Nabídka práce delegát cestovní kanceláře

7 aktuálních volných míst

 • Průvodci a delegáti v cestovním ruchu

  VOLAT : 9-11, 13-15h

 • Průvodci a delegáti v cestovním ruchu

  Provázení turistů na výletních plavbách a prohlídkách památek, řešení problémů souvisejících s trasou, službami a ubytováním během zájezdů. Kontaktní osoba: Ing. Marcel Hrubý jednatel; tel.: +420 603 414 920, e-mail: [email protected] Osobní kontakt je možný na základě předchozí telefonické domluvy.

 • Manageři výletních plaveb

  MANAGEŘI VÝLETNÍCH PLAVEB POŽADUJEME: VYNIKAJÍCÍ ANGLIČTINA, minimálně úplné středoškolské vzdělání, velmi dobrá znalost anglického jazyka, schopnost samostatné práce a rozhodování, skvělé reprezentativní vystupování, schopnost řídit a organizovat skupiny lidí, zvládat krizové situace, práce na PC , exel, word, ... samozřejmostí, práce na minimál ...

 • Delegát v cestovním ruchu - průvodce

  Náplní práce bude komunikace se zákazníky z Jižní Koreje v korejštině a/nebo angličtině. Požadavky: pečlivost, spolehlivost.

 • Průvodci a delegáti v cestovním ruchu

  volat 9-11, 13-15h

 • Průvodci a delegáti v cestovním ruchu

  KONTAKT : JORDÁN MARTIN, tel.: 737 177 590, e-mail: [email protected] VOLAT : 9-11, 13-15

 • Delegát v cestovním ruchu - průvodce

  KOREJSKÝ NEBO ANGLICKÝ JAZYK VÍTÁN. KONTAKT - ZASLAT CV : Kim Myung Mee, tel.: 224 505 155, e-mail: [email protected]

Delegát cestovní kanceláře provádí doprovod pro zájezdové skupiny domácích nebo zahraničních turistů v České Republice i zahraničí. Zodpovídá také za dodržení časového plánu turistické skupiny a to, aby zájezd proběhl pokud možno bez komplikací.Dále jedná se zahraničními partnery v místě zájezdu. Z výše uvedeného je jasné, že znalost minimálně jednoho cizího jazyka je naprostou nutností, další důležité znalosti jsou schopnost prezentace před skupinou lidí a organizační dovednosti.

Podle okresů: