Nabídka práce kadeřník

135 aktuálních volných míst

 • Dámská kadeřnice

  Do salonu na Praze 4 blízko metra Chodov hledáme kadeřnici s klientelou na ŽL nebo DPP. V salonu jsou i další služby - kosmetika, manikúra, pedikúra a masáže. V ceně nájmu je plně vybavený prostor pro práci kadeřnice a ručníků. Možnost nákupu materiálu přímo v salonu. Požadujeme: Milou tvář a šikovné ruce :-)

 • Kadeřník/nice - holič/ka

  POZN: Zájemci se hlásí tel.

 • Kadeřník / kadeřnice

  Pracovní poměr na dobu určitou (na 2 roky od data nástupu), jednosměnný provoz. Požadavky: min. základní vzdělání, vyučení v oboru výhodou nebo rekvalifikační kurz v oboru případně praxe; spolehlivost, svědomitost, odpovědnost, komunikační dovednosti; bezúhonnost. Zaměstnavatel nabízí: při splnění podmínek možnost příspěvků na ubytování, dopravu, ...

 • Kadeřník / kadeřnice

  Požadavky: vyučení v oboru nebo rekvalifikační kurz v oboru; spolehlivost, svědomitost, odpovědnost, komunikační dovednosti; výpis z rejstříku trestů z ČR i ze země původu; praxe v oboru výhodou. Kontakt telefonicky - Mgr. Fišerová Lucie, tel.: 602 756 417 (od 09:00 hod. do 20:00 hod.) nebo e-mailem: [email protected], [email protected] ...

 • Kadeřník/kadeřnice

  Pracovní doba (od - do): 9-17/11-19, po-pá, jedná se o nový kadeřnický salon a barbershop v centru Olomouce, krásné zázemí, rezervační systém pro získání nové klientely online, marketingová podpora. První kontakt POUZE e-mailem nebo telefonicky.

 • Kadeřník/ce

  Kontakt: Ponomareva Galina, tel.: 731 107 038, e-mail: [email protected] (10,00 17,00 hod) Pracovní doba: 10,00 - 18,30 hod Znalost ruštiny slovem a částečně i anglicky.

 • Kadeřník/ce

  Kontakt: Rekeda Ivanna, tel.: 608 993 998, e-mail: [email protected] Rozložení pracovní doby zaměstnance: 40 hodin týdně Všední dny a víkendové dny Do 4 dnů v týdnu Dle potřeb zaměstnavatele Požadujeme: - min. základní vzdělání, vyučení v oboru výhodou nebo rekvalifikační kurz v oboru případně praxe - spolehlivost, svědomitost, odpovědnost, komun ...

 • Pánský kadeřník / pánská kadeřnice

  Salon Carol Způsob kontaktu: telefonicky.

 • Kadeřníci

  Místo výkonu práce a pohovor : V kolkovně č.p. 919/4, Praha Prvotní kontakt: OLGA BYSTRITSKAYA - 770 629 995, e-mail: [email protected] DÁMSKÝ/PÁNSKÝ STŘIH, TRVALÁ BARVENÍ, MELÍRY VYUČENÍ V OBORU NEBO REKVALIIKAČNÍ KURZ, PRAXE VÝHODOU. ZAM. VÝHODY : DENNÍ OHODNOCENÍ, DOVOLENÁ NAVÍC. ŠKOLENÍ ZDARMA.

 • Kadeřnice, kadeřník

  KO: Pokorný Pavel, tel.: 608 153 133, email: [email protected] Požadujeme: Samostatnost, zručnost. Praxe výhodou. Nabízíme: Práci v kolektivu, školení, zaměstnanecké bonusy, osobní ohodnocení.

 • Kadeřník/kadeřnice

  KADEŘNÍK/KADEŘNICE Jakékoliv vzdělání s kadeřnickým kurzem nebo doložitelnou praxí. Nabízíme ubytování v místě pracoviště. Znalost německého jazyka výhodou. Zaměstnanecké výhody: osobní ohodnocení (až 10.000,- Kč/měsíc), další profesní vzdělávání (nové střihy a techniky) HLÁSIT SE: Kratochvíl Petr, tel.: 606 367 007, e-mail: [email protected] ...

 • Kadeřníci/pánský holič

  Jedná se o kadeřnické/ holičské práce v kanadském Barsbershopu. Nutností je anglický jazyk na úrovni alespoň C2. Dále požadujeme dobrý zdravotní stav, min. 2 roky praxe na obdobné pozici a výpis z RT.

 • Kadeřníci

  Jedná se o dohodu o provedení práce (cca na 1 rok) - poté možné převedení na pracovní smlouvu !!! Místo výkonu práce: Svobody 16, 350 02 Cheb. Výše odměny z DPP: 150,- Kč/hod. Zkrácený úvazek 24 hod/týdně. Pracovní doba: 3x - 4x týdně. Požadujeme: vyučení v oboru, praxe a znalost NJ výhodou, příjemné vystupování a komunikace s klienty. Nabízíme: pr ...

 • Holič

  - stříhání nůžkami - holení břitvou - depilace nití

 • Kadeřník/kadeřnice

  Dámské, pánské a dětské kadeřnictví. V případě zájmu nám zašlete životopis e-mailem, nebo nás kontaktujte telefonicky 10-17 hod.

Kadeřník nebo kadeřnice, poskytuje kompletní kadeřnické práce. To znamená stříhání vlasů, holení hlavy a vousů, mytí hlavy a masáže hlavy. Dále také barvení vlasů, příprava účesů pro speciální příležitosti jako jsou účesy na svatbu nebo účesy na plesy, melírování vlasů a jejich ondulace. Provádí také regeneraci vlasů a může prodávat přípravky pro péči o pokožku hlavy a vlasy, například šampóny, kondicionéry, gely na vlasy atd.. Kadeřník může mít specializaci: dámský kadeřník, dětský kadeřník, pánský kadeřník nebo je univerzální a pečuje o vlasy a účesy všech. Cizí jazyk ve většině případů pro výkon povolání není potřeba.