Aktuální nabídka práce Domov sv. Anežky, o.p.s.

1 aktuálních volných míst

  • Dpp/dpč: pracovník/ice údržby zeleně a ostatních ploch

    Místo výkonu práce: Týn nad Vltavou a region Vltavotýnska Pracovní pozice je vhodná pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity. Požadujeme: spolehlivost, pečlivost, samostatnost, fyzickou zdatnost, manuální zručnost a smysl pro práci v kolektivu. Místo výkonu práce: Týn nad Vltavou a region Vltavotýnska. V případě zájmu zašlete zaměstnavateli životo ...

Zaměstnání u Domov sv. Anežky, o.p.s.

Zajímá vás práce ve firmě Domov sv. Anežky, o.p.s.? Zjistěte si o této společnosti více informací ještě než odpovíte na nabídku práce. Vyplatí se vám to nejen u přijímacího pohovoru s personalistou, kde zaujmete tím, že jste přišli připraveni. Tyto informace vám pomohou i při rozhodování, zda jste opravdu našli tu pravou práci pro vás. Na tom, v jaké společnosti budete pracovat, velmi záleží.

Informace o Domov sv. Anežky, o.p.s.

vznik firmy v ČR: prosinec 1999 (podle obchodního rejstříku)
počet zaměstnanců: 50 - 99 zaměstnanců
IČ: 26018888
adresa: Týn nad Vltavou - Hněvkovice na levém břehu Vltavy, Čihovice 30
zkušenosti s firmou: hledejte zkušenosti s Domov sv. Anežky, o.p.s.

Často kladené otázky

1️⃣ Kolik Domov sv. Anežky nabízí volných míst?

Aktuálně je na Pracomatu 1 volných pracovních míst ve společnosti Domov sv. Anežky, o.p.s..

Nejnovější volná pracovní místa jsou: DPP/DPČ: PRACOVNÍK/ICE ÚDRŽBY ZELENĚ A OSTATNÍCH PLOCH.

Všechna volná místa ve společnosti Domov sv. Anežky, o.p.s. na Pracomatu jsou teď aktuální - stačí si mezi nimi najít tu nabídku práce, které vám bude nejvíce sedět.

2️⃣ Jaký je průměrný plat ve společnosti Domov sv. Anežky?

Ve firmě Domov sv. Anežky můžete pracovat i krátkodobě, na částečný úvazek, nebo brigádně. Aktuálně je v nabídce 1 takových volných pracovních míst. Nabízená mzda se u nich pohybuje od 120 Kč do 120 Kč za hodinu. Průměrná nabízená mzda při brigádě, nebo částečném úvazku v Domov sv. Anežky je 120 Kč/hod.