Nabídka práce učitel na základní škole zš v Karlovarském kraji

30 aktuálních volných míst

 • Pedagogický pracovník

  Stariatová Dana e-mail: [email protected] Požadujeme: - VŠ bakalářského stupně, - Anglický jazyk na úrovni rodilého mluvčího (americká angličtina), - Flexibilita.

 • Učitel/ka prvního stupně ZŠ

  Riedl Václav Mgr. e-mail: [email protected] Požadujeme: vysokoškolské pedagogické vzdělání (magisterský program - Mgr.) dle zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání, v platném znění. Nabízíme: pracovní poměr na celý úvazek. Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování a dovolenou, další p ...

 • Učitel/ka druhého stupně ZŠ

  Riedl Václav Mgr. e-mail: [email protected] Požadujeme: vysokoškolské pedagogické vzdělání (magisterský program - Mgr.) dle zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání, v platném znění, pro výuku předmětů na II. stupni - zejména AJ, NJ, Ch, F, Informatika, HV. Nabízíme: pracovní poměr na celý ...

 • Učitel / učitelka 2. stupně

  Nováčková Radomíra Mgr., tel.: 725 714 696, e-mail: [email protected] Předpoklady pro výkon činnosti pedagogického pracovníka dle Zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících, zdravotní způsobilost, výpis z rejstříku trestů. Předměty: informatika, chemie, přírodopis, fyzika, výtvarná výchova

 • Učitel/ka 2. stupně ZŠ

  Bernard Karel Mgr., tel.: 352 688 211, e-mail: [email protected] Učitel/ka: požadované vzdělání ped.fakulta učitelství 2. stupně magisterské studium - absolvent fakulty pro vyučování: Fyzika, Chemie

 • Učitelé českého jazyka pro 2. stupeň ZŠ

  Místo výkonu práce: Školní 258, 364 61 Teplá. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Vhodné i pro absolventy. Vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné. Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem.

 • Učitelé 1. stupně ZŠ

  Místo výkonu práce: Školní 258, 364 61 Teplá. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné prodloužení. Vhodné i pro absolventy. Vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné. Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem.

 • Další pedagogičtí pracovníci v základním vzdělávání

  Místo výkonu práce: Dolní Žandov 37, 354 93 Dolní Žandov. Pracovní poměr na dobu určitou (do 31.8.2023). Zkrácený úvazek 20 hod/týdně. Požadujeme: kvalifikační předpoklady dle zákona č. 563/2004 Sb. Nabízíme: podnikové stravování, předškolní zařízení. Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem.

 • Učitelé 1. stupně

  Místo výkonu práce: Dolní Žandov 37, 354 93 Dolní Žandov. Pracovní poměr na dobu určitou (do 31.8.2023) - poté možné prodloužení. Požadujeme: kvalifikační předpoklady dle zákona č. 563/2004 Sb. (učitelé 1. stupně). Nabízíme: podnikové stravování, předškolní zařízení. Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem. ...

 • Učitelé 1. a 2. stupně

  Místo výkonu práce: K Rybníku 346, 354 91 Lázně Kynžvart. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Požadujeme: u učitelů 2. stupně předměty český jazyk, anglický jazyk, fyzika, tělesná výchova. Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem.

 • Učitelka matematiky

  Kontakt: Solichová D., e-mail: [email protected] Stravování v místě pracoviště, příspěvky FKSP

 • Učitel/ka IT technologií

  Kontakt: Solichová D., e-mail: [email protected] Stravování v místě pracoviště, příspěvky FKSP

 • Asistenti pedagoga v ZŠ

  Místo výkonu práce: Okružní 57, 352 01 Aš. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné prodloužení. Zkrácený úvazek 25,5 hod/týdně. Požadujeme: kvalifikační kurz asistentů pedagoga (je možné jej absolvovat až při zaměstnání). Nabízíme: podnikové stravování. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat 7:30-16:00 h) anebo e-mailem. ...

 • Učitel/ka českého jazyka

  Kdo nahlásil: Solichová D.,tel.: 702 263 548 e-mail: [email protected] Stravování v místě pracoviště, benefity z FKSP.

 • Kvalifikovaný/á učitel/ka 1.stupně

  Kontakt: Burian Jiří Mgr., tel.: 604 170 950, e-mail: [email protected] Benefity - příspěvek FKSP, stravování ve školní jídelně.

Pomůžeme vám s hledáním práce jako učitel na základní škole zš v Karlovarském kraji. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce učitel na základní škole zš Karlovarský kraj je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.

Často kladené otázky

1️⃣ Jaký je průměrný plat ve Učitel na Základní škole ZŠ Karlovarský kraj?

Na Pracomatu naleznete v sekci práce v Karlovarském kraji na pozici Učitel na Základní škole ZŠ 28 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 21070 Kč do 47000 Kč.

Průměrná nabízená mzda je 34673 Kč.