PARŤÁK/PARŤAČKA / Mistři a příbuzní pracovníci v gumárenství a plastikářství

FirmaTeijin Automotive Technologies Czech s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda22 000 Kč až 30 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Náplní Vaší práce bude zejména:
řízení zaměstnanců výroby na přidělené směně - rozdělování denních úkolů, kontrolu kvality odvedené práce. Zajišťování plynulé produkce výroby. Informování nadřízeného o výskytech závažných vad dílů. Dodržování technologických a kontrolních postupů. Kontrola plnění výrobních plánů, evidenci vyrobených kusů a zadávání souvisejících dat do informačního systému (SAP). Odpovědnost za kvalitu vyráběných výrobků a za správnost vyplňování výrobní dokumentace. Zabezpečení výrobního a režijního materiálu. Odpovědnost za dodržování FIFO. Dodržování firemní kultury společnosti, etického kodexu, 5SPožadujeme:
samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, ochotu k práci ve směnném režimu. Komunikativní znalost ČJ podmínkou - je nutná schopnost dohovořit se. ŘP sk. B platny průkaz VZV výhodou (průkaz řidiče VZ zajistíme v průběhu spolupráce)

výhody: 5 týdnů dovolené, stravenky v hodnotě 140,-Kč za každý odpracovaný den, Bonus 10.000 - 20.000 Kč za přivedeného nového kolegy (patronace), interní kafetérie - přispěvek na eBenefit, penzijní/životní připojištění, Multiportka v hodnotě 300 Kč, slevy na produkty O2, Unicredit Bank, vstupenky do KD Milovice, příspěvek zaměstnavatele ve výši 50% na pojištění odpovědnosti za škodu..

Kontakt telefonicky v čase 8 - 16hod, emailem nebo nábor: každou středu v 11 hodin.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Topolová 810, Milovice - Nymburk - Mladá, 28924, Česko
mzda, plat (hrubý):22 000 Kč až 30 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:třísměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Teijin Automotive Technologies Czech s.r.o., IČ: 26196891
počet volných pracovních míst:3
datum zveřejnění nabídky práce:12. 06. 2023
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním
  • cizince

Podobné nabídky práce:

Ukázat další odkazy

Odpovědět na inzerát a zobrazit kontakty

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Kateřina Pencová
telefon:325 519 209
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Teijin Automotive Technologies Czech u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 22 000 Kč až 30 000 Kč ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: třísměnný provoz ; Adresa práce: Topolová 810, Milovice - Nymburk - Mladá, 28924, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.