Aktuální nabídka práce Tomáš Mašek

2 aktuálních volných míst

  • Pomocní pracovníci v autoservisu

    Upřesňující informace: nástup možný ihned. Náplň práce: pomocné práce, mytí a čištění dílů, uklízení, prodej apod. Kontakt: telefonicky, emailem.

  • Ostatní pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby)

    Upřesňující informace: Přijmeme zaměstnance na plný, nebo zkrácený úvazek, preferujeme osobu zdatnou pro fyzicky náročnou práci. Požadavky: manuální zručnost, technická zdatnost, zodpovědnost za provedenou práci, ochotu pracovat v multikulturním kolektivu. Výhoda: znalost ruského jazyka a ukrajinského jazyka pro komunikaci z ostatními členy týmu. Z ...

Zaměstnání u Tomáš Mašek

Zajímá vás práce ve firmě Tomáš Mašek? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Tomáš Mašek

vznik firmy v ČR: listopad 2007 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: Bez zaměstnanců
IČ: 75970473
adresa: Třebotov, Hlavní 109
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Tomáš Mašek

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik Tomáš Mašek nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 2 volných pracovních míst ve společnosti Tomáš Mašek.

Nejnovější volná pracovní místa jsou: OSTATNÍ POMOCNÍ MANIPULAČNÍ PRACOVNÍCI (KROMĚ VÝROBY), POMOCNÍ PRACOVNÍCI V AUTOSERVISU.

Všechna volná místa ve společnosti Tomáš Mašek na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti Tomáš Mašek?

Společnost Tomáš Mašek aktuálně nabízí 2 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 16200 Kč do 24000 Kč. Průměrná nabízená mzda v Tomáš Mašek je 18150 Kč.