Nabídka práce pro delegáty cestovní kanceláře v Praze

4 aktuálních volných míst

 • Průvodci a delegáti v cestovním ruchu

  Místo výkonu práce Praha Prvotní kontakt e-mailem: [email protected] Španělština na úrovni rodilý mluvčí, Angličtina úroveň A2. Zkušenosti v cestovním ruchu Jižní Ameriky. Základní znalost o ČR a Praze. Pomocné administrativní práce ve španělštine - PC Office, webové stránky, sociální sítě. Asistenční služby v cestovním ruchu. ...

 • Průvodci a delegáti v cestovním ruchu

  Kontakt:e-mail: [email protected] Upřesňující informace: Náplní práce uchazeče bude provázení převážně korejských turistů. Korejský anglický jazyk je s ohledem na poskytováné služby výhodou. Uchazeč by měl mít dobré komunikační schpnosti. Práce o víkendech a svátcích.

 • Průvodci a delegáti v cestovním ruchu

  MÍSTO VÝKONU PRAHA KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM : June Won Yi, e-mail: [email protected] NÁPLŇ PRÁCE BUDE PROVÁZENÍ PŘEVÁŽNĚ KOREJSKÝCH TURISTŮ. KOREJSKÝ A ANGLICKÝ JAZYK JE S OHLEDEM NA POSKYTOVANÉ SLUŽBY VÝHODOU. UCHAZEČ BY MĚL MÍT DOBRÉ KOMUNIKAČNÍ SCHOPNOSTI. PRÁCE O VÍKENDECH A SVÁTCÍCH.

 • Průvodci se znalostí čínského jazyka

  Kontakt:e-mail: [email protected] Požadavky: znalost čínštiny na úrovni rodilého mluvčího výhodou, znalost AJ na úrovni B2

Pomůžeme vám s hledáním práce jako delegát cestovní kanceláře v Praze. Volná místa kontrolujeme každý den, abyste neztráceli čas s nabídkami práce, které jsou už obsazené.
Každý den hledáme nová volná místa, takže nabídka práce pro delegáty cestovní kanceláře Praha je denně aktuální.
Pojďte s námi hledat práci, která vás bude bavit a vydělá vám peníze, abyste si mohli plnit své každodenní radosti i životní sny.