a montážní technik/technička

  Kontakt telefonicky nebo e-mailem [email protected] - SOU - svářečský průkaz - řidičský průkaz sk. B - vyhláška č. 50/1978 § 6 Nabízené výhody: 13, 14, 15 plat, možnost prodloužení pracovní smlouvy na dobu neurčitou.

 • Montážní dělník /dělnice

  Kontakt zasláním životopisu na e-mail [email protected] nebo telefonicky. - práce po celé ČR dle sjednaných zakázek - jednoduché montážní práce - manipulace materiálu (fyzická zdatnost výhodou) - obsluha jednoduchého zařízení - zajištěné ubytování.

 • Montážník/montážnice - dělník/dělnicice do truhlářské výroby

  Kontakt osobně nebo telefonicky po - pá od 7:00 do 17:00 hodin nebo osobně na pracovišti po domluvě. - montáž nábytku v terénu - stravenky.

 • Montážní dělník/dělnice

  Kontakt telefonicky PO - PÁ od 9 do 14 hod. nebo osobně v náborové kanceláři ÚT - ČT od 9 do 14 hod. (Sokolovská 1494, Rychnov n. Kn.). - agenturní zaměstnávání - výkon práce M. Preymesser logistika, spol. s r.o., Lipovka - ZŠ - třísměnný provoz - příspěvek na ubytování, příspěvek na dopravu, firemní svozy.

 • Montážník/ice - dělník/ice do truhlářské výroby

  Kontakt osobně nebo telefonicky po - pá od 7:00 do 17:00 hodin nebo e-mailem [email protected] - ZŠ - montáž nábytku v terénu - zaměstnanecké výhody: stravenky.

 • Montážní dělník/dělnice ve výrobě

  Místo výkonu práce: Simoldes Plasticos Czech s.r.o., Lipovka. Kontakt e-mailem [email protected] - manuální zručnost - náplní práce je odebírání plastových výrobků u lisu.

 • Montážní dělník/dělnice ve výrobě

  Místo výkonu práce: Řetězárna Česká Třebová s.r.o., Vamberk. Kontakt e-mailem [email protected] - manuální zručnost - náplní práce je kompletace řetězů.

 • Elektromontér distribučních sítí

  Kontakt telefonicky nebo e-mailem [email protected] - SOU/SŠ elektro, vhodné i pro absolventy - samostatnost,spolehlivost, pečlivost, flexibilita - řidičský průkaz sk. B - fyzická zdatnost - manipulace s těžkými břemeny - náplň práce: montáž kabelových a vrchních vedení v elektroenergetice - po zapracování možnost zvyšování kvalif ...

 • Dělník/dělnice ve výrobě plastových oken

  Kontakt zasláním životopisu na e-mail [email protected] - SOU - manuální zručnost, zodpovědnost, spolehlivost, časová flexibilita - praxe ve výrobě oken výhodou - práce ve výrobě plastových oken - kompletní výroba plastových oken a dveří - obsluha jednoduchých strojů - PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení. ...

 • Pracovník / pracovnice montáže nábytku + řidič sk."B"

  Kontakt zasláním životopisu na e-mail [email protected], osobně na pracovišti nebo telefonicky PO-PÁ od 8:00 do 16:00 hodin. Požadujeme: - manuální zručnost, fyzickou zdatnost (manipulace s těžkými břemeny) - řidičský průkaz sk. B Náplň práce: - montáž nábytku, rozvoz a stěhování výrobků Nabízíme: - práci na HPP, příjemné pracovní prostředí - mo ...

 • Elektromechanik/elektromechanička chladících zařízení

  Kontakt telefonicky. - zkoušky dle vyhlášky 50 par. min 6 - kompletace a montáž komponentů chladícího okruhu - kompletace a montáž prvků MaR - podílení se na tvorbě a kontrole výrobní dokumentace - testování chladících zařízení - podílení se na zlepšování kvality výroby - spolupráce s konstruktéry a technology - prémie ze zisku zrealizovaných zakáz ...

 • Montážní dělník

  Kontakt telefonicky nebo e-mailem [email protected] - SOU - fyzicky náročná práce Zaměstnanecké výhody: - příspěvek na stravování, dovolená navíc.

 • Servisní a montážní technik

  Kontakt telefonicky nebo e-mailem [email protected] - práce dle sjednaných zakázek po celé ČR - fyzická zdatnost - manuálně namáhavá práce, zvedání těžkých břemen - Vyhláška č. 50/1978 § 6 nebo svářečský průkaz - řidičský průkaz sk. B - montáž a servis vratové techniky.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako montér v Rychnově nad Kněžnou. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro montéry v průmyslu a výrobě Rychnov nad Kněžnou je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.