Nabídka práce uklízečka v Rychnově nad Kněžnou

7 aktuálních volných míst

 • Pravidelný úklid kanceláří na dpp, dpč

  Dlouholetá, úklidová společnost hledá plnoleté uchazeče/čky na pravidelný úklid kanceláří a sociálních prostor. Místo: Zemědělská agentura Ministerstva zemědělství - Rychnov nad Kněžnou Náplň práce: pravidelný úklid kanceláří a soc. zařízení Mzda: dle domluvy s provozním vedoucím Směnnost: PO - PÁ, stálá ranní, popř. stálá odpolední - více ...

 • Pokojský / pokojská v hotelu Studánka

  Kontakt zasláním strukturovaného životopisu s průvodním dopisem na e-mail [email protected]tudanka.cz. Požadujeme: - komunikační dovednosti a příjemné vystupování - pečlivost, spolehlivost a loajalitu. Nabízíme: - příjemné pracovní prostředí luxusního hotelu - zázemí stabilní společnosti - možnost profesního i osobního rozvoje - perspektivu a pers ...

 • Uklízeč / uklízečka

  DOHODA O PROVEDENÍ PRÁCE Kontakt e-mailem [email protected] nebo telefonicky PO-PÁ od 8:00 do 14:00 hodin. Požadujeme: - svědomitost, pečlivost, dochvilnost - časová flexibilita - řidičský průkaz sk. B - výpis z rejstříku trestů. Náplň práce: - úklid kancelářských prostor a sociálního zařízení firmy - 3 dny v týdnu - úklid venkovních pro ...

 • Pomocný stavební dělník/pomocná stavební dělnice, úklidové práce na stavbě

  Kontakt telefonicky. - místo výkonu práce v okrese Rychnov nad Kněžnou (dle sjednaných zakázek) - pomocné práce na stavbách, výkopové práce - nutnost fyzické zdatnosti - fyzicky namáhavá práce.

 • Prodavač/ka, pomocné a úklidové práce v obchodě

  Kontakt telefonicky po - pá od 13:00 do 16:00 hodin. - ZŠ - práce i o víkendech a svátcích.

 • Úklidový/á pracovník/ice na stavbu

  Kontakt telefonicky. Zaměstnanci nebudou členové družstva. Práce na stavbách v okrese Rychnov n.Kn. - ZŠ

 • Prodavač/ka, pomocné a úklidové práce v obchodě

  Kontakt telefonicky po - po od 13:00 do 16:00 hodin. - ZŠ - prodej i o víkendech a svátcích.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako uklízečka v Rychnově nad Kněžnou. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce uklízečka Rychnov nad Kněžnou je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Uklízečka Rychnov nad Kněžnou?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Rychnově nad Kněžnou na pozici Uklízečka 5 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 17300 Kč do 27000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 18900 Kč.

V této profesi a lokalitě můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 1 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 120 Kč do 120 Kč za hodinu.

Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v Uklízečka Rychnov nad Kněžnou je 120 Kč/hod.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Uklízečka Rychnov nad Kněžnou?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :