ASISTENTI DO AUTOPŮJČOVNY / Sekretáři (všeobecní)

  • Lomená 212, Srbsko, 267 18 Karlštejn
  • HPP, VPP
  • 14 740 Kč

Popis nabídky práce:

ASISTENTI DO AUTOPŮJČOVNY - místo výkonu Srbsko.

Náplň práce:
vytváření objednávek přepravy, komunikace s řidiči, vyřizování telefonických a e-mailových objednávek klientů, vkládání objednávek do systému, koordinace přepravy, práce na PC.

Požadujeme:
český jazyk, anglický jazyk, ruský jazyk (výhodou).

Nabízíme:
bonusy/prémie, slevy na firemní služby, flexibilitu. Kontakt e-mailem.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Lomená 212, Srbsko, 267 18 Karlštejn
mzda, plat (hrubý):14 740 Kč
typ pracovního úvazku:HPP, VPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2019
datum ukončení pracovního poměru:01. 05. 2021

jméno zaměstnavatele:Vista Ardeo, s.r.o., IČ: 24314099
práce je vhodná pro:
  • cizince
obory:
  • Administrativa

kontaktní osoba:Tatyana Gorbacheva
telefon:+420 774 092 547
e-mail:vista.ardeo.rent@gmail.com