Aktuální nabídka práce Zemědělské družstvo Mořina

7 aktuálních volných míst

Zaměstnání u Zemědělské družstvo Mořina

Zajímá vás práce ve firmě Zemědělské družstvo Mořina? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Zemědělské družstvo Mořina

vznik firmy v ČR: květen 1951 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 100 - 199 zaměstnanců
IČ: 00103004
adresa: Mořina 29
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Zemědělské družstvo Mořina

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik Zemědělské družstvo Mořina nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 7 volných pracovních míst ve společnosti Zemědělské družstvo Mořina.

Nejnovější volná pracovní místa jsou: CHOVATELÉ A OŠETŘOVATELÉ HOSPODÁŘSKÝCH ZVÍŘAT - Kontakt: telefonicky., CHOVATELÉ A OŠETŘOVATELÉ HOSPODÁŘSKÝCH ZVÍŘAT - Kontakt: telefonicky (7:00-15:00), TECHNICI ŽIVOČIŠNÉ VÝROBY - kontakt telefonicky, OPRAVÁŘI ZEM. TECHNIKY - Kontakt: tel. (7:00-15:00 hod.)., AUTOMECHANICI - Kontakt: tel. (7:00-15:00 hod.). a dalších 2 nabídek práce.

Všechna volná místa ve společnosti Zemědělské družstvo Mořina na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti Zemědělské družstvo Mořina?

Společnost Zemědělské družstvo Mořina aktuálně nabízí 7 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 20000 Kč do 27000 Kč. Průměrná nabízená mzda v Zemědělské družstvo Mořina je 23143 Kč.