Aktuální nabídka práce Svobodná chebská škola, základní škola a gymnázium s.r.o.

4 aktuálních volných míst

 • Učitelé všeobecně vzdělávacích předmětů na středních školách

  Místo výkonu práce: Jánské náměstí 15, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou. Náplň práce: požadovaná aprobace zeměpis a informatika. Požadujeme: vzdělání (pedagogická fakulta, v případě odborného vzdělání doplňující pedagogické vzdělání). Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem.

 • Učitelé všeobecně vzdělávacích předmětů na středních školách

  Místo výkonu práce: Jánské náměstí 15, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou. Náplň práce: požadovaná aprobace fyzika a chemie. Požadujeme: vzdělání (pedagogická fakulta, v případě odborného vzdělání doplňující pedagogické vzdělání), zkušenost s vedením kolektivu dětí vítána. Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem. ...

 • Učitel/ka všeobecně vzdělávacích předmětů na středních školách

  Místo výkonu práce: Janské náměstí 15, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou. Náplň práce: požadovaná aprobace - tělesná výchova. Zkrácený úvazek 11 hod/týdně. Požadujeme: pedagogická fakulta (v případě odborného vzdělání - ochota doplnit pedagogické vzdělání). Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem. ...

 • Učitel/ka 1. stupně základní školy

  Místo výkonu práce: Janské náměstí 15, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou. Náplň práce: požadovaná aprobace - učitel/ka 1. stupně ZŠ. Požadujeme: pedagogická fakulta, zkušenost s vedením kolektivu dětí je vítána. Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem (zaslat životopis).

Zaměstnání u Svobodná chebská škola, základní škola a gymnázium s.r.o.

Zajímá vás práce ve firmě Svobodná chebská škola, základní škola a gymnázium s.r.o.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Svobodná chebská škola, základní škola a gymnázium s.r.o.

vznik firmy v ČR: říjen 2000 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 25 - 49 zaměstnanců
IČ: 25249355
adresa: Cheb, Jánské náměstí 256/15
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Svobodná chebská škola, základní škola a gymnázium s.r.o.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik Svobodná chebská škola, základní škola a gymnázium nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 4 volných pracovních míst ve společnosti Svobodná chebská škola, základní škola a gymnázium s.r.o..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: Učitel/ka 1. stupně základní školy, Učitel/ka všeobecně vzdělávacích předmětů na středních školách, Učitelé všeobecně vzdělávacích předmětů na středních školách, Učitelé všeobecně vzdělávacích předmětů na středních školách.

Všechna volná místa ve společnosti Svobodná chebská škola, základní škola a gymnázium s.r.o. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti Svobodná chebská škola, základní škola a gymnázium?

Společnost Svobodná chebská škola, základní škola a gymnázium aktuálně nabízí 4 nabídek práce na plný úvazek. Nabízená mzda se pohybuje od 16000 Kč do 35000 Kč. Průměrná nabízená mzda v Svobodná chebská škola, základní škola a gymnázium je 29375 Kč.