Nabídka práce řidič taxi

26 aktuálních volných míst

 • Řidič sk.B

  Hledáme spolehlivé řidiče osobních automobilů r.v. 2019 Pokud nejste z Prahy, nevadí, poskytneme Vám služební vůz na dojíždění do práce

 • Řidič / ka flotil Nejlevnější taxi a Taxi Praha

  Naším mottem je heslo: #WeChangePragueTaxi a to proto, že se snažíme zbourat hranici předsudků taxislužeb v Praze a lišit se tak od ostatních. Neustále zlepšujeme a vyvíjíme nové projekty v rámci zkvalitňování a usnadňování služeb pro řidiče i zákazníky. Aktuálně nabízíme pět řad flotil Tick Tack, 14007 město, Airport LVH, Nejlevnější taxi a Taxi P ...

 • Řidič/-ka flotily 14007 město - nový ŠKODA SUPERB 1,6 TDI

  Rozšiřujeme řady všech našich flotil - skupiny Taxi Praha. V současnosti hledáme ŘIDIČE pro nová auta ŠKODA SUPERB 1,6 TDI. Staňte se profesionálním řidičem a jezděte pro českou společnost, která je na trhu již 25 let!

 • Řidič/řidička taxislužby, dispečer/dispečerka

  Pracoviště: Kaštanová č.p. 1055/14, Olomouc. První kontakt je možný POUZE telefonicky nebo emailem. Nabízíme práci řidiče/řidičky taxislužby a dispečera/dispečerky. Plat 1.200 Kč za 12 hodinovou směnu, buď ranní, nebo noční. Je nutné pro řidiče mít 21 let a více a nemít žádný záznam za řízení vozidla buď v opilosti, nebo používání drog. Více infor ...

 • Řidič/ka taxi

  ŘP B, spolehlivost.

 • Řidič/ka vozidla taxi

  Místo výkonu práce: Cheb a okolí. Možno na plný pracovní poměr i dohodu o pracovní činnosti. Nástup možný ihned. Výše odměny: od 20.000,- Kč. Směnnost: pružná pracovní doba nebo nepřetržitý provoz. Požadavky: praxe v řízení vozidel min. 8 let, znalost města (vhodné pro zájemce s bydlištěm v Chebu a okolí), čistý trestní rejstřík, abstinence, slušno ...

 • Řidiči taxi

  Zkoušky z místopisu Způsob kontaktu: předem telefonicky dohodnout schůzku od 8.00 hod. do 18.00 hod

 • Řidiči řp sk. b (hpp, dpp, dpč)

  C04 z:25/10/2018 (HPP, DPP, DPČ) a:10/9/2019 Řidiči - taxikáři (přeprava osob). Práce možno na HPP plný nebo zkrácený, DPP, DPČ. Požadujeme ŘP sk. B - aktivní řidič. Pracovní doba pondělí až neděle - ranní, noční směny - upřesněno u pohovoru. Kontakt telefonicky, e-mailem.

 • Taxikáři

  Pracovní nabídka vhodná pro ženy i muže, OZP i důchodce. Spolehlivost, výhodou znalost mapového terénu výhoda, min. věk od 21 let. Práce možná i na dohodu; Hlásit se předem telefonicky a dohodnout schůzku

 • Taxikář -ka

  *KO: Carbol Milan Mgr., tel.: 608 880 870 - VOLEJTE PO 13:00 hod. vzdělání nerozhoduje, výhodou praxe, osvědčení o zkoušce z místopisu Opavy a okolí výhodou, časová flexibilita. Možno i brigádně. Pracovní smlouva na dobu neurčitou, plný/zkrácený úvazek dle dohody, 2-směnný provoz, nástup možný ihned.

 • Řidiči taxi

  ŘIDIČI TAXI - místo výkonu Vsetín Zaměstnavatel požaduje: ŘP sk.B, věk nad 21 let. Nabízíme 80,-Kč/hod. První kontakt: telefonicky 776160398 ov. tel. 9.9.

 • Taxikář/-ka

  Aktualizace 26. 7. 2019, 31. 5. 2019, 15.3. 2019 DPP Požadujeme - ŘP sk. B, min. 21 let. Předem volat na tel. č.: 604 459 545 a domluvit si schůzku.

 • Řidič/-ka taxislužby

  Aktualizace 6. 9. 2019, 28. 6. 2019, 16. 4. 2019 DPP Požadujeme - ŘP sk. B - aktivní řidič, orientace v okolí Třince, Jablunkova.

 • Taxikáři

  Požadavky: - zkoušky z místopisu (možnost dodělat)

 • Řidiči taxi

  ŘIDIČI TAXI - Místo výkonu práce: okres Beroun. Doplňující informace: s vlastním vozem (dodávkové, osobní, nákladní). Kontakt: životopisy na e-mail, telefonicky.

Náplň práce taxikáře je bezpečná přeprava osob nebo nákladu na krátkých nebo dálkových cestách. Taxikář odpovídá za technický stav svého vozidla, dodržování pracovní rozvrhu, má povinnost vést záznamy o provozu vozidla a ujetých kilometrech, provádí drobné opravy a údržbu na vozidle, kontrolu jeho vybavení a dodržování povoleného zatížení vozidla. Při přepravě cestujících od nich inkasuje platby za poskytnutou službu. Jazyková vybavenost je velkou výhodou, hlavně v turistických oblastech.