Nabídka práce pro řidiče v Olomouci

5 aktuálních volných míst

 • Řidiči autobusů v dálkové přepravě osob

  řidičské oprávnění skup. D, profesní a zdravotní způsobilost vybraným uchazečům možnost rozšíření ze skup. B/C na skup. D Další zaměstnanecké výhody: pracovní ošacení, Benzina karta Kontakt POUZE emailem nebo telefonicky.

 • Řidič/ka tramvají

  Požadujeme: - Věk od 21 let - Vzdělání: základní - Řidičský průkaz sk. B podmínkou - Trestní bezúhonnost - Dobrý zdravotní stav - Podmínkou k zařazení do tramvajového kurzu je úspěšné vykonání psychotestů a získání zdravotní způsobilosti od poskytovatele pracovnělékařských služeb DPMO, a.s. Nabízíme: - Perspektivní zaměstnání a zázemí stabilní spo ...

 • Řidič/ka rozvozu prádla

  Vyhrazeno pro OZP a OZZ. Hledáme řidiče rozvozu prádla do naší prádelny Blue Bubble sídlící ve Štěpánově a Olomouci. Nástup možný ihned. V případě zájmu o nabízenou pozici se prosím obracejte POUZE na uvedený kontakt v době od 8:00 do 15:00.

 • Řidič/řidička dodávky

  Požadavky: Řidičský průkaz - skupina B, znalost ruského nebo anglického jazyka výhodou. Možná změna rozvrhu pracovní doby, se kterou bude zaměstnanec seznámen nejpozději 1 den předem. Kontakt POUZE emailem nebo telefonicky.

 • Řidič/ka autobusu MHD

  Pracoviště: Koželužská č.p. 563/1, Olomouc. Nástup dle dohody. Nabízíme: - Perspektivní zaměstnání a zázemí stabilní společnosti - Jízdní výhody pro zaměstnance i rodinné příslušníky - 5 týdnů dovolené - stabilizační odměnu ve výši tří průměrných měsíčních mezd časově rozloženou do 3 let - Další zaměstnanecké výhody - příspěvek na stravování, přísp ...

Pomůžeme vám s hledáním práce jako řidič v Olomouci. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro řidiče Olomouc je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Řidič Olomouc?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Olomouci na pozici Řidič 5 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 14175 Kč do 35000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 24415 Kč.

2️⃣ Které firmy nejčastěji inzerují volná místa Řidič Olomouc?

Které firmy aktuálně hledají nové lidi v tomto městě a profesi? (číslo v závorce je počet všech inzerátů firmy na Pracomatu) :