Nabídka práce malíř

94 aktuálních volných míst

 • Natěrač/natěračka

  Životopisy zasílejte na email [email protected] Více informací na tel. 733 159 449 (v době 8:00-13:00 hod.). Základní požadavky: -vyučení v oboru -praxe v oboru 1 rok -odborné znalosti odmašťování,tmelení, lakování, ovládání jeřábu ze země -oprávnění na VZV výhodou, Náplň práce: -čištění a odmašťování ploch před nátěrem -stříkání ručními vzduch ...

 • Stavební lakýrníci a natěrači

  Kontakt: Copáková Jarmila Djačuk, e-mail: [email protected] Ochota, spolehlivost, zdravotni způsobilost, fyzická zdatnost, časova flexibilita a trestni bezúhonnost, odpovědnost. čištění a příprava stěn a jiných povrchů budov pro malování nebo tapetování; výběr a příprava barev požadovaných odstínů smícháním pigmentů a aditiv; nanášení nebo nastří ...

 • Tapetáři

  Kontakt: Copáková Jarmila Djačuk, e-mail: [email protected] Ochota, spolehlivost, zdravotni způsobilost, fyzická zdatnost, časova flexibilita a trestni bezúhonnost, odpovědnost. tapetáři připravují povrchy budov a jiných staveb pro malování, nanášejí ochranné a dekorativní barevné a jiné nátěry a pokrývají vnitřní stěny a stropy papírovými tapet ...

 • Lakýrník

  NÁPLŇ PRÁCE: stříkání větších ploch základ. barvou a vrchní POŽADAVKY: vzdělání nebo praxe v oboru NABÍZÍME: zajištění dopravy na místo výkonu práce KONTAKT: e-mailem, telefonicky (8-17 hod.)

 • Malíři interiérů

 • Malíři interiérů

  Malířské práce dle pokynů zaměstnavatele, ruský a ukrajinský jazyk - výhodou

 • Malíř/natěrač

  Požadavky: řidičský průkaz sk. B. Nabízíme: mzdu 18 000 Kč + prémie 10 - 50%. Nevyučené zaučíme.

 • Malíři

  UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE: Výpis z RT, odpovídající zdravotní stav, práce včetně víkendů a svátků. Základní práce při montáži konstrukcí suchých staveb zaměstnavatele, především v rámci Středočeského kraje. Prosíme spolehlivé uchazeče o kontakt e-mailem, uveďte Vaše kontaktní údaje a my se Vám ozveme.

 • Natěrač

  Místo výkonu práce: Na Náhonu 1140/30, Ostrava - Přívoz Kontakt osobně, telefonicky v pracovní dny 8-14 hod. Praxe min. 5 let. Vítán řidičský průkaz.

 • Malíř

  Místo výkonu práce: Na Náhonu 1140/30, Ostrava - Přívoz Kontakt osobně, telefonicky v pracovní dny 8-14 hod. Praxe min. 5 let. Vítán řidičský průkaz.

 • Malířské a natěračské práce

  A16 z:9/4/2020 a:13/1/2021 Náplň práce: - malířské a natěračské práce, aplikace nanotechnologických materiálu - vytváření samočistících ploch interiéru a exteriéru. Požadujeme: - chuť učit se novým věcem a práci s novou nano-technologií - flexibilitu, pracovní nasazení - samostatnost, pečlivost - SŠ vzdělaní a řidičský průkaz "B" Výhodou: - zkuš ...

 • Malíři - natěrači

  A16 a:13/1/2021 Pracoviště - Moravskoslezský kraj. Výhodou vyučení, vhodné i pro absolventy škol, ale postačující je rovněž jen praxe v oboru, řidičské oprávnění výhodou, dopravu na konkrétní pracoviště zajišťuje zaměstnavatel. Kontakt telefonicky, e-mailem viz výše.

 • Natěrači, lakýrníci

  Místo výkonu práce: Česká republika 1. KONTAKT: telefonicky 775 684 059 (volat mezi 9:00 - 15:00 hodinou) nebo e-mailem - [email protected] Nátěry OK, tryskání, práce ve výškách, pomocné stavební práce. K platu výkonnostní ohodnocení. Nástup možný IHNED. Mzda 110,30 Kč/hod.

 • Malíři - naterači - lakýrníci

  z: 21.1.2020 a: 08.12.2020 Místo vhodné i pro zaměstnaneckou kartu a cizince. Požadavky: schopnost práce ve výškách, dobrá fyzická zdatnost. Náplň práce: Výroba a aplikace barev na stavebních objektech, příprava konstrukcí a skeletů k lakování. Kontakt: Pavel Přikryl, telefonicky v pracovní dny na č.: 775 775 885, e-mail: [email protected] ...

 • Malíř/lakýrník

  Kontakt: Bláha Martin, tel.: 724 015 487, e-mail: [email protected] Kontaktní místo: Hroznětínská 395, Otovice, Karlovy Vary (nová budova) Požadujeme praxi v oboru a splnění oborných znalostí . Slušné vystupování. U cizinců základ českého jazyka .

Malíř neboli natěrač maluje malby a nátěry na různé povrchy. Svoji činnost může provádět jak v uzavřených prostorech, tak i v exteriérech. Stanovuje vhodných technologický postup, který přizpůsobuje stavu daného povrchu a jeho vlhkosti, aby docílil co největší kvality nátěru. Nejvíce poptávaní jsou malíři pokojů, tato profese zažívá v posledních letech nárůst. Potřeby pro malíře nutné k výkonu práce jsou např. váleček, malířská štětka, hladítka, tmely ... Vhodnou přípravou je vzdělání v oboru s výučním listem, nebo rekvalifikační kurz na malíře. Cizí jazyk není pro výkon práce nutný.