Aktuální nabídka práce Kaufland Česká republika v.o.s.

104 aktuálních volných míst

 
 • Roznos zákaznických novin - Šternberk

  Pravidelná roznáška našich zákaznických novin v jedné z oblastí: - Dolany - Huzová - Štarnov - Uničov V případě zájmu přidejte do odpovědi Vaše kontaktní údaje (telefon, adresu) a uveďte konkrétní oblast, o kterou máte zájem.

 • Roznos zákaznických novin - Přerov, Hranice

  Pravidelná roznáška našich zákaznických novin - Přerov – Čechova, Denisova, Jungmanova, Smetanova, Wurmova, Tovární, Sušilova V případě zájmu přidejte do odpovědi Vaše kontaktní údaje (telefon, adresu) .

 • Roznos zákaznických novin - Olomouc

  Pravidelná roznáška našich zákaznických novin v jedné z oblastí: - Olomouc ulice: Biskupské nám., Křížkovského, Jiřího z Poděbrad, 8. května, Riegrova, Sokolská, Komenského, Wurmova, Hanáckého Pluku, Pekařská - Dolany - Černovír - Štarnov V případě zájmu přidejte do odpovědi Vaše kontaktní údaje (telefon, adresu) a uveďte konkrétní oblast, o kter ...

 • Roznos zákaznických novin - Mohelnice

  Pravidelná roznáška našich zákaznických novin v jedné z oblastí: - Savín, Slavětín - Bílá a Červená Lhota, Řimice - Litovel V případě zájmu přidejte do odpovědi Vaše kontaktní údaje (telefon, adresu) a uveďte konkrétní oblast, o kterou máte zájem.

 • Roznos zákaznických novin - Lanškroun

  Pravidelná roznáška našich zákaznických novin v jedné z oblastí: - Luková - Orličky - Lanškroun - Dolní Dobrouč - Letohrad - Mladějov na Moravě - Damníkov V případě zájmu přidejte do odpovědi Vaše kontaktní údaje (telefon, adresu) a uveďte konkrétní oblast, o kterou máte zájem.

 • Roznos zákaznických novin - Česká Třebová

  Pravidelná roznáška našich zákaznických novin v jedné z oblastí: - Horní Libchavy - Česká Třebová ulice: Sídliště Lhotka, Žižkova, Kubelkova, Dr. E. Beneše, Jiráskova, Lidická, Kateřinská, Riegrova, Nové náměstí - Ústí nad Orlicí - Černovír, Oldřichovice V případě zájmu přidejte do odpovědi Vaše kontaktní údaje (telefon, adresu) a uveďte ko ...

 • Roznos zákaznických novin - Rokycany

  Pravidelná roznáška našich zákaznických novin v jedné z oblastí: - Cekov, Kařez - Ejpovice - Kornatice - Medový Újezd - Podmokly, Mlečice - Strašice - Rokycany V případě zájmu přidejte do odpovědi Vaše kontaktní údaje (telefon, adresu) a uveďte konkrétní oblast, o kterou máte zájem.

 • Roznos zákaznických novin - Praha 4 a Praha 10

  Pravidelná roznáška našich zákaznických novin - Praha - Městské části - Michle, Nusle, Strašnice, Vršovice, Záběhlice, Bohdalec, Spořilov, Chodovec, Zahradní Město V případě zájmu přidejte do odpovědi Vaše kontaktní údaje (telefon, adresu).

 • Roznos zákaznických novin - Příbram

  Pravidelná roznáška našich zákaznických novin v jedné z oblastí: - Daleké Dušníky - Dolní Hbity - Dominikální Paseky - Drahlín - Drásov - Dubenec - Kamýk nad Vltavou - Konětopy - Lazec, Kozičín - Milín - Obecnice, Oseč - Orlov - Příbram I, V, VI, VII - Rožmitál pod Třemšínem - Věšín - Žežice V případě zájmu přidejte do odpovědi Vaše kontaktní úda ...

 • Roznos zákaznických novin - Kladno

  Pravidelná roznáška našich zákaznických novin v jedné z oblastí: - Braškov, Valdek - Buštěhrad - Dolní Bezděkov - Družec - Dubí, Vrapice - Horní Bezděkov - Hostouň - Kačice - Kladno Kročehlavy okolí ulice Hřebečská - Kladno - okolí ulic Kolmistrova, Havířská (místní název Podprůhon) - Libušín - Švermov - Unhošť V případě zájmu přidejte do odpovědi ...

 • Roznos zákaznických novin - Nymburk

  Pravidelná roznáška našich zákaznických novin v jedné z oblastí: - Činěves - Loučeň - Mcely - Nymburk - Oseček - Oskořínek - Poděbrady - Velenka V případě zájmu přidejte do odpovědi Vaše kontaktní údaje (telefon, adresu) a uveďte konkrétní oblast, o kterou máte zájem.

 • Roznos zákaznických novin - Plzeň

  Pravidelná roznáška našich zákaznických novin v jedné z oblastí: - Bílá Hora - Hromnice - Chlumčany - Černice - Kaznějov - Kyšice - Plzeň (Doubravka, Košutka, Lobzy, Skvrňany, Petrohrad, Jižní město, Severní předměstí, Pražské předměstí, Vejprnice) - Líně - Mantov - Nýřany - Sedlec - Strašice - Starý Plzenec - Štěnovice - Úherce V případě zájmu př ...

 • Roznos zákaznických novin - Kutná Hora

  Pravidelná roznáška našich zákaznických novin v jedné z oblastí: - Bylany - Církvice - Uhlířské Janovice - Šipší V případě zájmu přidejte do odpovědi Vaše kontaktní údaje (telefon, adresu) a uveďte konkrétní oblast, o kterou máte zájem.

 • Roznos zákaznických novin - Beroun

  Pravidelná roznáška našich zákaznických novin v jedné z oblastí: - Beroun - Cerhovice - Drozdov - Hostomice - Karlštejn - Kozolupy - Libomyšl - Loděnice - Měňany - Nižbor - Stradonice - Sýkořice - Třenice - Vráž - Zbečno V případě zájmu přidejte do odpovědi Vaše kontaktní údaje (telefon, adresu) a uveďte konkrétní oblast, o kterou máte zájem. ...

 • Roznos zákaznických novin - Čáslav

  Pravidelná roznáška našich zákaznických novin v jedné z oblastí: - Čáslav okolí ulice Jablonského - Čáslav okolí ulice Nazaret, Koželuhy - Hraběšín - Kluky - Močovice - Paběnice - Starkoč V případě zájmu přidejte do odpovědi Vaše kontaktní údaje (telefon, adresu) a uveďte konkrétní oblast, o kterou máte zájem.

 

Zaměstnání u Kaufland Česká republika v.o.s.

Zajímá vás práce ve firmě Kaufland Česká republika v.o.s.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Kaufland Česká republika v.o.s.

vznik firmy v ČR: březen 1997 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 10 000 a více zaměstnanců
IČ: 25110161
www stránky: http://www.kaufland.cz/kariera
adresa: Praha - Břevnov, Bělohorská 2428/203
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Kaufland Česká republika v.o.s.